سوالات متداول

Frequently Asked Questions

بله. وب‌سایت آی نوتی با فراهم‌کردن مدارک و ساختارهای لازم، موفق به دریافت «نماد اعتماد الکترونیکی (eNAMAD)» با بالاترین درجه (یعنی دو ستاره) شده است.
توضیح: «نماد اعتماد الکترونیکی (eNAMAD)»، نشانه‌اي نمادين است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونيکي صادر شده و به کسب‌وکارهاي مجازي مُجاز با هدف ساماندهي، احراز هويت و صلاحيت آن‌ها اعطا مي‌گردد؛ اين نماد پس از بررسي وب‌سایت و احراز هويت و صلاحيت مالک آن، در حال حاضر براي مدت يک سال (با قابلیت تمدید) صادر مي‌گردد. ستاره در این نماد، سطح اعتماد و کیفیت عملکرد و‌ب‌سایت را نشان می‌دهد. تعداد ستاره‌های بالاتر، نشان‌دهنده‌ی سطح بالاتر اعتماد و کیفیت بهتر عملکرد و‌ب‌سایت است. نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره در حال حاضر بالاترین درجه‌ی قابل اعطا از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران است. اخذ نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره تنها با شرط در اختیار داشتن گواهینامه‌ی SSL معتبر محقق می‌گردد (گواهینامه‌ی SSL وظیفه‌ی تأمین امنیت اطلاعات مبادله‌شده میان کاربران و وب‌سایت را برعهده دارد و مانع از امکان سرقت اطلاعات می‌شود).
بله. وب‌سایت آی نوتی برای ایجاد محیطی امن، با رعایت موازین مربوط به پروتکل «SSL»، موفق به اخذ گواهینامه‌ی SSL شده است، و از این رو، بالاترین سطح امنیت را برای فعالیت کاربرانش تهیه و محیا نموده است. بدین وسیله، آی نوتی توانسته است از مرکز توسعه تجارت الکترونيکي وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران، «نماد اعتماد الکترونیکی (دو ستاره)» را نیز دریافت کند.
توضیح: پروتکل «SSL» یا «لایه‌ی اتصال امن» (Socket Secure Layer)، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب‌سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می‌شوند به‌صورت کدشده ارسال می‌شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله‌شده میان این دو، از دزدیده‌شدن یا استراق سمع محافظت می‌شوند. SSL برای شرکت‌ها و کاربرانش این امکان را فراهم می‌کند که بتوانند با اطمینان، اطلاعات خصوصی‌شان را به یک وب‌سایت به‌طور محرمانه ارسال کنند. برای این‌که یک وب‌سایت بتواند ارتباطی امن از نوع SSL را داشته باشد، نیاز به یک گواهینامه‌ی SSL دارد.
وب‌سایت با طراحی پاسخ‌گرا یا واکنشی (responsive) سایتی است که اندازه و چیدمان اجزای آن شناور است و با ابعاد و رزولوشن دستگاه‌های مختلف تغییر می‌کند تا کاربران با هر نوع دستگاهی، صرف‌نظر از این‌که صفحه‌ی نمایش آن کوچک باشد (مانند گوشی‌های موبایل هوشمند) یا نمایشگری متوسط و بزرگ داشته باشد (مانند تبلت‌ها، لپتاپ‌ها و کامپیوترهای رومیزی)، تجربه‌ی کاربری راحتی داشته باشند و محتوا و اجزای وب‌سایت برای ایشان به‌درستی نمایش داده شود. به‌عنوان مثال، زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت وارد وب‌سایت آی نوتی می‌شوید، ساختار ظاهری وب‌سایت به‌طور خودکار به‌گونه‌ای تغییر پیدا می‌کند که قابلیت پیمایش وب‌سایت به‌راحتی برای شما فراهم می‌گردد. از طرفی در نمایشگرها با رزولوشن بالا نیز وب‌سایت به‌گونه‌ای مناسب نمایش داده می‌شود. به عبارت دیگر، کاربران با هر ابزاری وارد وب‌سایت آی نوتی شوند، از محتوا و ظاهر وب‌سایت کمال استفاده را خواهند برد.
شما می‌توانید از بخش «تماس با ما»، هرگونه پیام، پیشنهاد، انتقاد یا شکایت را ارسال یا مشکلات فنی مربوط به وب‌سایت آی نوتی را به مدیر وب‌سایت گزارش نمایید.
توضیحات کامل و جامعی در مورد نوع فعالیت و رزومه شرکت و اینکه چگونه میتوان در آی نوتی کسب درآمد نمود، در صفحه اصلی سایت بخش "کسب درآمد" موجود می باشد.
در راستای بهبود سطح آموزش کاربران ( بازاریابان و کسب و کارها ) فایلها و تصاویر آموزشی در صفحه اصلی سایت قسمت مجله آی نوتی ( آموزش ) در دسترس عموم می باشد.
تنها در صورتی که با کد ملی شما شخصی به سامانه معرفی نشده باشد میتوانید با کیلک بر روی (درخواست پشتیبان آموزش) کد ملی معرف جدید را وارد نمایید
لازم به ذکر است در صورتیکه شخصی بواسطه شما در آی نوتی ثبتنام نموده باشد، شما فقط با استفاده از گزینه "لغو قرارداد" از قسمت (امور مالی و قرارداد) اقدام به لغو ناحیه کاربری نموده و ابتدای ماه جدید می توانید مجدداً ثبت نام نمایید.
به منظور ارتقاء سطح کیفی و انتقال دانش به افراد ثبت نامی جدید نیاز به کد معرف جهت ثبت نام در سایت آی نوتی می باشد ( که به اصطلاح فرد معرف اموزگار نامیده می شود). در صورت نداشتن کد ملی معرف شما میتوانید هم اکنون در گوگل جستجو نمایید و در به روزرسانی طرح جدید که به زودی صورت میگیرد با انتخاب نداشتن کد معرف از طرف شرکت در پنل شما کد معرف ثبت میشود.
با ورود به صفحه ثبت ( نام آی نوتی ) و وارد کردن کد معرف و مشخصات فردی خود در فیلدهای مشخص شده ثبت نام شما صورت می پذیرد . توجه : دقت نمایید در زمان ثبت نام شماره تلفن شما تکراری نباشد و قبلا از طرف شخص دیگری در سامانه ( آی نوتی ) ثبت نشده باشد
بله ، درصورت داشتن پاسپورت معتبر و یا دریافت کارت اقامت امکان پذیر می باشد
بله تنها برای کد های بدون واسطه این امکان در دسترس بوده و نمونه داکیومنت ویژه برنامه نویسان در قسمت ویرایش کد بصورت PDF موجود می باشد.
با وارد شدن به ناحیه کاربری و ورود به بخش "مالی و پشتیبانی" و گزینه "ار سال تیکت جدید" می توانید به واحد مورد نظر ارسال تیکت ( پیام ) انجام دهید.
شما می توانید از گزینه بازیابی رمز عبور در صفحه ورود به ناحیه کاربری استفاده نموده و با وارد کردن شماره تماس یا نام کاربری (کد ملی) رمز جدید را بصورت پیامک دریافت نمایید.
بله، درخواست خود را به صورت کامل بر روی کاغذ نوشته و کارت شناسایی خود را ضمیمه درخواست کرده و از آن عکس بگیرید، بواسطه شخصی که در آی نوتی ثبت نام نموده از بخش "ارسال تیکت" جهت بررسی و تایید ارسال نمایید.
کارت شناسایی معتبر که به واسطه یک ارگان دولتی صادر شده (دارای کد ملی چاپی بوده) و مورد تایید مراجع قضایی باشد. داشتن یکی از موارد الزامیست ( کارت ملی ، شناسنامه ، گواهینامه رانندگی ، کارت پآیان خدمت و یا پاسپورت)
از آنجاییکه پس از ثبت نام در آی نوتی شما صاحب پنل پیامکی انبوه می شوید و داشتن سیمکارت و یا پنل پیامکی شامل قوانین یکسان می باشد باید مدرک شناسایی ارسال نموده تا پنل جهت ارسال پیامک و تراکنش های مالی فعال گردد.
بله امکان پذیر هست، شما می توانید یک درخواست از طرف مدیر عامل و یا یکی از اعضا هیئت مدیره مکتوب در سربرگ شرکت مهر و امضا شده به همراه آخرین روزنامه رسمی ثبت شرکت از طریق بخش ویرایش مشخصات درخواست را ثبت نمایند. (پس از ثبت بصورت شرکتی هرگونه درخواست وجه به حساب صاحب ناحیه کاربری "شرکت" واریز می گردد.)
با ورود به ناحیه کاربری می توانید با فشردن بروری ایکون ( $ ) بالای صفحه روی نوار بنفش درخواست وجه را پس از وارد کردن اطلاعات بانکی انجام دهید. توجه داشته باشید که حتماً اطلاعات بانکی میبایست با صاحب ناحیه کاربری مطابقت داشته باشد
بله، در صورت خرید هر یک از خدمات سایت iNoti.com میتوانید با ارسال مشخصات زیر بصورت تیکت از ناحیه کاربری به بخش امور مالی فاکتور خرید خود را دریافت نمایید
  1. نام شخص حقوق /یا حقیقی
  2. کد اقتصادی
  3. شناسه ملی برای اشخاص حقوقی/کد ملی برای اشخاص حقیقی
  4. شماره ثبت
  5. آدرس دقیق + شهر و استان
  6. شماره تلفن
  7. کد پستی
خیر، ساخت منو در سایت قابل اجرا بوده و آموزش های تصویری آن در بخش مربوطه موجود می باشد تا تمامی کاربران به سادگی منوی مورد نظر خود را تهیه نمایند. برای نمونه چند منوی آماده نیز قابل انتخاب می باشد. درصورتیکه کاربر کد بدون واسطه USSD را تهیه نموده باشد می تواند با برنامه نویسی خود یک وبسرویس تهیه نموده (بواسطه داکیومنت در بخش فوق) و برای کد خود تغییراتی خارج از خدمات ارائه شده سایت آی نوتی ارائه دهد.