کارشناس خودرو تهران 

خرید خودرو با کارشناسی

خودروشاپ


خودروشاپ فروش اقساطی خودروکارشناس خودرو فوری در محل 

02144253006


02144253004

درخواست کارشناسی خودرو

با همکاری خودروشاپ، پلتفرمی آنلاین برای خرید و فروش خودروهای اقساطی، و کارشناس پلاس، که به عنوان یکی از بهترین کارشناسان خودرو در بازار شناخته شده است، مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر خودروهای خود را خریداری کنند. با همکاری این دو شرکت، مشتریان هم می‌توانند به راحتی خودروهای مورد نظر خود را پیدا کرده و با خیالی آسوده به خرید خودرو مورد نظر خود بپردازند و هم اگر قصد فروش خودرو خود را دارند آن را با برگه کارشناسی کارشناس پلاس و به کمک خودروشاپ در سریعترین زمان ممکن اقدام به فروش خودرو خود کنند.

کارشناسی خودرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا این کارشناسان می‌توانند به شما در انتخاب بهترین خودرو برای نیازهای شما کمک کنند. با توجه به تخصص کارشناس پلاس در زمینه خودرو، شما می‌توانید به راحتی از خدمات او بهره‌مند شوید و با اطمینان خاطر خودرویی را که به دنبال آن بودید، پیدا کنید.

فروش اقساطی خودرو نیز این روزها بسیار محبوب شده است. با همکاری خودروشاپ، شما می‌توانید به راحتی خودرویی را که به دنبال آن بودید، پیدا کرده و آن را با شرایط پرداختی مناسبی که این شرکت ارائه می‌دهد، خریداری کنید. این روش خرید، به شما اجازه می‌دهد تا خودرویی را که می‌خواهید، به صورت اقساطی خریداری کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

همچنین در خودروشاپ شما میتوانید تا نصف ارزش کارشناسی خودرو خود، یک روزه بدون ضامن و چک صیادی تسهیلات روی سند خودرو دریافت کنید.

با همکاری خودروشاپ و کارشناس پلاس، شما می‌توانید به راحتی به خودرویی دسترسی پیدا کنید که به دنبال آن بودید و با اطمینان خاطر آن را خریداری کنید.


کارشناسی رنگ خودرو یکی از مهم‌ترین امور پیش از خرید آن است. با کارشناسی رنگ بسیاری از عیب‌های پنهان نمایان خواهد شد و از قیمت واقعی خودرو نیز آگاه خواهید شد. همچنین شما می‌توانید برای راحتی از کارشناس تشخیص رنگ خودرو سیار کارشناس پلاس کمک بگیرید تا در محل نسبت به کارشناسی رنگ ماشین اقدام شود.

در  کارشناس پلاس کارشناسی رنگ بدنه خودرو توسط کارشناسان خبره و حرفه‌ای انجام می‌گیرد به همین دلیل نیازی به نگرانی نیست. پس از پیدا کردن کارشناس مجرب جهت کارشناسی رنگ نیاز دارید تا از نرخ کارشناسی رنگ خودرو آگاهی پیدا کنید.

کارشناسی فنی خودرو شامل چه مواردی است ؟ صفر تا صد تست فنی خودرو

خودروها از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده‌اند و مهمترین بخش خودرو و قلب تپنده آن، موتور خودرو و سیستم محرکه است. در واقع زمانی که بحث کارشناسی فنی خودرو پیش می‌آید، باید به موتور، گیربکس، دیاگ و سایر اجزای تشکیل دهنده آن فکر کنیم. خیلی‌ها بخش فنی خودرو را با بخش فنی بدنه آن اشتباه می‌گیرند که در واقع این دو تفاوت‌هایی با هم دارند. طبق آمار منتشر شده اغلب مالکین خودرو در کشور هر 5 الی 6 ماه یک بار اقدام به تعویض قطعات ماشین و بررسی عملکرد فنی آن می‌کنند. این مسئله نشان می‌دهد که کارشناسی خودرو خواه کارشناسی فنی و خواه کارشناسی بدنه از اهمیت زیادی برخوردار است.

درخواست کارشناسی خودرو

کارشناسی فنی خودرو شامل چه مواردی می‌شود؟

توجه داشته باشید که کارشناسی فنی ماشین با تست معاینه فنی و کارشناسی فنی بدنه متفاوت است. چراکه در معاینه فنی هرگز به مسائلی چون تعیین ارزش، رنگ بدنه و ضربه خوردگی خودرو توجهی نمی‌شود. بنابراین، افرادی که قصد خرید خودروهای کارکرده را دارند، باید به دنبال کارشناسان فنی ماشین باشند. به طور کلی، کارشناسی خودرو به سه نوع کارشناسی بدنه، فنی و تست آپشن‌های آن می‌شود که در این مطلب ما تنها به بررسی مورد فنی آن می‌پردازیم.  مورد فنی نیز شامل بخش‌های مختلفی می‌شود

 • بررسی قطعات تعویضی
 • بررسی ستون‌ها و سقف خودرو
 • بررسی فرمان، سیستم‌های صوتی و کیسه هوا
 • بررسی آپشن‌های داخلی و تزئینات خودرو
 • بررسی گیربکس و موتور خودرو
 • بررسی کابین و داخل خودرو
 • بررسی عملکرد درب‌های خودرو
 • بررسی نور و چراغ‌ها
 • بررسی ترمز دستی
 • بررسی ایستاده ظاهری محفظه موتور


 گالری 

کارشناس سیار

درخواست کارشناس سیار:بلافاصله پس از پسندیدن خودرو، با شماره های کارشناس پلاس تماس بگیرید. مشخصات خودروی مورد نظر خود را بدهید و زمان و مکان مورد نظر جهت بازدید خودروی خود را مشخص نمایید. در اسرع وقت کارشناس در کنار شما خواهد بود.

بررسی ضرورت‌های تشخیص رنگ خودرو:

استفاده از خدمات کارشناسی خودرو در محل به‌منظور بررسی رنگ بدنه یکی از مهم‌ترین پروسه‌هایی است که قبل از خرید خودروهای دست‌دوم باید به آن بپردازید. از اساسی‌ترین دلایلی که ضرورت استفاده از یک کارشناس را برای این امر می‌رساند به چندین مورداشاره می‌کنیم:


 • تأثیر ظاهر به‌عنوان یکی از فاکتورهای مهم در امر زیبایی خودروها
 • قیمت‌گذاری خودروهای دست‌دوم بر اساس مبحث کیفیت رنگ بدنه
 • وجود عیب در رنگ بدنه نشانی بر تصادفات جزئی یا سنگین
 • هویدا شدن معایب مخفی از چشم خریداران
 • آگاهی از نوع و میزان آسیب‌های واردشده به خودرو
 • کسب اطلاعات از سلامت و سوابق کاری اتومبیل
 • اطلاع از تصادفی یا چپی بودن ماشین
 • اطمینان از اورجینال بودن قطعات


با بررسی این مؤلفه‌ها خود حتماً متوجه شده‌اید که چقدر به یک فرد که آموزش کارشناسی خودرو را به‌طور کامل دیده و به مباحث مختلف آن اشراف کامل دارد، در زمان خرید نیازمند هستید. به‌هرحال یک اتومبیل چپی یا تصادفی که ظاهر آن بارنگ آراسته‌شده، نمی‌تواند کارایی خوبی را از خود نشان دهد. حتی در بسیاری موارد به دلیل نقص‌های فنی بسیار جان سرنشینان را نیز به خطر می‌اندازد

02144253006

02144253004

گالری 

کارشناس خودرو تهران

دریافت خدمات تخصصی کارشناسی خودرو:کارشناس پلاس در محل مورد نظر شما حاضر خواهد شد. وضعیت خودرو را از نظر فنی، بدنه، آپشن و کارکرد بررسی نموده و تمام موارد مدنظر شما رابااستفاده ازتجهیزات تست پیشرفته ارزیابی میکند. 

عوامل موثر در قیمت کارشناسی رنگ خودرو ایرانی

 • قیمت ماشین
 • شرکت سازنده
 • کیفیت ماشین
 • امکانات خودرو

عوامل موثر در نرخ کارشناسی رنگ خودرو خارجی


 • سال ساخت
 • امکانات خودرو
 • شرکت سازنده


⭕️⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕⭕

واکس و پولیش خودرو

واکس و پولیش خودرو که دو روش برای نگهداری از بدنه ی خودرو است که کارشناس پلاس به صورت کاملا تخصصی و با هزینه مناسب انجام می شود.

در حالی که ممکن است به نظر شبیه باشند، تفاوت های قابل توجهی بین این دو وجود دارد. در اینجا شش تفاوت اصلی بین واکس و پولیش خودرو را ذکر می کنیم : 

1- واکس خودرو از رنگ ماشین شما محافظت می کند و به عنوان مانعی بین رنگ و دنیای بیرون عمل می کند. از سوی دیگر، پولیش خودرو با از بین بردن عیوب کوچکتر ظاهر رنگ خودروی شما را بهبود می بخشد.

2- واکس خودرو حاوی مواد طبیعی یا مصنوعی است که اثر آبگریز ایجاد می کند و آب، کثیفی و سایر آلاینده ها را دفع می کند. پولیش خودرو حاوی ذرات میکرو ساینده یا اکسید آلومینیوم است که رنگ را جلا می دهد و سطح صافی ایجاد می کند.

3- استفاده از واکس خودرو یک روکش براق ایجاد می کند که ظاهر خودرو شما را بهبود می بخشد. پولیش خودرو رنگ و درخشش اصلی رنگ خودروی شما را بازیابی می‌کند و آن را درخشان‌تر، جدیدتر و براق‌تر می‌کند.

4- واکس خودرو لایه ای از محافظت از رنگ ماشین شما را فراهم می کند که می تواند چندین ماه دوام بیاورد. از سوی دیگر، بهتر است از پولیش خودرو کم استفاده کنید زیرا استفاده بیش از حد می تواند به رنگ خودرو شما آسیب برساند.

5- در مقایسه با پولیش خودرو ، استفاده از واکس خودرو آسان‌تر است، و می‌توانید خودتان آن را انجام دهید، و این امر باعث می‌شود که برای حفظ ظاهر خودرویتان، مقرون به صرفه‌تر از پولیش خودرو باشد.

6- واکس خودرو در انواع مختلفی از جمله واکس طبیعی کارنوبا، واکس مصنوعی و واکس پوشش سرامیکی در بازار موجود است. پولیش خودرو معمولاً به انواع دستگاه، مواد پولیش و نوع پرداخت طبقه بندی می شود.

واکس و پولیش سیار در محل شما 🔷🔷🔷🔷  شیشه دودی به صورت سیار در محل شما

تعرفه ها

تست وکارشناسی خودرو دارای تعرفه مشخص میباشد ،همواره عده ای سودجو با پیشنهاد مبالغ پایین ترازتعرفه درپی جذب مشتری بوده اند که فاقد تجربه وتجهیزات لازم بوده ونیز سعی میکنند خریدار را جهتی سوق دهند که خریدخودرو را از ایشان انجام دهد.درهیچ شرایطی کارشناس اجازه پیشنهاد فروش خودرو به خریدار را ندارد. 


کارشناس خودرو تهران 

دستگاه دیاگ

کارشناسی خودرو:

 

نحوه عملکرد دستگاه دیاگ

این دستگاه‌ها مجهز به کامپیوترهای هوشمندی هستند که از طریق آن می‌توان نقاط اصلی خودرو نظیر گیربکس، قطعات برقی، ترمزها، سیستم خنک کننده، قطعات حیاتی موتور و غیره را عیب یابی کرد. قطعات خودروهای مدرن دارای کد مخصوصی هستند که هنگام بروز خطا بر روی کامپیوتر دیاگ نمایان می‌شوند. در واقع، این کامپیوترها با دریافت کد مربوطه محل دقیق خطا را به مکانیک نشان داده و میزان خرابی آن را نیز تعیین می‌کنند.

پس از انجام کارشناسی فنی خودرو با دستگاه دیاگ، مکانیک اقدام به تعمیر محل خطا کرده و سایر عیب‌های احتمالی را برطرف می‌کند. استفاده از این دستگاه بسیار ضروری بوده و هنگام خرید خودروهای دست دوم خیلی به کار خریداران می‌آید. دقت دستگاه‌های دیاگ به قدری بالاست که تمامی نقایص را مشخص می‌کند. جالب است در برخی از مواقع حتی نقایصی که دلالان نیز از آن بی‌خبرند را مشخص می‌کنند.

به عنوان کارشناس خودرو این نکته را یاد آور میشویم که کیلومتر تمامی خودرو ها رامیتوان دستکاری نمود.

وتشخیص کارکرد واقعی خودرو فقط از عهده کارشناس متبحر وبا تجربه و کارشناسی خودرو ساخته است.جدیدترین موردی که در کارشناسی خودرو مشاهده شده و به تازگی کاربردی شده است رنگ کردن صندلیها ی چرمی آسیب دیده در اثر استفاده میباشد که در نوع خود جالب بوده وبه داخل خودرو فرمی زیبا وفریبنده میدهد.

آدرس :  تهران ، ستارخان ، خیابان  صحرایی ، میدان صحرایی ، خیابان شکور ، پلاک 507

کارشناس خودرو در شهر قدس


عنوان

ارتباط با ما  

02144253006

02144253004

کارشناس پلاس ‫در‬ ‫راستای‬ ‫بهبود‬ ‫عملیات‬ ‫خرید‬ ‫و‬ ‫فروش‬ ‫خودرو‬ ‫در‬ ‫اختیار‬ ‫خریداران‬ ‫و‬ ‫فروشندگان‬ ‫خودرو‬ ‫قرار‬ ‫گرفته‬ ‫تا‬ ‫کاربران‬ ‫بتوانند‬ ‫در‬ ‫این‬ ‫زمینه‬ ‫به‬ ‫آسان‬‌‫ترین‬ ‫و‬ مطمئن‌ترین‬ ‫شکل‬ ‫ممکن‬ ‫معامله‬ ‫کنند‪.‬‬ خرید و فروش خودرو مطمئن و بی‌دغدغه همواره هدف اصلی کارشناس پلاس بوده است.

‬‬