درباره ما

گروه صنعتی و گردشگری پولادکف در سال 1358 و با تاسیس شرکت روئین کف موجودیت یافت . شرکت روئین کف یکی از بنیان گذاران سقف های تیرچه بلوک در استان فارس است که سهم بسزایی در ترویج سقف های تیرچه بلوک دارد.تا سال 1363 اغلب تیرچه های مصرفی در ایران بصورت دستی جوشکاری و تولید می شدند . گروه صنعتی پولادکف به منظور تولید خرپای میلگردی ، شرکت پولادکف را در سال 1363 راه اندازی نمود. با توجه به مصرف روزافزون شبکه درکشورهای پیشرفته ، گروه صنعتی پولادکف در سال 1367 ماشین شبکه زنی مدرنی را وارد و در خط تولید خود قرار داد.
در پایان جنگ تحمیلی و رونق ساخت و ساز در ایران ، ماشین آلات جدید و مدرن دیگری به خطوط تولید کارخانه پولادکف اضافه شد. علاوه بر آن با تاسیس و بهره برداری کارخانجات جدید فولاد شیراز و پولادآفرین ، گروه صنعتی پولادکف بزرگتر و بزرگتر گردید. کارخانجات فولادشیراز و پولادآفرین هم در زمینه تولید خرپای میلگردی مشغول فعالیت می باشند . خیلی زود نیز شرکت روئین کف که تولیدکننده تیرچه و بلوک بود، تولیدکننده خرپای میلگردی گردید.
در حالیکه مصرف میلگرد ساده و کلاف در گروه صنعتی پولادکف افزایش می یافت ، تولید آن در کارخانه ذوب آهن اصفهان ثابت ماند و باعث گردید تا تهیه مواد اولیه برای گروه صنعتی پولادکف با مشکلات جدی روبرو شود . گروه صنعتی پولادکف در جهت رفع این مشکل در سال 1382 اولین کارخانه نورد گرم استان فارس را تاسیس کرد و در سال 1387 به بهره برداری رسانید. این کارخانه علاوه بر تهیه مواد اولیه گروه صنعتی پولادکف، کمک بزرگی به رفع کمبود میلگرد کلاف ساده و آجدار برای سایر تولیدکنندگان داشته است.
مصرف روزافزون شبکه میلگردی در سقفهای کامپوزیت و سایر سازه های ساختمانی ، گروه صنعتی پولادکف را مصمم به توسعه خط تولید شبکه میلگردی نمود. به طوریکه در سال 1387 یکی از بزرگترین خطوط تولید شبکهمیلگردی جهان در کارخانه پولادکف پانل راه اندازی گردید. با نصب این ماشین آلات عظیم ، طیف گسترده ای از شبکه میلگردی در گروه صنعتی پولادکف تولید می گردد.
گروه صنعتی و گردشگری پولادکف در قدمی دیگر و در جهت خدمت مستقیم تر به مردم ، مجموعه تفریحی ورزشی پولادکف را در منطقه سپیدان راه اندازی نموده است. در این مجموعه ، اولین تله کابین جنوب کشور نصب شده است. این تله کابین تنها تله کابین ایران است که پس از انقلاب برای ورزش های زمستانی نصب و راه اندازی گردیده است. این مجموعه دارای چندین دستگاه تلسکی ، ماشینهای پیست کوب و مدرسه اسکی است که محیطی مناسب را جهت ورزشهای زمستانی به وجود آورده است . علاوه بر آن، ماشین های ورزشی و تفریحی دیگری از جمله موتورهای برفی، ماشین های باگی، ماشین های کوهستان و چرخهای هوشمند در مجموعه ارائه می گردد. مجموعه دارای یک پیست کارتینگ نیز می باشد. ورزشها و تفریحات دیگری چون زیپ لاین، اسب سواری ، دوچرخه سواری ، قایق سواری ، بیلیارد و درشکه نیز در این مجموعه برقرار است. هتل چهار ستاره پولادکف، یوردهای مغولی (چادرهای مجارستانی) و رستورانهای متعدد مجموعه در تمامی طول سال در خدمت مردم می باشند .