تاریخچه

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری "آی نوتی" یک شرکت خصوصی بوده که با مدیریت آقای "علی معارفی" شماره ثبت 419710 ،شناسه ملی 10320710696 و کد اقتصادی 411556354471 ،فعالیت خودش را از آذر ماه سال 1390 با هدف کارآفرینی در حوزه فروش و بازایابی و ارائه خدمات نرم افزاری به تمامی کسب و کارها بر بستر مخابراتی، آغاز کرد. هم اکنون شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس توانسته است با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده و با بیش از 345000 کاربر فعال متشکل از کارشناسان فروش در شهرها و استان های مختلف ایران و همچنین کشورهای همسایه، نقش پر رنگی در رونق و کارآفرینی کسب و کارهای نوین در حوزه ی خدمات بازاریابی دیجیتال داشته باشد.

وجه تمایز آی نوتی

دانش بنیان :

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس در راستای حفظ رضایت هر چه بیشتر مشتریان و کارآفرینی، شرایطی را فراهم آورده است تا در کنار هدف توسعه حرفه بازاریابی و فروش، در ایجاد سودآوری برای کارشناس ان فروش و درآمدزایی هر چه بیشتر آنها نقش موثری ایفا می‌کند.

کارآفرینی :

شرکت گسترش طراحان نقش الماس با بیش از 345000 کاربر فعال، عالوه بر اینکه موجب گسترش کسـب و کارهـا و حفظ ارتباط مستمر مشتریان با کسب و کارها شده است؛ توانسته است بـا ارائـه ی آموزش هـای الزم بـه افـراد واجـد شــــــــرایط، موجــــــــب اشــــــــتغال زایی آنهــــــــا بــــــــه عنــــــــوان کارشــــــــناس فــــــــروش گــــــــردد. همچنین آی نوتی به شرکت های واجد شرایط در استان های مختلف ایران، عاملیت فروش اهدا کرده اسـت. تـا کنـون بــــــیش از 100 مجموعــــــه توانســــــته اند مجــــــوز عاملیــــــت فــــــروش آی نوتی را کســــــب نماینــــــد. بدین ترتیب افراد می توانند به عنوان شغل ثابت و یا در کنار شغل ثابت خود، موجب رونق بخشـیدن بـه زنـدگی خـود شوند و گسترش طراحان نقش الماس در هر حال حامی و پشتیبان تمامی عاملین فروش، کارشناسان فروش و کـاربران خود خواهد بود.

پشتیبانی :

گسترش طراحان نقش الماس، خود را موظـف بـه پشـتیباین و حمایـت از تمامی کـاربران و کارشناسـان فـروش خـود دانسته لذا به همین منظور با راه اندازی دوره های آموزیش برای تمامی کارشناسان فروش و راه اندازی پشتیبانی تلفنی و آنلاین، در تمامی ایام سال پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران و کارشناسان فروش خود خواهد بود

بروز رسانی :

تمامی زیرساخت های فنی و برنامه نویسی ها توسط شرکت گسترش طراحان نقش الماس، صورت پذیرفته است و بهبود مستمر یکی از اهداف شرکت گسترش طراحان نقش الماس می باشد. به همین منظور پس از تولید نرم افزار، نسخه های بی شماری جهت رفع ایرادات نرم افزار و افزودن خدمات بسیار به نرم افزار، تا کنون منتشر شده است که نشان دهنده ی اهمیت بروزرساین خدمات برای شرکت گسترش طراحان نقش الماس می باشد

ایده های جدید :

تمامی ایده های ارائه شده به آی نوتی مورد استقبال قرار خواهد گرفت .زیرا اجرا و پیاده سازی همین ایده ها، موجب گسترش روز افزون و افزایش کارایی نرم افزارهای شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس خواهد شد. ایده هایی که توسط مدیران، کارشناسان و کاربران آی نوتی مطرح میگردد؛ در اتاق فکر آی نـوتی بـررسی شـده و در صورتی که پس از تحلیل، از نظر زیرساخت فنی قابل اجرا باشد؛ وارد فرآیند طراحـی، تولیـد، پیـاده سـازی، تسـت و اجرا خواهد شد.

حفاظت از اطلاعات:

یکی از مواردی که آی نوتی همیشه آن را تضمین می کنـد؛ حفاظـت امـن از اطلاعـات و دسـترسی همیشـگی سـرویس ها می باشد .سیستم هایی با دسترسی بالا در همه حال حتی به علـت قطـع بـرق، خـرابی سـخت افزار، و ارتقـا سیسـتم در دسترس باقی می مانند .زیر ساخت های آی نوتی با ظرفیت بالا و به صورت یکپارچه ، همیشه در دسترس خواهد بود. SLA سروی سهای آی نوتی دارای بوده و ادعای ارائه ی بهترین خـدمات را بـه مشـتریان دارد .از ایـن رو میـزان 99.9% ناسازگاری و مشکلات کاربران، به دلیل بالا بودن سطح کیفی خدمات کـاهش می یابـد .همچنـین آی نـوتی بـرای ارائـه ی بهتری سرویس به کاربرانش، ارتباطی امن با اپراتورها و زیر سرویس های پرداخت، برقرار کرده است.

احراز هویت:

احراز هویت تمامی کاربران در سامانه ی آی نوتی طی چندین مرحله انجام شده و کاربران برای اسـتفاده از خـدمات و خدمات آی نوتی موظف به ارسال مدارک شناسایی خود می باشند که این مدارک توسط نیروی انسانی پس از بـررسی تایید خواهد شد و کاربر پس از تایید مدارک و گذراندن مراحل احراز هویت، قادر بـه اسـتفاده از امکانـات و خـدمات سامانه ی آی نوتی خواهد بود. همچنین کاربران می توانند رمز ورود دومرحله ای را بر روی حساب کـاربری خـود فعـال نماینـد .رمـز ورود کـاربران بـه صورت رمزنگاری شده در بانک اطلاعاتی قوی محافظت خواهد شد.

کنترل اطلاعات:

بخش ارسال پیامک انبوه آی نوتی دارای مجهز به سیستم مانیتورینـگ و کنتـرل هوشـمند بـوده و مـانع وقـوع تخلـف می گردد .این سیستم به لیستی از عبارات و کلمات نا متعارف حساس بوده و مانع ارسـال پیام کهـایی کـه شـامل ایـن عبارات هستند؛ می شود. تمامی پیامک های ارسالی قابل بررسی و مشاهده خواهد بود و مشخص میگردد پیامک از حساب کـاربری کـدامیک از کاربران ارسال شده است؛ لذا با کاربران متخلف برخورد خواهد شد.

: خط مشی آی نوتی

خط مشی و سیاست گسترش طراحان نقش الماس به تبعیت از اصول و قوانین شرکت‌های دانش بنیان تعیین شده است.اما در کنار تمامی این‌ها، مشتری مداری و ارائه خدمات بی نقص، سر لوحه‌ی فعالیت‌های آی نوتی قرار گرفته است. بهبود مستمر در روند کاری تمامی واحدهای شرکت دانش بنیان آی نوتی همیشه جایگاه ویژه ای داشته است.

چشم انداز

آی نوتی قصد دارد با یکپارچه کردن خدمات در بسترهای رقابتی برای برندها، فرصت های برابری در عرصه‌ی بین المللی ایجاد نماید و همچنین خدمات جدیدی از جمله سایت ساز و فروشگاه ساز، شبکه‌های اجتماعی، بازی و سرگرمی، سرویس‌های گردشگری و تفریحی، سرویس‌های ShortLink و سامانه‌ی قدرتمند نوبت دهی را به کاربران آی نوتی ارائه دهد.

هدف و ماموریت

یکی از اهداف شرکت گسترش طراحان نقش الماس، ارائه خدماتیست که باعث افزایش و توسعه ارتباط کسب و کارها با مشتریانشان می‌گردد. خدمات نرم افزاری این شرکت، بستری را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند با حداقل خدمات و بدون پرداخت کوچکترین هزینه‌ای، با کسب و کار مورد نظرشان، ارتباط برقرار کرده و از خدمات آنها بهره مند گردند.


یکی دیگر از مهمترین ماموریت‌های آی نوتی، ارائه‌ی خدمات و خدماتی است تا کسب و کارها بتوانند بیشتر شناخته شوند و کسب و کار خود را رونق دهند. در حقیقت شرایطی را فراهم آورده است تا نوعی برندسازی برای تمامی کسب و کارها صورت ‌پذیرد.کسب و کارها می‌توانند با استفاده از خدماتی نظیر صفحه‌ی اختصاصی کارت ویزیت الکترونیکی و رزومه ساز آنلاین آی نوتی، یک صفحه وب برای به نمایش گذاشتن و معرفی کسب و کارشان، در اختیار داشته باشند. همچنین می‌توانند با استفاده از سامانه ارسال پیامک انبوه آی نوتی، تبلیغات متنی و صوتی خود را با ارزان ترین روش به دست مخاطبین برسانند. در کنار این موارد می توانند با استفاده از سرویس اشتراک ویدئویی اینما، تبلیغات و تیزرهای تبلیغاتی خود را به صورت کاملا رایگان در دنیای اینترنت به تمامی مردم دنیا نشان دهند و مشتریان بیشتری جذب نمایند.


یکی دیگر از اهداف آی نوتی، حمایت از تولید کنندگان محتوای صوتی و تصویریست که می‌توانند به صورت رایگان محتواهای خود را در سرویس اشتراک ویدئوی اینما، به اشتراک بگذارند و از به اشتراک گذاری ویدئوها، برندسازی کنند و کسب و کار خود را رونق دهند.


ارائه‌ی خدمات و خدمات متنوع و کارآمد، برای تمامی کسب و کارها با پایین ترین هزینه، یکی دیگر از اهداف آی نوتی بوده و که تمامی کسب و کارها بتوانند با کمترین هزینه ارتقا و رشد پیدا کنند و تعداد مشتری زیادی را جذب نمایند. برای مثال کسب و کارها با خرید یک کد EBC به صورت یکساله می‌توانند به خدماتی نظیر کارت ویزیت الکترونیکی، صفحه‌ی اختصاصی وب، بخش تعهدات مالی و خیلی خدمات دیگر، دسترسی داشته باشند.


هدف دیگر آی نوتی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی برای تمامی افراد جامعه بوده که بتوانند بدون هیچ سرمایه‌ی اولیه‌ای در کنار شغل ثابت و یا به عنوان شغل ثابتشان، کسب درآمد داشته باشند. کاربران می‌توانند به عنوان کارشناس فروش در سامانه‌ی آی نوتی ثبت نام کنند و پس از دریافت آموزش های رایگان لازم، به عنوان کارشناس فروش در مجموعه‌ی آی نوتی فعالیت نمایند. همچنین تمامی کاربران می‌توانند با بارگذاری ویدئوها و فایل های صوتی در سایت eNama.ir (سرویس اشتراک ویدئویی اینما)، و به اشتراک گذاری ویدئوها و گرفتن بازدید بر روی ویدئوها، از بازدید محتواهایی که بارگذاری کرده‌اند؛ حتی در منزل، کسب درآمد داشته باشند.


مسئولیت اجتماعی

امروزه بحث مسئولیت اجتماعی یا CSR برای تمامی سازمان ها اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. تمامی اعضای گسترش طراحان نقش الماس در انجام کارهای نوع دوستانه مشارکت داشته و فرهنگ انجام این قبیل کارها در بین تمامی اعضای سازمان جا افتاده است. یکی از کارهایی که در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت از محیط زیست به عنوان یک پروژه تعریف شده در حال اجرا می‌باشد؛ راه اندازی سیستمی برای دریافت کارت ویزیت الکترونیکی می‌باشد؛ که در مصرف کاغذ صرفه جویی شده و از قطع درختان جلوگیری خواهد کرد. امروزه تمامی کسب و کارها برای معرفی خودشان به کارت ویزیت احتیاج داشته و تهیه کارت‌های ویزیت چاپی، علاوه بر اینکه به طبیعت و محیط زیست، آسیب زیادی وارد می‌کند؛ معایب بسیار زیادی دارد.از این رو گسترش طراحان نقش الماس سیستمی را برای در اختیار داشتن کارت ویزیت الکترونیکی تمامی کسب و کارها راه اندازی کرده است و به ازای فروش هر کد EBC اقدام به کاشت یک نهال خواهد کرد. همچنین بحث کارآفرینی و فراهم کردن فرصت شغلی برای بیکاران به عنوان مسئولیت‌های اجتماعی اخلاقی در آی نوتی در نظر گرفته شده است.

: فرهنگ سازمانی آی نوتی

گسترش طراحان نقش الماس همیشه سعی داشته تا محیط شاد، راحت و جذابی را برای کارکنان خود به وجود آورد و با برگزاری رویدادها و طوفان‌های فکری، از تمامی ایده‌های کارکنان در راستای گسترش سرویس‌های قابل ارائه به کاربران، استفاده نماید.در آی نوتی محیطی برای افزایش انگیزه‌ی کارکنان و فرصتی برای یادگیری و ارتقاء کارکنان فراهم شده است. در آی نوتی روحیه کار تیمی کارکنان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اعضای آی نوتی حتی کارشناسان فروشی که خارج از محیط شرکت در سراسر استان‌های ایران مشغول به فعالیت هستند؛ همانند اعضای یک خانواده در کنار یکدیگر همکاری کرده و از یکدیگر حمایت می‌کنند.

درباره ی آی نوتی

شرکت گسترش طراحان نقش الماس (بامسئوليت محدود) فعالیت خود را با مدیریت آقای علی معارفی از تاریخ 1390/09/08 شروع کرده است. هسته اولیه این مجموعه در راستای حضوری پویا و خلاق در کسب و کارهای فضای مجازی شکل گرفت

تماس با ما :

021-73679000

دفتر مرکزی: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، برج بانک تجارت، پلاک76، طبقه 11، واحد 45/1، کد پستی: 1998994583