درباره ما

عطر بلک افغان (افگانو) یکی از عطرهای بسیار خاص و عالی است که محصول برند عطر و عطر ناسوماتو (ناسوماتا در سال ۲۰۰۸ توسط آلساندرو گولتیری به بازار عطر معرفی شد) می باشد. بلک افغان به صورت پرفیوم می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارد و جزو عطرهای لوکس و گران قیمت است. این عطر به گونه ای است که مردان و زنان می توانند از آن به طور مشترک استفاده کنند. 
 این عطر باعث ایجاد خوشی های موقتی می شود و همچنین جذاب و هوس انگیز است. 
این عطر طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد چون قدرت ماندگاری بسیار بالا با رایحه های بسیار خوشبو دارد و این عطر گرم و تلخ است
.
شرکت نیفتی با در نظر گرفتن اکثر علایق و سلیقه ها در عطر و پرفیوم اقدام به تولید عطر بلک افغان با کیفیت بالا و قیمت مناسب نموده است.
این محصول قابل رقابت با اوریجینال این عطر از نظر کیفیت می باشد
.
برای خرید تک و یا عمده ی محصولات درخدمتتون هستیم

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ محمد عامری05 Dec 2019 10-00-02-767-Expired Date ] یا [ mohammad ameri05 Dec 2019 10-00-02-767-Expired Date ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید