درباره ما

گروه تولیدی پاکت پلاست اولین و بزرگترین تولید کننده پوشه های دکمه دار ذر ابعاد و اندازه های مختلف و با چاپ تمام رنگی به سفارش مشتری در ایران میباشد.

این پوشه ها در مقایسه با محصولات مشابه نظیر پاپکو و سهند ، که فقط قابلیت چاپ سیلک یا طلاکوب را دارند ، دارای امتیاز ویژه چاپ تمام رنگی و مشابه یک پوستر می باشند.

متریال استفاده شده در تولید پوشه ها و یا سایر محصولات گروه تولیدی پاکت پلاست تماماً ضد آب بوده و از دوام ، استحکام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردارند.

پوشه های گروه تولیدی پاکت پلاست در تمامی سایز های استاندارد و حتی کمی بزرگتر تولید شده تا گنجایش بیشتری برای نگهداری مدارک داشته باشند.

از سایر محصولات گروه تولیدی پاکت پلاست میتوان به بگ شاپ ، خط کش تبلیغاتی ، کاورپاسپورت و کاور شناسنامه و جلد عابر بانک اشاره کرد.

تعدادی از نمونه کارهای مارا میتوانید در کانال تلگرام ما به آدرس :

https://t.me/pakatplast

مشاهده فرمایید.

شماره تماس : 09131267749

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ Papco ] [ پاپکو ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید

آدرس: اصفهان - اصفهان - خیابان شریف واقفی
مدیر مسئول: علیرضا اسلامی
pakatplast
09308004243
در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم زیر هم با ما در تماس باشید