نحوه درخواست وجه پورسانت از سامانه آی نوتی

نحوه درخواست وجه پورسانت از سامانه آی نوتی

فهرست مطالب

برای مطالعه مطالب هر سر فصل، کافیست از لیست زیر، بر روی تیتر مورد نظر کلیک نمایید.

فیلم آموزشی درخواست وجه پورسانت

مقدمه

اگر شما هم به عنوان یکی از کارشناسان فروش آی نوتی در سامانه آی نوتی فعالیت داشته باشید؛ می‌دانید که آی نوتی بابت فروش هر یک از خدماتش به کارشناس فروشی که آن محصول را به فرد دیگری معرفی کرده و فروش موفقی داشته است؛ درصدی از مبلغ کل را اختصاص خواهد داد.
این مبلغ به همراه مبالغ صندوق آموزش که در انتهای ماه محاسبه می‌گردد؛ در کیف پول پورسانت واریز خواهد شد.
کارشناسان فروش آی نوتی می‌توانند؛ در هر زمانی، درخواست وجه کیف پول پورسانت خود را داشته باشند و سیستم درخواست وجه را محدود به زمان خاصی مانند انتهای ماه نمی‌کند.
لازم به ذکر است این بخش از سامانه آی نوتی را تنها افرادی دسترسی دارند که به عنوان کارشناس فروش فعالیت می‌کنند و افرادی که به عنوان کسب و کار در سامانه آی نوتی ثبت نام کرده‌اند این بخش را نخواهند دید.

نمایش موجودی پورسانت آی نوتی
نمایش موجودی پورسانت آی نوتی

دسترسی به بخش دریافت وجه پورسانت

برای دسترسی به این بخش از 2 طریق می‌توانید اقدام نمایید.
 • نوار ابزار بالای سامانه آی نوتی

برای این کار کافیست از نوار ابزار بالای سامانه‌ی آی نوتی بر ردیو آیکون دلار ($) کلیک کنید و از بین گزینه‌های موجود بر روی گزینه‌ی "درخواست وجه پورسانت" کلیک نمایید.

دسترسی به صفحه درخواست وجه پورسانت از نوار ابزار سامانه آِ نوتی
دسترسی به صفحه درخواست وجه پورسانت از نوار ابزار سامانه آِ نوتی
 • منوی سمت راست سامانه آی نوتی

برای دسترسی از این بخش کافیست از موی اصلی سامانه آی نوتی، به منوی "امور مالی و قرارداد" و زیر منوی "درخواست وجه پورسانت" کلیک نمایید.

دسترسی به صفحه درخواست وجه پورسانت از منوی اصلی سامانه آِ نوتی
دسترسی به صفحه درخواست وجه پورسانت از منوی اصلی سامانه آِ نوتی

ثبت درخواست وجه پورسانت

شما در صورتی می‌توانید درخواست وجه از کیف پول پورسانت را درج نمایید که حداقل به اندازه‌ی مبلغ 300.000 ریال موجودی در کیف پول پورسانت خود داشته باشید.
چنانچه حساب کاربری شما در آی نوتی به صورت حقوقی ثبت شده است؛ حتما اطلاعات حساب بانکی حقوقی شرکت و سازمان خود را وارد نمایید و اطلاعات حساب بانکی برای فرد خاصی نباشد.
پس از ورود به این صفحه شما می‌بایست اطلاعات حسابی که می‌خواهید پول به آن واریز گردد را وارد نمایید.
این اطلاعات شامل :
 1. شماره کارت ( 16رقم بدون خط فاصله)
 2. نام بانک مقصد (سامان، ملی، ملت و ...)
 3. شماره حساب (شماره حساب خود را حتما از بانک دریافت نمایید)
 4. شماره شبا حساب (24 رقم بدون خط فاصله و IR)
 5. مبلغ درخواستی
برای اینکه بتوانید اطلاعات حساب بانکی خود را درج نمایید و یا اطلاعات حسابی که از قبل وارد کرده‌اید را ویرایش نمایید؛ نیاز است که بر روی دکمه‌ی "ویرایش اطلاعات درخواست" کلیک نمایید تا اجازه داشته باشید داخل فیلدهای این قسمت اطلاعات حساب خود را درج کنید.

فرم درخواست وجه پورسانت
فرم درخواست وجه پورسانت
 

نکات مهم برای ورود اطلاعات حساب کاربری

 1. اطلاعات حسابی که در این بخش وارد می‌نمایید می‌بایست به نام فردی باشد که صاحب پنل آی نوتی است. بنابراین به هیچ وجه اطلاعات حساب فرد دیگری را در این بخش وارد نکنید.
 2. اطلاعات شماره حساب و شماره کارت و شماره‌ی شبا می‌بایست برای یک حساب باشد. برای مثال اگر 2 حساب از یک بانک دارید؛ شماره‌ی کارت برای یک حساب و شماره‌ی شبا برای حساب دیگر نباشد.
 3. در فیلد شماره‌ی شبا هیچ کاراکتری به جز اعداد مورد قبول نبوده و اگر شماره شبای حساب خود را کمتر از 24 رقم وارد کنید و یا از خط فاصله میان ارقام و یا IR در ابتدای شماره شبای خود، استفاده کنید؛ سیستم به شما خطا خواهد داد.
 4. پس از ثبت درخواست خود، وجه درخواستی تا 24الی 48 ساعات اداری به حساب شما واریز خواهید شد. به دلیل اینکه این وجوه از طریق بانک واریز می‌گردد؛ در صورتی که شما پنجشنبه درخواست وجه خود را ثبت نمایید؛ واریزی به حساب شما شنبه انجام خواهد شد. بنابراین قبل از گذشت 24 الی 48 ساعت اداری برای پیگیری این مورد با واحد پشتیبانی آی نوتی تماس گیرید.
دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار لحظه ای آی نوتی در یک نگاه


425823
مجموع کاربران