محصولات/خدمات

دسته بندی

درباره ما

فروشگاه آجیل‌ و خشکبار گلچین یکی از مراکز پخش آجیل در تهران است، آجیل غنی‌ترین منابع تغذیه شامل بادام، گردو، پسته، فندوق و … است. این مواد غنی شامل ویتامین‌ها و مواد معدنی بسیار مفید و ضروری برای بدن هستند و استفاده‌ی روزانه‌ی آجیل توصیه شده است. در فروشگاه آجیل و خشکبار گلچین تنوع بالای آجیل وجود دارد حتی برخی از آجیل ها در غذاها نیز استفاده می‌شوند.خشکبار و آجیل مغز و ذهن را تقویت می‌کند، از این رو خوردن آن در روزهای امتحان به کودکان و نوجوانان توصیه می‌شود. برخی از آجیل ها دارای خاصیت چربی سوزی هستند و در رژیم‌های غذایی از آن‌ها استفاده می‌شود. ما در فروشگاه آجیل و خشکبار گلچین تلاش کرده ایم تا بهترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. فروشگاه اجیل گلچین در تهران میباشد، بالاترین کیفیت آجیل با نازلترین قیمت در خدمت همشهریهای عزیز هستیم.

تماس با ما

مشتری گرامی؛ تیم ما، آماده شنیدن هرگونه انتقادات و پیشنهادات شما هست. جهت ارتباط با ما، میتوانید از طریق روشهای زیر اقدام فرمایید تا در اسرع وقت مورد شما را پیگیری کنیم.

جهت عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز، میتوانید با ارسال [ اجیل گلچین ] به شماره سامانه 10008590 عضو رسمی باشگاه شوید و از امتیازات ویژه، آخرین اخبار، رویداد و ... مطلع و بهره مند شوید

مسیریابی از طریق: