سمانه کیانی
سلام

من سمانه کیانی هستم

مرکز تخصصی کراتینه مو

  • تولد 1367/06/17
  • وضعیت تاهل متاهل
  • جنسیت زن

بیوگرافی

سمانه کیانی هستم
متخصص کراتین مو
بهترین کراتین مو در اصفهان با معتبرترین مواد

کراتین مو چیست؟

کراتینه مو روشی برای درمان آسیبدیدگیهای مو و ایجاد ظاهری نرم و درخشان در موها است. برای بسیاری از افراد, رمز موهای درخشان و نرم, استفاده از روش کراتین درمانی است. کراتینه مو فرایندی است که در طی آن, وز مو و آسیبدیدگیهای آن بهبود پیدا میکند. این روش این روزها بیشتر از همیشه مورد توجه قرار گرفته است و هزینههای نسبتا بالایی هم دارد.

کراتینه کردن مو یک فرایند شیمیایی است که موهای وز و مجعد را نرم و درخشان میکند. نتایج کراتینه مو تا شش ماه باقی میماند. روشهای مختلفی برای کراتینه مو یا کراتین درمانی وجو...د دارد. آرایشگر متخصص کراتینه مو با توجه به نوع و نیازهای موهای شما, فرمول مناسب برای کراتینه درمانی را برای هر فرد, در نظر میگیرد.

برخی از انواع کراتینه های مو, در زمان حرارت دیدن, فرمالدهید آزاد میکنند. البته روشهای جدیدترین با نام روشهای فاقد فرمالدهید معروف است و فرمالدهید آزاد نمیکند.

فارغ از اینکه کراتینه مو فرمالدهید داشته باشد یا نه, کراتینه مو مستقیما با فولیکول در ارتباط است و منافذ مو را با کراتین و پروتئینهای ضروری مو پر میکند. با انجام این روش, موها سالمتر و براقتر به نظر میرسند چون در واقع سالمتر میشوند. به جای تغییر دادن ساختار شیمیایی مو, در روش کراتینه, منافذ با پروتئینها پر میشود در نتیجه باعث نرمی و درخشان شدن بیشتر مو میشود. بعد از چند ماه, این پروتئینهای تزریق شده, شسته میشوند.

هیچ کس دوست ندارد موهای وز داشته باشد که به سختی شانه میشوند. همهی ما دوست داریم موهایی جذاب و زیبا داشته باشیم به همین دلیل, به دنبال روشهای درمانی برای بهبود شرایط موها میگردیم. این روشها هم جنبه درمانی دارند و هم ظاهر مو را تغییر میدهند.

بسیاری از زنان, برای داشتن موهای ابریشمی, لخت و براق, روش کراتینه مو را انتخاب میکنند.

کراتینه مو روشی است که برای انواع مو مورد استفاده قرار میگیرد و محدودیت ندارد. فرقی نمیکند که موهای شما مجعد باشد یا فر, صاف باشد یا حالتدار و حتی رنگ شده باشد یا نه. در هر صورت میتوانید کراتینه مو انجام دهید و از مزایای آن بهرهمند شوید.
بدون آسیب برای مو

برخلاف روشهای سنتی صاف کردن مو, این روش هیچ آسیب دائمی به موها نمیزند. تقریبا بعد از دو تا سه ماه, موهای شما به حالت قبلی خود برمیگردد. این اتفاق ممکن است زودتر هم پیش بیاید به خصوص اگر مراقبتهای بعد از کراتینه را انجام ندهید.

وقتی موهای خود را کراتینه میکنید, حالت دهی به آنها راحت تر میشود و موها به آسانی حالت میگیرند. برای اینکه به موهای خود حالت بدهید لازم نیست حرارت وسیلههای مربوطه مثلا اتو مو را بیشتر کنید یا از محصولات مختلف استفاده کنید. در نتیجه, موهای شما در معرض آسیب کمتری در برابر مواد شیمیایی قرار میگیرد.

فرقی نمیکند موهای چقدر فر و وز باشد. با روش کراتینه, موهایی نرم و صاف و براق خواهید داشت و این روش, بسیار تاثیرگذار است. ظاهر جدیدتان تا سه ماه ماندگار است و بعد از این مدت, موهای شما به حالت اولیه برمیگردد.

این روش, باعث پر شدن حفرههای ساقه مو با کراتین میشود. در نتیجه, موهای شما, ساختار و بافتی نرمتر و براقتر پیدا میکنند. در نتیجه, میزان وز شدن مو کاهش پیدا میکند.

این روش, روشی است که تا به حال هیچ عوارض جانبی قابل توجه و اثبات شدهای برای آن گزارش نشده است.

بعد از کراتینه مو, موهایتان به راحتی شانه میشود و به راحتی میتوانید آن را حالت دهید. تا مدتها نیازی به استفاده از محصولات نرمکننده ندارید.

هم زنان و هم مردان میتوانند از مزایای کراتین درمانی بهرهمند شوند و این روش, هیچ محدودیتی ندارد. اگر میخواهید موهای براق و صاف داشته باشید, فارغ از اینکه چه جنسیتی دارید, میتوانید از این روش استفاده کنید.

موادی که برای کراتینه مورد استفاده قرار میگیرند, سرشار از ویتامینهای مورد نیاز مو هستند. استفاده از این مواد نه تنها باعث از بیت رفتن وز مو میشود و موها را صاف و نرم میکند, بلکه ساقه مو را تقویت میکند. همه این عوامل دست به دست هم میدهند تا در نهایت, موهای شما ظاهری سالمتر و جذابتر داشته باشند.

قابل ذکر است که کراتینه یک روش پرهزینه و نسبتا گران است. علاوه بر اینکه برای استفاده از این روش باید هزینه بالایی بپردازید, بعد از کراتینه نیز باید مراقب موهای خود باشید. در نتیجه باید شامپوهای خاص بدون سولفات استفاده کنید که این محصولات معمولا هزینههای بالاتری نسبت به محصولات عادی دارند.
ه زنان باردار توصیه میشود که موهای خود را کراتینه نکنند. این کار ممکن است برای سلامتی آنها و برای سلامتی فرزندانشان, خطرآفرین باشد. درمان با کراتین موجب آزاد شدن فرمالدهید میشود؛ مادهای شیمیایی که حتی آرایشگران نیز در معرض خطر آن قرار میدهد.

بهترین کراتین مو در اصفهان

بیشتر

گالری عکس

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
  • موبایل: 09135746021
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...