مریم علی نژاد

سابلیمینال

  • تاریخ تاسیس 1345/08/06

بیوگرافی

✅حقیقت سابلیمینال چیست؟

 ⚡️سابلیمینال, ساده ترین روش بارگذاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای تحقق رشد و پیشرفت روزافزون در زندگیتان و ایجاد زیباییهای مورد نظر در شما می شود.

⚡️ با فایل‌های سابلیمینال و جملات تاکیدی مثبت درون آن, بدون تلاش فیزیکی زیاد, سرعت رشد تغییرات مثبت‌تان را چند  برابر افزایش خواهید داد.

⚡️ استفاده از فایل های سابلیمینال یا پیام‌های پنهان, رشد شخصی را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن در کسب موفقیت فردی و همچنین با تغییر در ظاهر خود به زیباترین شکل, لذت ببرید.

⚡️سابلیمینال مسیج یا پیام‌های پنهان, فایل‌های صوتی هستند که در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه ...ساخته می‌شوند. فایل های سابلیمینال حاوی پیام های پنهان در قالب نت‌های موسیقی می‌باشند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها نمی باشد.

⚡️فایل‌های صوتی سابلیمینال مسیج با غیر فعال کردن ضمیرخودآگاه مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند.

 ⚡️قدرت واقعی شما در جذب هر چیزی در ضمیر ناخودآگاه‌تان نهفته است. و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ضمیرناخودآگاه و بارگذاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان را محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

این دنیای درون ما است که دنیای بیرون ما را شکل می‌دهد.

⚡️ساده‌ترین روش بارگذاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش سابلیمینال(پیام های پنهان) است. این روش, کلید طلائی ورود به دنیای‌ ذهن و کنترل آن برای هر فرد می‌باشد و کنترل ذهن, راز اصلی کنترل زندگی و ایجاد تغییرات دلخواه است.

⚡️در روش سابلیمینال, جملات تاکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می‌شود که از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می‌شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

⚡️این جملات تاکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند, دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

⚡️برای استفاده از فایل های صوتی سابلیمینال باید به این نکته توجه کنید که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می‌شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه‌ریزی می شود و در نتیجه واقعیت‌های جدید زندگی آنگونه که شما دوست دارید به بهترین صورت, شکل می گیرد.

بیشتر

سوابق شغلی

مدرس قانون جذب
مرکز خلاقیت های ذهنی
از 1394 - تا کنون

افتخارات

مدرس قانون جذب 1393/08/14

خدمات اجتماعی

مدرس قانون جذب
مرکز خلاقیتهای ذهنی
از 1394 - تا کنون

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
Loading ...