inoti banner

تاریخچه

colorful dots
inoti history

درباره آینوتی

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس با برند تجاری "آینوتی" یک شرکت خصوصی بوده که با مدیریت آقای "علی معارفی"، فعالیت خودش را از آذر ماه سال 1390 با هدف کارآفرینی در حوزه فروش و بازایابی و ارائه خدمات نرم افزاری به تمامی کسب و کارها بر بستر مخابراتی، آغاز کرد. هم اکنون شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس توانسته است با همراهی تیمی متشکل از کارشناسان و متخصصان کارآزموده و با بیش از 345000 کاربر فعال متشکل از کارشناسان فروش در شهرها و استانهای مختلف ایران و همچنین کشورهای همسایه، نقش پر رنگی در رونق و کارآفرینی کسب و کارهای نوین در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال داشته باشد.

وجـه‌ تمایز

colorful

دانش بنیان:

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس در راستای حفظ رضایت هر چه بیشتر مشتریان و کارآفرینی، شرایطی را فراهم آورده است تا در کنار هدف توسعه حرفه بازاریابی و فروش، در ایجاد سودآوری برای کارشناسان فروش و درآمدزایی هر چه بیشتر آنها نقش موثری ایفا می‌کند.

کارآفرینی :

شرکت گسترش طراحان نقش الماس با بیش از 345000 کاربر فعال، علاوه بر اینکه موجب گسترش کسب و کارها و حفظ ارتباط مستمر مشتریان با کسب و کارها شده است؛ توانسته است با ارائه‌ آموزش‌های لازم به افراد واجد شرایط، موجب اشتغال زایی آنها به عنوان کارشناس فروش گردد. همچنین آی‌نوتی، به شرکت های واجد شرایط در استان‌های مختلف ایران، عاملیت فروش اهدا کرده است. تا کنون بیش از 100 مجموعه توانسته‌اند مجوز عاملیت فروش آی‌نوتی را کسب نمایند. بدین ترتیب افراد می‌توانند به عنوان شغل ثابت و یا در کنار شغل ثابت خود، موجب رونق بخشیدن به زندگی خود شوند و گسترش طراحان نقش الماس در هر حال حامی و پشتیبان تمامی عاملین فروش، کارشناسان فروش و کاربران خود خواهد بود.

پشتیبانی :

گسترش طراحان نقش الماس، خود را موظف به پشتیبانی و حمایت از تمامی کاربران و کارشناسان فروش خود دانسته لذا به همین منظور با راه اندازی دوره‌های آموزشی برای تمامی کارشناسان فروش و راه اندازی پشتیبانی تلفنی و آنلاین، در تمامی ایام سال پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران و کارشناسان فروش خود خواهد بود.

بروزرسانی :

تمامی زیرساخت‌های فنی و برنامه نویسی‌ها توسط شرکت گسترش طراحان نقش الماس، صورت پذیرفته است و بهبود مستمر یکی از اهداف شرکت گسترش طراحان نقش الماس می‌باشد. به همین منظور پس از تولید نرم افزار، نسخه‌های بی شماری جهت رفع ایرادات نرم افزار و افزودن امکانات بسیار به نرم افزار، تا کنون منتشر شده است که نشان دهنده‌ی اهمیت بروزرسانی خدمات برای شرکت گسترش طراحان نقش الماس است

ایده‌هاوطرح های جدید :

تمامی ایده‌های ارائه شده به آی‌نوتی مورد استقبال قرار خواهد گرفت. زیرا اجرا و پیاده سازی همین ایده‌ها، موجب گسترش روز افزون و افزایش کارایی نرم افزارهای شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس خواهد شد. ایده هایی که توسط مدیران، کارشناسان و کاربران آی‌نوتی مطرح می‌گردد؛ در اتاق فکر آی‌نوتی بررسی شده و در صورتی که پس از تحلیل، از نظر زیرساخت فنی قابل اجرا باشد؛ وارد فرآیند طراحی، تولید، پیاده سازی، تست و اجرا خواهد شد.

حفاظت از اطلاعات :

یکی از مواردی که آی‌نوتی همیشه آن را تضمین می‌کند؛ حفاظت امن از اطلاعات و دسترسی همیشگی سرویس‌ها می‌باشد. سیستم هایی با دسترسی بالا در همه حال حتی به علت قطع برق، خرابی سخت‌افزار، و ارتقاء سیستم در دسترس باقی می‌مانند. زیر ساخت‌های آی‌نوتی با ظرفیت بالا و به صورت یکپارچه ، همیشه در دسترس خواهد بود. سرویس‌های آی‌نوتی دارای SLA 99.9% بوده و ادعای ارائه‌ی بهترین خدمات را به مشتریان دارد. از این رو میزان ناسازگاری و مشکلات کاربران، به دلیل بالا بودن سطح کیفی خدمات کاهش می‌یابد. همچنین آی‌نوتی برای ارائه‌ی بهتری سرویس به کاربرانش، ارتباطی امن با اپراتورها و زیر سرویس‌های پرداخت، برقرار کرده ‌است.

احراز هویت و امنیت :

احراز هویت تمامی کاربران در سامانه‌ آی‌نوتی طی چندین مرحله انجام شده و کاربران برای استفاده از خدمات و امکانات آی‌نوتی موظف به ارسال مدارک شناسایی خود می‌باشند که این مدارک توسط نیروی انسانی پس از بررسی تایید خواهد شد و کاربر پس از تایید مدارک و گذراندن مراحل احراز هویت، قادر به استفاده از امکانات و خدمات سامانه‌ی آی‌نوتی خواهد بود. همچنین کاربران می‌توانند رمز ورود دومرحله‌ای را بر روی حساب کاربری خود فعال کنند. رمز ورود کاربران به صورت رمزنگاری شده در بانک اطلاعاتی قوی محافظت خواهد شد.

کنترل ومانیتورینگ اطلاعات :

بخش ارسال پیامک انبوه آی‌نوتی دارای مجهز به سیستم مانیتورینگ و کنترل هوشمند بوده و مانع وقوع تخلف می‌گردد. این سیستم به لیستی از عبارات و کلمات نا متعارف حساس بوده و مانع ارسال پیامک‌هایی که شامل این عبارات هستند؛ می‌شود. تمامی پیامک‌های ارسالی قابل بررسی و مشاهده خواهد بود و مشخص می‌گردد پیامک از حساب کاربری کدامیک از کاربران ارسال شده است؛ لذا با کاربران متخلف برخورد خواهد شد.

خط‌ مشی

colorful

خط‌مشی و سیاست گسترش طراحان نقش الماس

خط مشی و سیاست گسترش طراحان نقش الماس به تبعیت از اصول و قوانین شرکت‌های دانش بنیان تعیین شده است.اما در کنار تمامی این‌ها، مشتری مداری و ارائه خدمات بی نقص، سر لوحه‌ فعالیت‌های آی‌نوتی قرار گرفته است. بهبودی مستمر در روند کاری تمامی واحدهای شرکت دانش بنیان آی‌نوتی همیشه جایگاه ویژه ای داشته است.

هدف وماموریت

colorful

یکی از اهداف شرکت گسترش طراحان نقش الماس، ارائه خدماتیست که باعث افزایش و توسعه ارتباط کسب و کارها با مشتریانشان می‌شود. امکانات نرم افزاری این شرکت، بستری را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند با حداقل امکانات و بدون پرداخت کوچکترین هزینه‌ای، با کسب و کار مورد نظرشان، ارتباط برقرار کرده و از خدمات آنها بهره مند شوند

یکی دیگر از مهمترین ماموریت‌های آی‌نوتی، ارائه‌ امکانات و خدماتی است تا کسب و کارها بتوانند بیشتر شناخته شوند و کسب و کار خود را رونق دهند. در حقیقت شرایطی را فراهم آورده است تا نوعی برندسازی برای تمامی کسب و کارها صورت ‌پذیرد.کسب و کارها می‌توانند با استفاده از امکاناتی نظیر صفحه‌ی اختصاصی کارت ویزیت الکترونیکی و رزومه ساز آنلاین آی‌نوتی، یک صفحه وب برای به نمایش گذاشتن و معرفی کسب و کارشان، در اختیار داشته باشند. همچنین می‌توانند با استفاده از سامانه ارسال پیامک انبوه آی‌نوتی، تبلیغات متنی و صوتی خود را با ارزان ترین روش به دست مخاطبین برسانند. در کنار این موارد می توانند با استفاده از سرویس اشتراک ویدئویی اینما، تبلیغات و تیزرهای تبلیغاتی خود را به صورت کاملا رایگان در دنیای اینترنت به تمامی مردم دنیا نشان دهند و مشتریان بیشتری جذب نمایند.

یکی دیگر از اهداف آی‌نوتی، حمایت از تولید کنندگان محتوای صوتی و تصویریست که می‌توانند به صورت رایگان محتواهای خود را در سرویس اشتراک ویدئوی اینما، به اشتراک بگذارند و از به اشتراک گذاری ویدئوها، برندسازی کنند و کسب و کار خود را رونق دهند.

ارائه‌ی امکانات و خدمات متنوع و کارآمد، برای تمامی کسب و کارها با پایین ترین هزینه، یکی دیگر از اهداف آی‌نوتی بوده و که تمامی کسب و کارها بتوانند با کمترین هزینه ارتقا و رشد پیدا کنند و تعداد مشتری زیادی را جذب نمایند. برای مثال کسب و کارها با خرید یک کد EBC به صورت یکساله می‌توانند به امکاناتی نظیر کارت ویزیت الکترونیکی، صفحه‌ی اختصاصی وب، بخش تعهدات مالی و خیلی امکانات دیگر، دسترسی داشته باشند.

هدف دیگر آی‌نوتی، اشتغال‌زایی و کارآفرینی برای تمامی افراد جامعه بوده که می‌توانند بدون هیچ سرمایه‌ی اولیه‌ای در کنار شغل ثابت و یا به عنوان شغل ثابتشان، کسب درآمد داشته باشند. کاربران می‌توانند به عنوان کارشناس فروش در سامانه‌ی آی‌نوتی ثبت نام کنند و پس از دریافت آموزش های رایگان لازم، به عنوان کارشناس فروش در مجموعه‌ آی‌نوتی فعالیت نمایند. همچنین تمامی کاربران می‌توانند با بارگذاری ویدئوها و فایل های صوتی در سایت eNama.ir (سرویس اشتراک ویدئویی اینما)، و به اشتراک گذاری ویدئوها و گرفتن بازدید بر روی ویدئوها، از بازدید محتواهایی که بارگذاری کرده‌اند؛ حتی در منزل، کسب درآمد داشته باشند.

چشم‌انداز

colorful

آی‌نوتی قصد دارد با یکپارچه کردن خدمات در بسترهای رقابتی برای برندها، فرصت های برابری در عرصه‌ی بین المللی ایجاد نماید و همچنین خدمات جدیدی از جمله سایت ساز و فروشگاه ساز، شبکه‌های اجتماعی، بازی و سرگرمی، سرویس‌های گردشگری و تفریحی، سرویس‌های ShortLink و سامانه‌ی قدرتمند نوبت دهی را به کاربران آی‌نوتی ارائه دهد.

prespect

فرهنگ سازمانی گسترش طراحان نقش الماس

گسترش طراحان نقش الماس همیشه سعی داشته تا محیط شاد، راحت و جذابی را برای کارکنان خود به وجود آورد و با برگزاری رویدادها و طوفان‌های فکری، از تمامی ایده‌های کارکنان در راستای گسترش سرویس‌های قابل ارائه به کاربران، استفاده کنند. در آی‌نوتی محیطی برای افزایش انگیزه‌ی کارکنان و فرصتی برای یادگیری و ارتقاء کارکنان فراهم شده است. در آی‌نوتی روحیه کار تیمی کارکنان بسیار حائز اهمیت می‌باشد. اعضای آی‌نوتی حتی کارشناسان فروشی که خارج از محیط شرکت در سراسر استان‌های ایران مشغول به فعالیت هستند؛ همانند اعضای یک خانواده در کنار یکدیگر همکاری کرده و از یکدیگر حمایت می‌کنند.

مسئولیت اجتماعی

colorful

امروزه بحث مسئولیت اجتماعی یا CSR برای تمامی سازمان ها اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. تمامی اعضای گسترش طراحان نقش الماس در انجام کارهای نوع دوستانه مشارکت داشته و فرهنگ انجام این قبیل کارها در بین تمامی اعضای سازمان جا افتاده است. یکی از کارهایی که در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت از محیط زیست به عنوان یک پروژه تعریف شده در حال اجرا می‌باشد؛ راه‌اندازی سیستمی برای دریافت کارت ویزیت الکترونیکی می‌باشد؛ که در مصرف کاغذ صرفه جویی شده و از قطع درختان جلوگیری خواهد کرد. امروزه تمامی کسب و کارها برای معرفی خودشان به کارت ویزیت احتیاج داشته و تهیه کارت‌های ویزیت چاپی، علاوه بر اینکه به طبیعت و محیط زیست، آسیب زیادی وارد می‌کند؛ معایب بسیار زیادی دارد.از این رو گسترش طراحان نقش الماس سیستمی را برای در اختیار داشتن کارت ویزیت الکترونیکی تمامی کسب و کارها راه اندازی کرده است و به ازای فروش هر کد EBC اقدام به کاشت یک نهال خواهد کرد. همچنین بحث کارآفرینی و فراهم کردن فرصت شغلی برای بیکاران به عنوان مسئولیت‌های اجتماعی اخلاقی در آی‌نوتی در نظر گرفته شده است.

national-responsibility

مجوزها

برای استعلام مجوزها برروی تصاویر کلیک کنید

دانش بنیان

مهر تاییدی بر توانمندی و فناوری پیشرو شرکت گسترش طراحان نقش الماس صاحب برند آی‌نوتی بوسیله معتبرترین نهادهای نظارتی و علمی کشور

نماد اعتماد الکترونیکی

دریافت نماد اعتماد الکترونیکی ( eNamad ) با درجه اعتماد دو ستاره

پروانه بهره‌برداری

پروانه بهره‌برداری تولید نرم افزار مجوزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که پس از بررسی‌های فنی نرم افزار و در صورت احراز شرایط بر اساس مفاد دستورالعمل دریافت پروانه، صادر می‌شود

انجمن صنفی کسب وکار اینترنتی

افتخاری دیگر برای آی‌نوتی و عضویت در انجمن صنفی کسب وکـــار اینترنتی گامی دیگر بر حمـایت از حقوق مصرف کنندگان و مخاطبان ما.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

عضویت آی‌نوتی در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور مهر تایید دیگری بر صیانت ما از حقوق کاربرانمان است

اتاق اصناف تهران

آی‌نوتی عضو برجسته اتاق اصناف تهران در حوزه خدمات ussd , sms وفین‌تک

ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی

نشان نماد رسانه (نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال) از ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی

اخذ مجوز از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی جهت اطمینان به مشتریان از خریدهای اینترنتی خود از سامانه آی‌نوتی

ایران کد

سامانه ارتباط با مشتری بر بستر USSD به صورت انحصاری به نام شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس ثبت و دارای ایران کد

مجوز آموزش مجازی از CINVU

اخذ مجوز فعالیت آموزش مجازی، در حوزه‌ی فعالیت‌های نرم افزاری آی‌نوتی، آموزش‌های MBA و DBA از شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام (CINVU )

برند آینوتی

inoti brand

گواهی ثبت برند تجاری آی‌نوتی

یکی از با ارزشترین دارا ییهای هر شرکتی که تولید کننده محصولی است؛ برند تجاری و علامت برند تجاری آن شرکت است. تمامی اشخاص حقوقی ای که تولید کنند‌ه محصولی خاص هستد؛ موظفند علامت تجاری خود را به ثبت برساند تا کالا و خدمات آنها با آن برند و با آن لوگو شناخته شود.این علامت کالا و خدمات یک شرکت را از کالا و خدمات شرکت‌های دیگر متمایز خواهد کرد لذا شرکت‌های مشابه، اجاز هی عر هی خدمات و کالاهای خودشان را با برند و علامت تجاری شرکت مشابه را نخواهند داشت.آی‌نوتی در راستای موارد فوق با افتخار علامت تجاری خود را کسب نموده است.

افتخارات

colorful
honors

دریافت تندیس نمایشگاه کار دانشگاه تهران

honors

دریافت تندیس یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

honors

دریافت تندیس کار آفرینی ازیازدهمین همایش کارآفرین اشتغالزای کشور

honors

دریافت تندیس کتاب من

honors

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت که به اختصار ( ستاد ) نامیده می شود

همراهان و شرکای تجاری

colorful
cooperation

ایرانسل

cooperation

همراه اول

cooperation

شرکت رهیاب رایانه گستر

cooperation

پارس آنلاین

cooperation

آسیاتک

cooperation

فن آوران انیاک

cooperation

دانشگاه علم و فرهنگ

cooperation

پرداخت الکترونیکی سامان کیش

cooperation

سرزمین هوشمند

cooperation

شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام (cinvu)

cooperation

آتیه داده پرداز

cooperation

امن پرداز

cooperation

سازمان نظام مهندسی کشاورزی

خدمات قابل ارائه

colorful

شرکت گسترش طراحان نقش الماس خدمات نرم افزاری خود را در قالب نرم افزارهای تحت وب بر بستر امکانات و خدمات مخابراتی ارائه داده است که کسب و کارهای متفاوت و ارگان‌های مختلف می‌توانند برای ارتباط با مشتریان و گسترش کسب و کار خود از این امکانات بهره‌مند شوند.

  این امکانات و خدمات شامل موارد زیر می‌باشد.

 • ارائه دهنده‌ پنل ارسال پیامک انبوه (Bulk-SMS)
 • ارائه‌ دهنده خدمات مبتنی برکدهای USSD (ایجاد انواع منو جهت قرعه کشی، سیستم مسیریابی و ثبت موقعیت مکانی کسب و کار و مخاطبان بر روی نقشه، نوبت دهی، دریافت پیام مخاطب، دریافت مشخصات مخاطب، نظرسنجی، محصولات و سبد خرید، خدمات پرداخت آسان، شارژ سیم کارت‌های اعتباری و ...
 • ارائه دهنده‌ کارت ویزیت الکترونیکی (EBC) به همراه صفحه‌ی اختصاصی وب به هر کارت ویزیت برای معرفی کسب و کارها در دنیای وب
 • ارائه دهنده‌ رزومه ساز آنلاین الکترونیک (iCV) برای اشخاص حقیقی و حقوقی
 • ارائه دهنده‌ آنتیویروس بومی (پادویش - Padvish) با نسخه امنیت کامل برای استفاده در سازمان‌ها و سیستم‌های شخصی
 • ارائه دهنده‌ سرویس اشتراک ویدئویی (eNama)

معرفی کامل امکانات و خدمات گسترش طراحان نقش الماس

colorful
order

ارائه خدمات بربستر کدهایUSSD

شرکت آی‌نوتی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کدهای USSD است.در نرم افزار تحت وب آی‌نوتی امکانات بی شماری برای تنظیم منو و زیر منو کدهای USSD قرار داده شده است. آی‌نوتی (iNoti) شرایطی را برای کاربرانش فراهم کرده است تا بتوانند با پرداخت هزینه کمتری نسبت به اپراتورها، کدهای USSD را خریداری، رهن و اجاره کنند. همچنین این امکان فراهم شده است تا قبل از رهن یا خرید کدهای یو اس اس دی ، کد مورد نظر را رزرو کنند و اگر برای خرید رزرو کرده باشند می‌توانند به مدت یک ساعت، استفاده رایگان از کد USSD داشته باشد و از آن تست بگیرند.

  برخی از خدمات ارائه شده بر روی کدهای ‌USSD عبارتند از:

 • ایجاد منو و محتوا دلخواه به صورت نامحدود
 • امکان انجام چندین نظرسنجی به صورت همزمان
 • امکان ایجاد منوی محصولات و سبدخرید برای راه اندازی فروشگاه مجازی
 • امکان راه اندازی خدمات پرداخت وجه مستقیم و اتصال به درگاه بانکی
 • امکان ثبت موقعیت مکانی و مشخصات مخاطبان و مشتریان
 • امکان راه اندازی سیستم مسیریابی و ثبت موقعیت مکانی کسب و کار بر روی نقشه
 • امکان فروش شارژ سیم کارت‌های اعتباری
 • امکان فروش آنتی ویروس پادویش
 • امکان مدیریت درخواست‌های مشتریان
 • امکان ذخیره سازی شماره همراه مخاطبان در گروه مجزا دفترچه تلفن
 • امکان ارائه وب سرویس بر روی کدهای USSD
 • امکان ارائه سرویس آنلاین رزرو و نوبت دهی
 • امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات مخاطبان
 • امکان پرداخت قبوض متفاوت
complete introduction
order

ارائه خدمات رایانش ابری بر روی کــدهایUSSD

آی‌نوتی به عنوان یکی از ارائه دهندگان برتر سرویس رایانش ابری، توانسته است از این فناوری بر روی خدمات کدهای USSD استفاده نماید و تمامی فایل‌های به اشتراک گذاشته شده‌ی کاربران را بر روی رایانش ابری خود، پشتیبانی و همیشه در دسترس کاربران خود نگاه دارند تا تحت هر شرایطی صاحبین کدهای USSD، به اطلاعات دسترسی داشته باشند و نگران از بین رفتن فایل‌ها نباشند.

  پیاده سازی رایانش ابری بر روی فرم سریع کدهای USSD

 • آی‌نوتی امکانی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند با شماره گیری کدهای USSD به فضایی برای به اشتراک گذاری فایل‌های ضمیمه‌ی خود، دسترسی داشته باشند. به همین منظور مالکان کــدهای USSD آی‌نوتی این امکان را خواهند داشت تا با ایجـــاد منویی از نوع "فرم ســـریع" اطلاعات مورد نظر مخاطبان را به همـراه فایل‌های ضمیمـــه دریافت نمایند و با دسترسی به پنل مدیریتی که در اختیار دارند، فایلهای دریافتی را آرشیو، حذف، ذخیره نمایند.
complete introduction
order

کارت ویزیت الکترونیکEBC

کارت ویزیت الکترونیک EBC راهکاری برای ایجاد ارتباطی موثر و مداوم با مخاطبین و مشتریان شما می‌باشد. واژه کارت ویزیت الکترونیک EBC مخفف عبارت Electronic Business Card است. امروزه با توجه به مشغله‌های بسیار زیاد مردم، کارت ویزیت‌‌های چاپی جایگاه خود را از دست داده‌اند. اکثر مواقع مردم پس از دریافت کارت ویزیت چاپی، فراموش می‌کنند که این کارت برای چه در کیف یا میزکار آنها وجود دارد؛ حتی موضوع فعالیت صاحبین کسب و کار را فراموش می‌کنند و یا ممکن است فراموش کنند که کارت ویزیت را کجا گذاشته‌اند. غیر از این موارد، اگر صاحبین کسب و کارها تغییری در اطلاعات روی کارت ویزیت چاپی خود دهند؛ نمی‌دانند که از چه طریقی می‌توانند اطلاعات جدید خود را به مشتریانی که کارت ویزیت آنها را از قبل دارند؛ اعلام کنند؟ خبر خوب اینجاست که آی‌نوتی با خدمات نوین بر روی کارت ویزیت الکترونیکی EBC ، همه این مشکلات را بر طرف کرده و علاوه بر آن امکانات و خدمات بیشمار دیگری برای برقراری ارتباط دو سویه با مشتریان ارائه می‌دهد

  برخی از خدمات ارائه شده بر کارت ویزیت الکترونیک ‌EBC عبارتند از:

 • ارسال اطلاعات تنظیم شده بر روی کارت ویزیت برای مخاطبان در قالب پیامک و بدون در نظر گرفتن لیست سیاه مخابراتی
 • امکان مشاهده پیام های ارسالی مخاطبان
 • امکان بروزرسانی اطلاعات کارت ویزیت در هر لحظه
 • امکان تغییر کد کارت ویزیت الکترونیکی
 • امکان در اختیار داشتن صفحه اختصاصی وب برای معرفی کسب و کار
 • امکان برگزاری قرعه کشی
 • امکان دسترسی به بخش تعهدات مالی و حسابداری
 • امکان ارسال لینک مسیریابی
 • امکان ذخیره سازی شماره تلفن مخاطبین در گروه مجزا دفترچه تلفن
complete introduction
order

پنل ارسال پیامک متنی و صوتی

امروزه پنل ارسال پیامک یکی از قویترین ابزارهای تبلیغات برای کسب و کارها شناخته شده است و تاثیر شگفت انگیزی در جذب و نگهداری از مشتریان دارد. تمامی افرادی که در سایت آی‌نوتی ثبت نام می‌کنند؛ امکان دسترسی به پنل پیامکی آی‌نوتی را خواهند داشت. جهت استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی، تنها کافیست شارژ پنل پیامکی خود را، به میزان دلخواه افزایش دهید و با استفاده از امکانات متفاوت پنل ارسال SMS، اقدام به ارسال پیامک نمایید.همچنین در پنل پیامکی آی‌نوتی نیازی به خرید خطوط پیامکی نمی‌باشد و شما می‌توانید از خطوط عمومی که بر روی پنل شما فعال است؛ برای ارسال پیامک استفاده نمایید.

  برخی از امکانات پنل ارسال پیامک آی‌نوتی:

 • ارسال همزمان هزاران پیامک، به صورت همزمان در کم‌ترین زمان
 • امکان ارسال پیامک انبوه متنی و صوتی به تفکیک سن و جنسیت خاص
 • امکان ارسال پیامک انبوه متنی و صوتی به فایل اکسل، فایل متنی و مخاطبین گروه های دفترچه تلفن
 • امکان ارسال پیامک انبوه متنی و صوتی استان، شهر، کد پستی و منطقه خاص از روی نقشه
 • امکان ارسال پیامک تبریک تولد به مخاطبان
 • امکان ارسال پیامک فعالسازی و تایید هویت
 • امکان اتصال پنل پیامکی آی‌نوتی به وب سایت، از طریق وب سرویس
 • امکان ارسال پیامک انبوه متنی و صوتی به صورت زماندار
 • امکان دریافت گزارش دلیوری و مالی پیامک
 • امکان رد کردن لیست سیاه مخابراتی با ارسال پیامک صوتی
complete introduction
order

معرفی کسب وکارها برروی نقشه آی‌نوتی

آی‌نوتی بر روی نقشه کسب و کار خود، شرایطی را فراهم کرده است تا کسب و کارها بتوانند موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه آی‌نوتی ثبت کنند. نقشه کسب و کار آی‌نوتی کسب و کارهایی که موقعیت خود را ثبت کرده‌اند؛ نمایش می‌دهد. لذا مخاطبین کسب و کار مورد نظر می‌توانند؛ با کلیک بر روی لینک مسیر یابی، بهترین و بهینه ترین مسیر را با استفاده از اپلیکیشن های Google map و Waze ، برای رسیدن به کسب و کار مورد نظر مشاهده نمایند.

  امکانات نقشه کسب و کار آی‌نوتی:

 • دارای موتور جستجوی پیشرفته برای نمایش کسب و کارها
 • امکان به اشتراک گذاری لینک مسیریابی کسب و کارها
 • نمایش صفحات اختصاصی تمامی کسب و کار
 • نمایش کسب و کارها بر مبنای موقعیت مکانی
 • نمایش آدرس و امکان برقرای تماس مستقیم
 • نمایش محصولات کسب و کارها
complete introduction
order

آنتی ویروس پادویش

نسخه امنیت کامل آنتی ویروس پادویش، حفاظت کامل از سیستم کامپیوتر و اطلاعات شما را به عهده می‌گیرد. آنتی ویروس پادویش با در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی کامل، قابلیت شناسایی جدیدترین ویروس‌ها را خواهد داشت. با آنتی ویروس پادیش، دیگر نگران امنیت اطلاعاتتان نباشید و با خیالی آسوده، به سوی پیشبرد اهدافتان حرکت کنید. نکته قابل توجه این است که شرکت آی‌نوتی (iNoti) برای همه مشتریان و کاربرانش شرایطی را در در نظر گرفته تا بتوانند با پرداخت هزینه کمتر، نسخه امنیت کامل آنتی ویروس پادویش را به صورت چند کاربره تهیه کنند. حتی بازاریابان آی‌نوتی از فروش آنتی ویروس پادویش می‌توانند کسب درآمد داشته باشند.

  برخی از امکانات آنتی ویروس پادویش:

 • تعریف ساختار سلسله مراتبی سرورها
 • امکان پاک سازی خودکار لاگ‌های قدیمی جهت حفظ کارایی سیستم
 • قرنطینه مرکزی فایل‌ها از همه سیستم‌های تحت سرور مدیریتی
 • نصب و ارتقای ساده و آسان
 • تعریف و مدیریت کاربران، مستقل از Active Directory
 • توزیع لایسنس به سرورهای پایین‌دستی
 • سیستم جلوگیری از نفوذ و هک شبکه (IPS)
 • امکان فعال سازی به صورت آنلاین و آفلاین
 • امکان تعریف محدودیت آی‌پی در اتصال به سرور
 • ارسال به روز رسانی به صورت تفاضلی (کم‌حجم) به کلاینت‌ها
complete introduction
order

رزومه ساز الکترونیک آی‌نوتی (iCV)

رزومه ساز آی‌نوتی (iCV) یکی از جدیدترین سرویس‌های آی‌نوتی بوده؛ که در راستای معرفی هرچه بهتر افراد و توانمندی‌های آنان، طراحی شده است. در حقیقت این سرویس به همه افراد جامعه کمک می‌کند تا برای خودشان یک صفحه شخصی اختصاصی مانند یک سایت تک صفحه‌ای در دنیای وب داشته باشند؛ و اطلاعاتی را از خودشان مانند بیوگرافی، سوابق تحصیلی، سوابق کاری، مهارت‌ها، کارهای عام المنفعه و علایقشان را در اختیار همگان قرار دهند.رزومه الکترونیک آی‌نوتی به گونه ای طراحی شده است که اشخاص حقوقی هم می‌توانند برای کسب و کارشان رزومه الکترونیک را تکمیل و در دنیای وب منتشر کنند تا بهتر به معرفی کسب و کارشان بپردازند.رزومه‌ی الکترونیک آی‌نوتی کمک می‌کند تا اشخاص و کسب و کارها با جستجوی کلمه‌ی کلیدی کانونی، نام خودشان و نام کسب و کارشان در نتایج اولیه گوگل بهتر دیده شوند. iCVکمک به شناخت افراد و سطح توانایی آنها می‌کند و کارفرمایان می‌توانند از مرجع جامع رزومه ساز iCV، به عنوان ابزار کمکی برای شناخت هر چه بهتر افراد جویای کار و مشاهده‌ی نمونه کار آنها، جهت استخدامشان استفاده کنند.

  برخی از امکانات رزومه الکترونیک آی‌نوتی:

 • امکان نمایش رزومه الکترونیک در نتایج اولیه گوگل
 • امکان به اشتراک گذاری لیست علائق و مهارتهای فردی
 • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی، کد USSD و EBC
 • امکان مشاهده لیستی از پیام‌های ارسالی به iCV در پنل مدیریتی
 • امکان به اشتراک گذاری گالری تصاویر مورد علاقه به صورت دسته بندی شده
 • امکان به اشتراک گذاری لینک مسیریابی
 • امکان به اشتراک گذاری سوابق تحصیلی، کاری و کارهای عام المنفعه
 • امکان به اشتراک گذاری به صورت QR Code و Short link
complete introduction
order

سرویس اشتراک ویدئویی اینما (eNama)

اینما جدیدترین پروژه‌ رونمایی شده در شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس است که با هدف اشتراک‌گذاری ویدیو و درآمدزایی کاربران به وجود آمده است. در واقع این وبسایت به منظور سرگرمی طراحی شده و در کنار آن راهی برای درآمدزایی برای کاربران فراهم کرده است. اینما به کاربران این فرصت را می‌دهد؛ در ازای تولید محتوای صوتی و تصویری و انتشار آن، کسب و کاری مجازی برای خود ترتیب دهند. به ازای تعداد بازدیدهای ویدئوهای بارگذاری شده، مبلغی به موجودی حساب اینمای کاربران افزوده خواهد شد. لذا از این طریق به راحتی می توانید کسب درآمد داشته باشند.

  برخی از سرویس اشتراک ویدئو آی‌نوتی:

 • امکان بارگذاری نامحدود ویدئو
 • امکان دسترسی سریع و با کیفیت به ویدئوها
 • امکان نمایش ویدئو با کیفیت‌های مختلف با توجه به سرعت اینترنت کاربر
 • بهره مندی از سئو قوی برای نمایش ویدئوها در موتوهای جستجوگر
 • امکان نمایش آمار بازدید، کامنت‌ها و لایک‌های ویدئوهای بارگذاری شده
 • امکان افزودن بخشی برای پرداخت هزینه
 • امکان بهره‌مندی از تکنولوژی پخش زنده ویدئو
 • بهره‌مندی از شبکه پر سرعت و زیر ساخت‌های بسیار امن
 • امکان بارگذاری ویدئو از داخل پنل مدیریتی iCV و eNama
 • امکان دریافت وجه درآمد کسب شده از بازدید ویدئوهای بارگذاری شده
complete introduction
order

رزومه ساز حرفه‌ای iAM

رزومه ساز iAM (iNoti About Me) یکی از کاربردی ترین سرویس‌های شرکت گسترش طراحان نقش الماس بوده که ابزار بیشماری را جهت ساخت رزومه‌ای قدرتمند در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آنها بتوانند به صورت خیلی ساده ، گام به گام و در کوتاهترین زمان، یک رزومه‌ی کاملا حرفه‌ای تهیه کنند و آن را در فضای اینترنت منتشر نمایند و یا در اختیار کارفرمایان قرار دهند. رزومه ساز iAM برای شما، امکان ایجاد بی‌نهایت رزومه‌ را فراهم کرده است. تمامی رزومه‌ها قابلیت اتصال و لینک به یکدیگر را خواهند داشت. از این رو ساخت رزومه‌ی دو زبانه در سرویس iAM کار سختی نخواهد بود. ابزارهای پیشرفته‌ای که این سرویس در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ منجر به شخصی سازی و چیدمان رزومه، بر اساس سلقیه کاربر می‌گردد. گزارش گیری دقیق از بازدیدهای رزومه یکی از موثر ترین ابزار تجزیه و تحلیل رزومه خواهد بود که کاربر را برای ارائه‌ی بهتر اطلاعات در رزومه راهنمایی خواهد کرد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از این رزومه ساز، ثبت تمامی فعالیتهای کاربر در رزومه ساز می‌باشد. از این رو کاربر می‌تواند با بهره‌ گیری از تاریخچه‌ی تغییرات اعمال شده، رزومه‌ی خود را به نسخه‌های قبلی، بازگرداند.

  برخی از امکانات رزومه ساز حرفه‌ای iAM

 • سئو قوی و امکان نمایش رزومه در نتایج اولیه جستجوی گوگل
 • امکان گزارش گیری دقیق در بازه زمانی‌های مشخص
 • بهره‌گیری از قالب‌های آماده
 • انتشار بی نهایت رزومه و لینک رزومه‌ها به یکدیگر
 • امکان دو زبانه کردن رزومه
 • امکان تعریف آدرس اختصاصی برای هر رزومه
 • امکان دریافت خروجی با فرمت PDF از رزومه‌ی ایجاد شده
 • امکان چیدمان فیلدهای رزومه بر اساس سلیقه کاربر
 • امکان بازگردندان رزومه به نسخه‌های قبلی
 • امکان ایجاد لینک، بک لینک داخلی و خارجی در رزومه
 • امکان استفاده از سرویس مسیریابی بر روی رزومه
 • امکان قرار دادن فرم تماس با ما، بر روی رزومه
 • امکان قراردادن اطلاعاتی از جمله اطلاعات تماس، بیوگرافی، سوابق تحصیلی و شغلی، مهارتهای فردی و تخصصی، گالری تصاویر و گالری ویدئو، لیست توانمندی‌ها، تصاویر مجوزها و مدارک دوره های گذرانده شده و ....
complete introduction
بالا