محصولات/خدمات

دسته بندی

درباره ما

این شرکت با هدف مشاوره ،طراحی ،ساخت ،اجرا و بازرسی در صنایع مختلف از قبیل نفت ،گاز ،پتروشیمی ،آب و سازه های فلزی و ساختمای در سال 1386 شروع به فعالیت نموده و در اجرای پبمانهای مورد تعهد خود از کادر مجرب و تحصیل کرده در مقاطع مختلف بر تکیه بر دانش روز استفاده نموده است.و به یاری خداوند متعال توانسته است فعالیتهای اجرایی زبادی در زمینه های مختلف از قبیل تاسیسات و تجهیزات ، نفت و گاز ، صنایع و کارخانجات تولیدی و همچنین در ساخت سازه های فلزی و بازرسی جوش را به پایان رساند.این شرکت به طور کلی در زمینه های ساخت و نصب تاسیسات و تجهیزات صنعتی فعال می باشد.خط مشی و هدف اصلی مدیریت در این فعالیت انجام کار صحیح بر طبق استانداردهای روز داخلی و خارجی و همچنین رضایت کارفرمایان عزیز و گرامی و مشتری مداری می باشد.
خلاصه زمینه فعالیت های شرکت :
انجام مشاوره ،طراحی و اجرا در صنایع مختلف
انجام عملیات اجرایی نقشه برداری
انجام عملیات اجرایی خاکبرداری و خاکریزی و محوطه سازی
انجام عملیات سیویل صنعتی...
انجام عملیات گازرسانی به صنایع...
انجام عملیات پایپینگ صنعتی،مسکونی،موتورخانه...
انجام عملیات تکمیلی عایق کاری و ایزولاسیون..
اجرای بتن کف .مسلح،رنکی،اپوکسی...
مشاوره و بازرسی جوشکاری صنعتی

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ APD ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید