محصولات/خدمات

دسته بندی

درباره ما

کارت ویزیت الکترونیک ( Electronic Business Card ) یکی از ابزارهای جدید و قدرتمند در توسعه دیجیتالی کسب و کارهاست که با قابلیت های منحصر به فرد خود به رشد و توسعه سریع کلیه مشاغل کمک میکند.
کارت ویزیت الکترونیک موجب جذب مشتری بیشتر برای شما شده و مدیریت ارتباط با مشتریان را بر بستر سیستمهای مخابراتی و اینترنتی برایتان فراهم می نماید.
کارت ویزیت الکترونیک جایگزین بسیار خوبی برای کارت ویزیت چاپی و کاغذی میباشد که علاوه بر ایجاد پرستیژ کاری برای کسب و کار شما استفاده از آن برای مشتریان بسیار ساده بوده و اطلاعات کسب و کار شما همیشه در دسترس مشتری خواهد بود.
در واقع با تهیه کارت ویزیت الکترونیک به مبلغ اندک قابلیتهای بی نظیری به دست خواهید آورد که کارت ویزیت چاپی این قابلتها را ندارد.

نحوه عملکرد کارت ویزیت الکترونیک :
کارت ویزیت الکترونیک در دوبخش مخابراتی و اینترنتی اطلاعات کسب و کار شما را به مشتریان معرفی کرده و نمایش میدهد.

1- بخش مخابراتی :
در بخش مخابراتی کارت ویزیت الکترونیک ، زمانی که مشتری از شما درخواست کارت ویزیت مینماید فقط کافیست که به مشتری اعلام کنید که نام فروشگاه یا نام خودتان و یا نام برندتان را به سرشماره 10008590 پیامک نماید. به محض انجام این کار در پاسخ پیامک مشتری ، کلیه اطلاعات کسب و کار شما شامل نام فروشگاه ، آدرس ، تلفن ، ساعت کاری ، لوکیشن فروشگاه ، آدرس شبکه های اجتماعی و ... برای مشتری ارسال می گردد و از طرف دیگر شماره موبایل مشتری نیز بصورت خودکار برای شما ذخیره شده و به راحتی و بدو درخواست از مشتری خود شماره وی برایتان ذخیره می شود.

2-بخش اینترنتی :
در بخش اینترنتی کارت ویزیت الکترونیک ، شما یک صفحه اختصاصی ( مثل همین صفحه ای که الان در حال مشاهده آن هستید ) در اختیار دارید که علاوه بر درج اطلاعات تماس و لوکیشن خود در آن میتوانید گالری محصولات و یا خدمات خود را در آن به نمایش بگذارید و به این صورت یک صفحه اینترنتی فعال با کلی اطلاعات مفید در گوگل برای خود داشته باشید.
به این صورت هر شخصی در گوگل نام کارت ویزیت الکترونیک شما را جستجو کند ، صفحه اختصاصی شما به وی نمایش داده خواهد شد .

مزایا و قابلیت های کارت ویزیت الکترونیک :

1-دوستدار محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان
2-قابلیت ویرایش نامحدود اطلاعات : مثلا اگر محل کسب و کار شما استیجاری باشد ، و تغییر مکان داشته باشید برخلاف کارت ویزیت چاپی که از آدرس چاپ شده نمیتوانید استفاده کنید ، در کار ویزیت الکترونیک به راحتی میتوانید آدرس جدید خود را در کارت ویزیت الکترونیک ویرایش نمایید.
3-حفظ ارتباط دوطرفه با مشتریان : با توجه به ذخیره سازی شماره تماس مشتریان توسط کارت ویزیت الکترونیک ، شما بعنوان مدیر یک کسب و کار میتوانید اطلاعات تبلیغی و پیشنهادات فروش ویژه خود را برای مشتریان ارسال نمایید. همچنین برای دستیابی مجدد مشتری به اطلاعات کسب و کار شما ، فقط کافیست نام فروشگاه را برند شما را بخاطر بیاورد و با یک سرچ ساده در گوگل به صفحه اطلاعات شما دسترسی پیدا نماید و یا با ارسال نام فروشگاه شما به سرشماره 10008590 کلیه اطلاعات کسب و کارتان برای مشتری پیامک شود.
بنابر این :
4-مشتری و فروشنده هیچگاه یکدیگر را گم نمی کنند.
5-هزینه بسیار مناسب و به صرفه در مقابل چاپ کارت ویزیت و تراکت
6-ایجاد گالری محصولات و خدمات همراه توضیحات لازم و درج قیمت کالا و یا خدمات
7-امکان ثبت لینک های مختلف مربوط به وبسایت و شبکه های اجتماعی
8- امکان ثبت موقعیت مکانی محل کسب و کار شما و دسترسی آسان مشتریان به محل کسب و کارتان
9-جذب مشتری از فضای نامحدود وب به وسعت کل ایران و حتی جهان بر خلاف کارت ویزیت چاپی که بصورت محدود عمل مینماید.
10-پنل کاربری آسان و مدیریت اطلاعات کارت ویزیت الکترونیک توسط گوشی موبایل
11- داشتن پنل پیامکی رایگان و امکان ارسال پیامکهای تبلیغاتی متنی و صوتی
12-امکان یادآوری تعهدات مالی بدهکاران از طریق پیامک با سرشماره عمومی مخابرات
13- پشتیبانی دائمی و رایگان

پیج ما در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/digiicode

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ کاری نو ] یا [ digicode ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید

مسیریابی از طریق: