آی نوتی فراتر از زمان

آی نوتی فراتر از زمان

قدیمی ها اصرار داشتند که بگویند هر راست نشاید گفت، در فضای رسانه اما جز راست نباید گفت.
آی نوتی (iNoti) برند معتبر و موفق و دانش بنیان شرکت گسترش طراحان نقش الماس یکی از برندهایی است که فراتر و جلوتر از زمان و مکان خود حرکت کرده و می کند. این حرکت کردن بر مدار موفقیت و فراتر از زمان به مرام همیشه ی تاریخ، هزینه و دردسرهای خاص خودش را دارد.
بر سر در شرکت مایکروسافت نوشته اند: به نیم قرن آینده خوش آمدید!
این شرکت یا برند موفق جهانی البته از همان ابتدای راه اینگونه بدون مزاحمت و دشمنی افراد مغرض فعالیت نمی کرد، در تاریخچه شرکت مایکروسافت نیز بارها به حملات ناعادلانه و غیرانسانی افرادی برخورد می کنید که تنها به دلیل عدم توان رقابتی دست به ضد رقابت زده و مانع تراشی کرده اند.
در جوامع در حال پیشرفت و توسعه، همیشه بخشی از جامعه به یک دلیل تاریخی، در معرض آن هستند که قربانی حسادت، جهل و تعصبات بخش دیگری از جامعه باشند و ویژگی مشترک این فرایندها، معمولا تازگی و ناب بودن یک پدیده است.

فریب و افترا علیه آی نوتی (iNoti)

شروع می کنند به تولید محتوایی سراسر فریب و دروغ و افترا بدون سند و مدرک.
جالب این که منتشرکنندگان یا همان عزیزان خبرگیر (نه خبرنگار) یک متن مشترک و کاملا مشابه را منتشر کردند، متنی مملو از اتهامات بی اساس که یک قلم آن را نگاشته بود و صد حیف از برندهای خبری معتبر جامعه که اینگونه و به سادگی اعتبار خود را زیر سوال جامعه می برند و متنی دیکته شده و مشابه را در بستر آبرو، حیثیت خبری و فضای مقدس کاری خود منتشر می کنند.
علی معارفی مدیرعامل شرکت گسترش طراحان نقش الماس در یک دهه گذشته بارها با این امواج ناجوانمردانه خبری مواجه شده و برای شبه رقیبانی که میدان را خالی کردند اما دست از حملات سرشار از بی انصافی علیه آی نوتی (iNoti) بر نداشتند ابراز تاسف کرده است.
متاسفانه جامعه رسانه ایران معمولا پس از به راه افتادن موج تخریب از سوی این افراد دست به کار شده و برای آن که در میدان باشد، این محتواهای بدون منبع و سند و مدرک را علیه آقای علی معارفی و شرکتش منتشر می کند اما وقتی مشخص می شود که مطالب کذب بوده و ارزش خبری ندارند، مطالب مربوط به تکذیبیه یا روشنگری در این خصوص را کنار زده و دیگر به سراغشان نمی روند، چرا؟ چون دیگر برای مردم معمولی جامعه جذابیت ندارد و اصطلاحا در گدایی کلیک نقشی نخواهد داشت!
بله، ماجرا همین گدایی کلیک و گدایی اعتبار نداشته است، امید به این که جامعه رسانه نیز محتوای معتبر تولید و منتشر کند و همواره حق دفاع مکتوب را برای طرف مورد اتهام محفوظ دارد.
آب روان حقیقت به رغم روزگار و با وجود سنگ اندازی خرده رقبای بی دانش، مسیر خود را در دل سفری روشن و شفاف و قانونی پیدا می کند و به دریا می رسد. خانواده بزرگ گسترش طراحان نقش الماس در برند بالنده آی نوتی (iNoti) صادقانه آرزو دارد به زودی شاهد حرکت رقبای با دانش و حرفه ای خود در این عرصه باشد و از حرکت بر مدار تولید و شفافیت اما بدون رقیب وارد فضایی رقابتی و خردمحور شود.

درباره ی گسترش طراحان نقش الماس

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری آی نوتی (iNoti) یک شرکت خصوصی بوده که با مدیریت علی معارفی، فعالیت خودش را از آذر ماه سال 1390 با هدف کارآفرینی در حوزه فروش و بازایابی و ارائه خدمات نرم افزاری به تمامی کسب و کارها بر بستر مخابراتی، آغاز کرد.
خدمات نرم افزاری این شرکت دانش بنیان، در حال حاضر بر روی سایت های iNoti و سرویس اشتراک ویدویی اینما eNama ارائه می گردد.
هم اکنون شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس توانسته است با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده و با بیش از 700000 کاربر فعال متشکل از کارشناسان فروش در استان ها و شهرهای مختلف ایران و همچنین کشورهای همسایه، نقش پر رنگی در رونق و کارآفرینی کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال داشته باشد.
جناب آقای علی معارفی در راستای حفظ رضایت هر چه بیشتر مشتریان و کارآفرینی، در شرکت دانش بنیانش، شرایطی را فراهم آورده است تا در کنار هدف توسعه حرفه بازاریابی و فروش، در ایجاد سودآوری برای کارشناسان فروش و درآمدزایی هر چه بیشتر آنها نقش موثری ایفا می کند.

منبع خبر : خبرگزاری ساعد نیوز
دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار فروش خدمات آی نوتی در یک نگاه


1,005,563
مجموع کاربران
28,487
رزومه ساز iAM
24,417
سرویس اشتراک ویدئویی eNama
به زودی
پاساژ مجازی FSR