در شرکت آی نوتی چه خبر است؟

در شرکت آی نوتی چه خبر است؟

وقتی به دنبال اطلاعاتی مفید درباره شرکت آی نوتی (iNoti) در اینترنت و شبکه های اجتماعی، جستجو می کنید با کلمات و جملات خاصی مواجه می شوید. در قسمت نظرات مخاطبان از هم می پرسند: «کیا تو آی نوتی (iNoti) کار کردن؟»، «کسی درباره کلاهبرداری آی نوتی و آقای علی معارفی چیزی میدونه؟»، «من تازه وارد کار بازاریابی آی نوتی شدم اگه تجربه ای دارید بگید لطفا»
بله این سوالات البته در جای درستی مطرح نمی شوند و پاسخ های درستی هم دریافت نمی کنند، کسانی که در میدان تلاش و دانش و فناوری شکست خورده اند، همت و توان فتح جام موفقیت در حوزه بازاریابی را نداشته اند به ناحق شروع به پاسخگویی به این سوالات می کنند، پاسخ هایی اشتباه، فریب کارانه و دروغ که شاید کمی از حس شکست و عقب افتادگی از شرکت علی معارفی و جمعی از کارشناسان فروش موفق آی نوتی را جبران کند که البته این هم راه درستی نیست.
راه درست، مطالعه و تحقیق درست است، راه درست سوال پرسیدن از مشاوران و کارشناسان و افراد معتبر و پاسخگو است.
اگر شما هم تمایل به کار در منزل و کسب درآمد منطقی دارید، لابد در بسیاری از چت روم ها و بخش های تبادل نظر وب سایت ها با «شرکت آی نوتی » آشنا شده اید. وقتی نوشتم درآمد منطقی، منظورم این بود که سود حاصل از این کار با زحمت و تلاشمان همخوانی داشته باشد. با هر اعتقادی که دارید، خلاصه شفاف، حلال و انسانی باشد.
شایعه و اتهام کلاهبرداری در کنار نام شرکت آی نوتی (iNoti) و مدیرعامل آن، آقای علی معارفی در چند وب سایت و وبلاگ دیده می شود. آیا این موضوع صحت دارد؟
طبیعی است که یک بازاریاب قوی و پرتلاش در همان گروه به شما می گوید: «من تازه عضو شدم و خیلی راضیم چون آنقدرها وقت کار کردن نداشتم ولی الان با این سیستم خیلی حس خوبی دارم»
اما یک فرد نا آشنا با فنون بازاریابی و خالی از همت و تلاش و اراده هم می آید و می نویسد: «حس میکنم خیلی سخته، به صد نفر باید رو بیندازی تا یکی ازت بگیره»!
بله با فعالیت در آی نوتی (iNoti) می شود درآمد بسیار خوبی داشت به شرطی که طبیعتا با اراده جدی و همت بالا، تلاش کنید و دانش خود را نسبت به خدمات و نحوه ی عملکرد آنها بالا ببرید. بازاریابی ای که محصول آن، اشتغالزایی، تراکنش شفاف مالی، درآمد جوانان، کمک به تولید و رونق تولید در روزگار بحرانی کرونا باشد، زیر تیغ نقد منفی بدخواهان و ناآشنایان به دنیای فناوری شرحه شرحه می شود.
خانواده بزرگ گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری آی نوتی (iNoti) با همراه داشتن تمامی مدارک و مجوزهای لازم برای گسترش شبکه بازاریاب های حرفه ای، خلاق و تلاشگر خود آغوشی باز دارد.
شفافیت، حرکت بر مدار قانون و کمک به چرخه تولید و خلاقیت و فناوری، شرط لازم و کافی برای همکاری این شرکت با افراد جویای ثروت است.

مخاطبان آی نوتی (iNoti) در مورد این مجموعه چه نظری دارند؟

اگر اهل مطالعه کامنت و نظرات مردم هستید، نظرات بخش مردمی آی نوتی و اینما شرکت گسترش طراحان نقش الماس را هم مطالعه بفرمایید: « حالا گروه دوستی من به وسعت یک ایران است، بعلاوه همه ایرانی های سراسر دنیا.»
یا این دوست عزیزی که نوشت: « من حالا عضو خانواده بزرگ اینما هستم و از این که بیش از 50 وب سایت با رتبه زیر 600 در الکسا با این بستر بی نظیر همراهی و همکاری دارند، به این عضویت افتخار می کنم.»
و یا این نظر که برای سایر اعضای خانواده ی شرکت آی نوتی (iNoti) بسیار با ارزش بود و هست: «آینوتی برای من زندگی دوباره بود، راهی برای درآمدزایی شفاف و حلال و درست، حالا تردید ندارم که با تلاش و اراده هیچ مانعی بر سر راه انسان نیست، من می فروشم، من بازاریابی می کنم و همیشه به زندگی کردن درست و انسانی امیدوار هستم.»
کامنت های بسیار دیگری هم توسط کسب و کارهای متفاوت ثبت شده است. کامنت های صاحبین کسب و کارهایی که توانسته بودند با استفاده از کدهای دستوری آی نوتی، سرویس های رزومه ساز iAM و iCV، سرویس اشتراک ویدئو اینما، سرویس های تبلیغات در فضای مجازی و ... که کمک به توسعه ی کسب و کار آنها و برقراری ارتباط بهتر با مشتریان آنها شده بود.

حمایت آی نوتی از مشتریان

گسترش طراحان نقش الماس به مدیریت علی معارفی، خود را موظف به پشتیبانی و حمایت از تمامی کاربران و کارشناسان فروش خود دانسته لذا به همین منظور با راه اندازی دوره های آموزشی برای تمامی کارشناسان فروش و راه اندازی پشتیبانی تلفنی و آنلاین (تیکت) ، در تمامی ایام سال پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران و کارشناسان فروش خود خواهد بود.
تمامی ایده های ارائه شده به آینوتی(iNoti) مورد استقبال مدیریت مجموعه ( جناب آقای علی معارفی ) قرار خواهد گرفت. زیرا ایشان اعتقاد دارد؛ اجرا و پیاده سازی همین ایده ها، موجب گسترش روز افزون و افزایش کارایی نرم افزارهای شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس خواهد شد.

منبع خبر: خبرگزاری ساعد نیوز
دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار فروش خدمات آی نوتی در یک نگاه


1,024,514
مجموع کاربران
30,900
رزومه ساز iAM
25,634
سرویس اشتراک ویدئویی eNama
به زودی
پاساژ مجازی FSR