مجوز ها و افتخارات

اعضای تیم فنی و حقوقی شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (آی نوتی)، در راستای پیشبرد اهداف خود در زمینه ارائه خدمات نوین به جهت توسعه خدمات بازاریابی دیجیتال و کارآفرینی برای مردم ایران زمین، موفق به اخذ تاییدیه از نهادهای نظارتی شده است. در ذیل تعدادی از مجوزها و افتخارات آی نوتی که از معتبرترین نهادهای نظارتی دریافت کرده است را مشاهده می‌کنید.

دانش بنیان

مهر تاییدی بر توانمندی و فناوری پیشرو شرکت گسترش طراحان نقش الماس صاحب برند آی نوتی بوسیله معتبرترین نهادهای نظارتی و علمی کشور
• معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور
• وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
• وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
• وزارت صنعت، معدن و تجارت
• وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
• وزارت جهاد کشاورزی
• وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تصویر مجوز

نماد اعتماد الکترونیکی

نشان «نماد اعتماد الکترونیکی» (eNAMAD) با دریافت بالاترین درجه‌ی اعتماد (یعنی نشان دو ستاره) برای کسب‌وکار از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.

تصویر مجوز

پرداخت الکترونیکی سامان کیش

بیست وسومین شرکت پرداخت الکترونیکی در جهان راه امن ما برای پرداختهای شما

ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی

نشان «نماد رسانه (نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال)» (Samandehi) از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

تصویر مجوز
samandehi Inoti

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

افتخاری دیگر برای آی نوتی و عضویت در انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی گامی دیگر بر حمایت از حقوق مصرف کنندگان و مخاطبان ما.

تصویر مجوز

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

عضویت آی نوتی در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور مهر تایید دیگری بر صیانت ما از حقوق کاربرانمان است

تصویر مجوز

اتاق اصناف تهران

آی نوتی عضو برجسته اتاق اصناف تهران در حوزه خدمات USSD ، SMS و فین تک

تصویر مجوز

ایران کد

خدمات USSD آی نوتی دارای ایران کد (نظام طبقه‌بندی ملّی کالا و خدمات ایران) شد.
سامانه ارتباط با مشتری بر بستر USSD به صورت انحصاری به نام شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (iNoti) ثبت و دارای ایران کد گردید.
از این پس، با افتخار در سراسر کشور عزیزمان ایران، تمامی سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها خدمت منحصر به فرد آی نوتی را کالای ساخت ایران و با کد ملی کالای 2412700961700001 می شناسند.

تصویر مجوز

سامانه ستاد

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت که به اختصار ( ستاد ) نامیده می شود ، سیستمی به منظور انجام معاملات ( خرید ، مناقصه و مزایده ) دستگاه های اجرایی در بستر وب می باشد . این سامانه دستگاه های اجرایی را قادر می سازد کلیه مراحل معامله ( از ثبت درخواست تا تبادل وجه ) را بصورت غیرمتمرکز و از طریق یک سیستم یکپارچه و استاندارد ، منطبق با کلیه قوانین و مصوبات انجام دهند . حضور آی نوتی در سامانه ستاد به معنای توانایی شرکت در تمامی مناقصات دولتی و ارگانی است.

 سامانه ستاد

پروانه بهره‌برداری

پروانه بهره‌برداری تولید نرم افزار مجوزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که پس از بررسی‌های فنی نرم افزار و در صورت احراز شرایط بر اساس مفاد دستورالعمل دریافت پروانه، صادر می‌گردد.

تصویر مجوز

مجوز آموزش مجازی از CINVU

اخذ مجوز فعالیت آموزش مجازی، در حوزه ی فعالیت های نرم افزاری آی نوتی، آموزش های MBA و DBA از شبکه ی دانشگاههای مجازی جهان اسلام (CINVU)

تصویر مجوز

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار فروش خدمات آی نوتی در یک نگاه


1,026,381
مجموع کاربران
30,989
رزومه ساز iAM
25,734
سرویس اشتراک ویدئویی eNama
به زودی
پاساژ مجازی FSR