درباره ما

به نام خالق رزاق
چاپ صنعتی نواندیش در سال ۱۳۹۰ با رویکردی نو در ضمینه چاپ ، تولید و توسعه تبلیغات تجاری پا به عرصه گذاشت و با بهره مندی از تیمی با تجربه و متخصص در حوزه چاپ و تبلیغات در استان همدان آغاز به فعالیت نمود ، این مجموعه در طی سال های فعالیت پر بار خود روند نوآفرینی و ارتقاء کیفیت خدمت رسانی و تولید ، سرعت و تحویل به موقع و خصوصا قیمت های مناسب را در راس برنامه های خود قرار داده است ، باتوجه به اینکه تبلیغات بهترین و موثرترین راه جهت معرفی شرکت ها و مشاغل و موسسات و افزایش ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان است ، برآن شدیم مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی را گرد هم آوردیم و با حذف واسطه و دسترسی به قیمت های واقعی و نیز ارائه سرویس های مختلف و همچنین عدم اتلاف وقت و انرژی ، رضایت شما مشتریان عزیز را فراهم نمائیم .
امید است تجربیات گرانقدر ما طی سال های پیشین با عنایت خدای متعال و با لطف و حُسن نظر شما عزیزان چراغ راه فردای بهتر موفق برایمان باشید"

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ چاپ نواندیش ] [ noandish ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید

آدرس: همدان - ملاير - ملایر خیابان شهدا نبش خیابان بهزیستی
مدیر مسئول: رسول سلامی
0813333660۳
در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم زیر هم با ما در تماس باشید