مهندس ابوالفضل مرتضوی قهی

کاندیدای مردمی ششمین انتخابات شوراهای شهر

بیوگرافی

ابوالفضل مرتضوی قهی عضو ارشد ودرجه یک مشاورین مسکن شهرتهران هستند و درزمینه های مختلف به خدمت رسانی مشغول بوده اند ازجمله
عضو شورایاری منطقه 19 تهران
عضو مجمع خیرین منطقه 19 تهران
عضو درجه یک اتحادیه مشاورین املاک تهران
مشاورعمرانی بیمارستان
🚨 خداوند سرنوشت هیچ قوم( و ملّتی) را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!
🔸مشکلات و معضلات موجود در مدیریت شهری تهران حاصل سال ها سیاست زدگی و پدرخواندگی در سیستم لیست بندی ها و ایجاد انتخاب هایی محدود برای مردم شهر تهران بوده است!
🔸جامعه تغییر وضعیت مدیریتی شهر تهران را تنها در گرو بازگشت مردم به افراد متعهد, جوان, باانگیزه و متخصص ...و درعین حال باتجربه و دارای عزت نفس می داند

بیشتر

سوابق شغلی

مهندس عمران
سازمان مهندسی
از 1388 - تا کنون
ابوالفضل مرتضوی قهی کاندیدای ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در مصاحبه با خبرگزاری اقتصاد ملت عنوان کرد:
دغدغه شورای شهر باید مدیریت شهری و معضلات شهری باشد

امروزه باید به کارآفرینی و اشتغال زایی در زمینه های مختلف اندیشه کرده و طرح های مناسبی را اجرا نماییم
جناحی, حزبی و سیاسی شدن معضل اصلی شورای شهر است
یکی از بزرگترین معضلات شهری که طی سالهای اخیر به خصوص طی دو سه دوره گذشته درگیر آن بوده ایم؛ جناحی, حزبی و سیاسی شدن شورای شهر است که شورا را از مسیر و هدف اصلی خود دور و درگیر یک سری مسائل حاشیه ای کرده است؛ در حالی که شورای شهر یک نهاد مردمی است و فقط باید دغدغه آن مدیریت شهری و معضلات شهری باشد.
ابوالفضل مرتضوی قهی کارشناس عمران و شهرسازی و یکی از کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار ما گفت: متاسفانه امروز شورای شهر درگیر یک سری مسائل فراجناحی شده است و از هدف و رسالت اصلی خود که همانا رسیدگی به وضعیت نابسامان شهری است؛ دور شده است.وی با بیان اینکه امروز در اوج این شرایط به سر می بریم, تاکید کرد: متاسفانه با مدیریت بسیار ضعیف دوره قبلی شورای شهر امروز در متزلزل ترین و متنزل ترین حالت جایگاهی این شورا در نزد مردم قرار داریم.
وی در ادامه افزود: در صورتی که مردم به ما اعتماد کنند و بتوانیم کرسی شورای شهر را کسب کنیم؛ تلاش می کنیم تا شورا را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
وی گفت: به سهم خود و با تمام توان سعی می کنم جایگاه شورا را به حالت قبلی خود برگردانم و بیشتر دغدغه مسائل درون شهری را داشته باشیم تا مسائل فراجناحی را.
وی تاکید کرد: در این خصوص لازم است بگویم بعضا دیده میشود که از خود شورای شهر در انتخابات دیگر دخالت می کند؛ در حالی که رسالت و وظیفه اصلی شورای شهر این نیست.

وی تاکید کرد: ما برای هر چیزی شرح وظایف و قانون داریم, اما متاسفانه مشکل اصلی ما این است که قانون به خوبی اجرا نمیشود.
به گفته وی ما مشکل قانون نداریم؛ بلکه ضعف در اجرای قوانین و مدیریت ضعیف داریم. در واقع ما مدیر داریم, اما جایگاهها و تخصص ها مشخص نیست و افراد در جایگاه های واقعی خود قرار ندارند.
مرتضوی خاطرنشان کرد: همین مسائل باعث گرفتاری و ایجاد مشکلات متعددی در شورای شهر شده است. مشکل اصلی این است که افراد غیرمرتبط و ناآشنا وارد این حوزه میشوند و همین موضوع باعث شده امروز با مشکلات متعددی در این خصوص دست و پنجه نرم کنیم. در حالی که وقتی جایگاه ها و تخصص ها درست و بجا نباشد؛ این اتفاقات می افتد که البته اگر غیر از این باشد؛ باید به آن شک کرد.
وی در خصوص چالش های عمده شهر تهران گفت: نمی خواهم خیلی بدبینانه به موضوعات نگاه کنم, اما در حوزه های زیادی با مشکل مواجه هستیم.

علاقه مندی

باتوجه به رشته ی تحصیلی اینجانب درزمینه ی مهندسی عمران ومشکلات زیرساختی مسکن در شهر تهران

  • شهرسازی

افتخارات

عضو شورایاری منطقه 19 تهران عضو مجمع خیرین منطقه 19 تهران عضو درجه یک اتحادیه مشاورین املاک تهران مشاورعمرانی بیمارستان 1394/03/05 فایل ضمیمه

خدمات اجتماعی

مهندسی اجرایی عمران
کارآفرینی
از 1390 - تا کنون

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09124727565
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...