بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان

بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان_کامپوزیت ارزان در اصفهان

  • تاریخ تاسیس 1395/04/01

بیوگرافی

👌🦷بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان


بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان یک کلینیک زیبایی و تخصصی است که تیمی از متخصصین با تجربه و حرفه ای وجود دارد و تجهیزات و امکانات پیشرفته و به روز دارد. امکان پرداخت اقساطی هزینه ها را برای شما فراهم کرده است.

جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید👇🏻

🦷🟣مراقبت بعد از کامپوزیت دندان در بلندمدت
1.حفظ بهداشت دهان و دندان از روش هایی است که نه تنها بعد از کامپوزیت بلکه در طول زندگی به منظور سالم نگه داشتن سایر دندان ها هم لازم است. بنابراین حتما روزانه دو بار دندان خود را با خمیر دندان حاوی فلوراید مسواک🪥 بزنید و یک بار از نخ دندان استفاده کنید. استفاده ا...ز دهانشویه های مناسب نیز به استحکام ونیر کامپوزیت و لثه و دندان های🦷 شما کمک می کند.
2.رعایت رژیم غذایی مناسب دندان ها
از مصرف مواد غذایی که ممکن است موجب لکه دار شدن دندان هایتان شود🦷 اجتناب کنید. با توجه به امکان رنگ پذیری جنس کامپوزیت, پزشک👨🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️ شما را از مصرف مواردی مانند شراب🥂 چایی☕ توت ها🫒 نوشیدنی های رنگی🍷 و شکلات🍫 یا سس های رنگی🥫 منع کند. همچنین, مصرف دخانیات🚬 یا جویدن محصولات حاوی تنباکو باعث تغییر رنگ کامپوزیت ها به زرد🟡 یا قهوهای🟤 می شود. متاسفانه بیلچینگ یا سفید کردن دندان🦷 روی کامپوزیت تاثیری ندارد. پس بهتر است مراقب باشید.
3.عدم استفاده از کامپوزیت ونیر به جای ابزار
کامپوزیت های دندان بسیار ظریف هستند و اگر به درستی از آنها استفاده نکنید؛ضعیف تر خواهند شد. جویدن ناخن, مداد✏ یخ🧊 و دیگر مواد غذایی سخت به ونیرهای کامپوزیت آسیب جدی وارد می کندو ممکن است موجب شود سریع تر ترک خورده و بشکنند.
چگونه طول عمر کامپوزیت ونیر را افزایش دهیم؟
کامپوزیت دندان آسیب پذیر تر از سایر روش ها مانند ونیر سرامیکی یا تاج دندان است. به همین دلیل برای طبیعی و سالم تر باقی ماندن آن, لازم است که در مراقبت های اولیه آن اهمال نکنید تا زیبایی خود را از دست ندهد.
🪥مسواک زدن:یک باز صبح و یک بار در شب, دندان های خود را با خمیر دندان های حاوی فلوراید مسواک کنید تا از تمیز ماندن آن مطمئن شوید و هر3 یا 4 ماه یکبار مسواک خود را تعویض کنید.
نخ دندان:وقتی از نخ دندان استفاده می کنید,آن را وارد لثه کرده و تمام پلاک های موجود را از آن خارج کنید. سپس سراغ دندان های بعدی بروید.
خوردن آب بعد از هر وعده غذایی:خوردن آب بعد از هر وعده غذایی دهان شما را تمیز و سالم نگه می دارد.چون آب, غذای باقی مانده در دهان را شسته و مقدار اسید آن را کاهش میدهد.
عدم مصرف چیزی هایی که دندان را لکه دار می کند:مصرف دخانیات🚬 یا جویدن محصولات حاوی تنباکو مانند سیگار باعث زرد شدن دندان و کامپوزیت ها می شود. خوراکی هایی مانند شکلات های حاوی رنگ خوراکی🍫 شراب قرمز🍷چای و قهوه☕ هم باعث تغییر رنگ آن ها می شود.

بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
کامپوزیت اقساطی در اصفهان
کامپوزیت ارزان در اصفهان
بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان با کادری مجرب و حرفه ای

📞 برای ارتباط با ما با شماره زیر تماس بگیرید👇🏻
09301145053

بیشتر

سوابق شغلی

بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
اصفهان
از 1395 - تا کنون
ارائه انواع کامپوزیت دندان در یکی از بهترین و مجهز ترین کلینیک های کامپوزیت کشور✔ در اصفهان با مجهز ترین و به روز ترین 🔥 دستگاه های روز دنیا در خدمت شما همشهری های عزیز هستیم.
📞برای ارتباط با ما با شماره زیر تماس بگیرید👇
09301145053
متخصص بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان_کامپوزیت اقساطی در اصفهان
از 1395 - تا کنون
🦷کامپوزیت دندان یک روش زیبایی و درمانی است که تا به امروز رضایت بسیاری از افرادی که تمایل داشتند به مدت خیلی کوتاه صاحب شوند را جلب نموده است و توسط بهترین متخصصین در اصفهان انجام می گیرد. اگر می خواهید در مورد کامپوزیت دندان بیشتر بدانید با ما همراه باشید.
بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
اصفهان
از 1395 - تا کنون
بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان با ارائه خدمات ارزان و قیمت اقساطی در خدمت شما همشهری و مشتری های عزیز هستیم.
📞برای ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید👇🏻
09301145053

مهارت ها

بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
100%
کامپوزیت اقساطی در اصفهان
100%
کامپوزیت ارزان در اصفهان
100%
با کیفیت ترین کامپوزیت دندان در اصفهان
100%

علاقه مندی

👌بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان با ارائه بهترین خدمات و مجهز ترین و به روز ترین دستگاه های روز دنیا توسط بهترین متخصصین در اصفهان انجام می گیرد و در خدمت شما همشهری ها و مشتریان عزیز می باشد.
📞جهت ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید👇🏻
09301145053

  • بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان
  • کامپوزیت اقساطی در اصفهان
  • کامپوزیت ارزان در اصفهان
  • بهترین کامپوزیت دندان در اصفهان با کادری مجرب

گالری عکس

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09301145053
  • آدرس: اصفهان - اصفهان - شیخ صدوق شمالی
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد

مسیریابی از طریق:

Loading ...