درباره آی نوتی

پروژه های در حال توسعه

نوبت دهی
94%
SandBox
52%
بازی آی نوتی
33%
شبکه اجتماعی کسب و کار
75%


درباره آی نوتی

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس ( آی نوتی) به شماره ثبت 419710 و شناسه ملی 10320710696 و کد اقتصادی 411556354471 توانسته است پس از پنج سال تحقیق و توسعه و ایجاد زیرساخت های لازم از دی ماه سال 1395 پروژه ای با نام " آی نوتی (iNoti)" را در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق بخشی به تولید و اشتغال در فضای کسب و کارنوین در حوزه خدمات بازاریابی دیجیتال آغاز نماید. در طرح آی نوتی حوزه فعالیت شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس به هفت بخش اصلی تقسیم شده که مختصرا به آنها اشاره می شود:

1- ارائه سرویس‌های آفلاین بر روی کدهای USSD
2- ارائه راهکارهای تبلیغاتی در قالب اپلیکیشن موبایل و سامانه ارسال پیامک
3- ارائه راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری از طریق کارت ویزیت الکترونیک EBC و رزومه ساز iCV
4- ارائه خدمات شهروندی بر خط
5- ارائه اپلیکیشن شبکه اجتماعی – تجاری ، جهت توسعه خدمات بازاریابی دیجیتال
6- ارائه آنتی ویروس بومی
7- ارائه صفحات اختصاصی جهت معرفی بهتر کسب و کارها بر روی نقشه
شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس به گونه‌ای پروژه آی نوتی را طراحی کرده است که تمامی کاربران حقیقی و حقوقی آن بتوانند علاوه بر استفاده از خدمات نرم افزاری آی نوتی، از خدمات بازاریابی دیجیتال آی نوتی کسب درآمد داشته باشند و کسب و کار خود را رونق دهند. آنها می‌توانند با استفاده از خدمات بازاریابی دیجیتال، نرم افزار آی نوتی و خدماتش را به دیگران معرفی کنند و از مزایا و پورسانت لحظه ای آن بهره مند گردند.

بر اساس دورنمای شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس ، در نظر داریم علاوه بر ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال به صاحبان کسب و کارها جهت ارتباط با مشتریان در راستای اجرای خدمات شهروند هوشمند، یک شبکه اجتماعی تجاری کاملا بومی شده تخصصی در حوزه کسب و کار و بالا بردن سطح بهره وری ملی برای تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در کشور ایجاد نماییم.
بخش عمده‌ای از این ایده پیاده سازی شده است؛ با استفاده از این ایده می‌توانیم علاوه بر کاهش حجم ترافیک و رفت و آمدهای درون شهری، همچنین کاهش آلودگی کلان شهرها ، از محیط زیست حمایت کنیم و در کنار این اهداف، قصد داریم اولین شبکه اجتماعی تجاری ایرانی باشیم که به خارج از کشور صادر می گردد.
کارشناسان آی نوتی سعی داشته‌اند که با ارائه ساده ترین و در عین حال کامل ترین راهکارهای " مدیریت ارتباط با مشتری" پاسخگوی نیاز تمامی کاربران محترم باشند. در حال حاضر سامانه آی نوتی با در اختیار داشتن بیش از 5000 کارشناس متعهد در سراسر ایران و با تکیه بر اعتماد کاربران خود و مطابق با فناوری روز جهان به ارائه سرویس خدمات مدیریت ارتباط با مشتری در ایران می‌پردازد.
خدمات بازاریابی دیجیتال و فروش آی نوتی انقلابی در صنعت فروش ایجاد کرده است. لذا آی نوتی می‌تواند ادعا کند که سهم بسیار بزرگی در این حرفه برای خود کسب کرده است.
امیدواریم بتوانیم ضمن بهبود فرهنگ استفاده از این سامانه در ایران با ارائه راهکارهای نو در دنیای الکترونیک جهت کاهش اتلاف وقت و هزینه کاربران، خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

بخش پشتیبانی آی نوتی

شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس ، به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های حوزه فناوری اطلاعات (IT) با ارائه خدمات نرم افزاری آی نوتی بر بسترهای اینترنتی و مخابراتی توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود با ایجاد بزرگترین شبکه فروش شامل کارشناسان فروش، نمایندگان فعال و همچنین با بهره گیری از جدیدترین ساختارهای برنامه نویسی و طراحی ، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای مشتریان خود فراهم کند.

اهداف آی نوتی (چشم انداز)

رسالت و مأموریت شرکت دانش بنیان گسترش طراحان نقش الماس (iNoti) ، حضور فعال و موثر در کسب و کار سنتی، فضای مجازی و ارائه رسالتی که خود را نسبت به آن متعهد می‌داند؛ ارائه خدمات متفاوت به مشتریان با کیفیت عالی می‌باشد.
چشم انداز اصلی آی‌نوتی در آینده اخذ بیشترین سهم بازار کسب و کار مجازی و خدمات بازاریابی دیجیتال در حوزه‌های گوناگون است.
بسیاری از صاحبان کسب و کارها می‌توانند از طریق آی نوتی به معرفی کسب و کار خود بپردازند و ارتباط خود با مشتریانشان را به بهترین نحو حفظ کنند.
یکی دیگر از اهداف آی نوتی اشتغال زایی می‌باشد، چشم اندازی که برای این بخش در نظر دارد شاغل کردن هزاران نفر بازاریاب و کسب درآمد برای آنها است.
اشتغال زایی در آی نوتی ، سیاست کاری آی نوتی ، توزیع پورسانت و پاداش عادلانه بین کارشناسان فروش می باشد.
هر شخص جویای کار می‌تواند بصورت کاملا رایگان وارد سیستم فروش آی نوتی گردد و پورسانت قابل توجهی بابت فروش مستقیمی که انجام می دهد؛ دریافت نماید و اگر خود از خریداران آی نوتی باشد می‌تواند از پاداش‌های آی نوتی بهره مند گردد. سیستم کاری آی نوتی، حق و حقوق فروشندگان را همیشه محفوظ می‌دارد و در صورت نبود و قطع همکاری فروشنده، مادامیکه مشتریان ایشان با آی نوتی همکاری می‌کنند، می‌تواند پورسانت و پاداش خود را در حساب شخصی خود دریافت نمایند.

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار فروش خدمات آی نوتی در یک نگاه


1,083,095
مجموع کاربران
36,499
رزومه ساز iAM
29,750
سرویس اشتراک ویدئویی eNama
به زودی
پاساژ مجازی FSR