درباره ما

خط مشی

بسیاری به دنبال یافتن یک آموزشگاه زبان خوب و مو ثر در کرمانشاه هستند.تیم آمورزشی کالج با توجه به بهره گیری از اساتید به نام و برجسته، کتابهای جدید و جذاب و روش تدریس منحصر به فرد خود می تواند بهترین گزینه باشد چرا که پیشرفت در یادگیری نیازمند تخصص و تجربه است.

سیستم آموزشی

کالج زبان در سطح بزرگسالان با استفاده از کتاب های جدید Navigate که برنده جایزه بهترین کتاب آموزشی سال 2016 اروپا بوده و کتابی کاملا متفاوت و منحصر به فرد محسوب می شود سعی در ارائه کیفیتی متفاوت و متمایز در آموزش زبان دارد. کتابهای Navigate برای اولین بار در ایران از سال 96 به صورت جزوه در کالج زبان پایلوت شد و پس از بررسی لازم جهت چاپ به انتشارات رهنما (یکی از بزگترین و تخصصی ترین انتشارات زبان) پیشنهاد گردید. پس از بررسی ناشر چاپ این کتاب از تیرماه 97 شروع گردید. کالج زبان افتخار دارد برای اولین بار به جای پیروی از سیستمهای آموزشی موسسات پایتخت در انتخاب کتاب و روش تدریس، با تکیه بر تواناییهای موجود در مجموعه، کتاب به روز و روش آموزشی جدیدی را به کار بسته است.

در سطح خردسالان، کودکان و نوجوانان نیز کالج به عنوان اولین و تنها مجموعه در استان از کتابهای Big Fun و Big English استفاده می کند که جدیدترین کتب آموزشی زبان محسوب می شوند.

با توجه به جایگاه ویژه مدرس در امر آموزش زبان کالج بیش از 60 نفر از بهترین اساتید استان را گرد هم آورده و با مدیریت و نظارت ویژه بر کیفیت آموزش ،نظم و پیشرفت تحصیلی فراگیرن سعی در معرفی خود به عنوان برند برتر آموزشی زبان خواهد داشت.

کارگاه های تدریس استراتژی یادگیری زبان با ارائه بهترین راهکارهای یادگیری لغت ، تقویت مهارت های مختلف و بهبود عملکرد زبانی نقشی بزرگ در پیشرفت تحصیلی فراگیران خواهند داشت .

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ کالج زبان ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید