فاطمه کریمیان
سلام

من فاطمه کریمیان هستم

نمایندگی رسمی محصولات بورکالنو در خاورمیانه

بیوگرافی

مهندس فاطمه کریمیان مدیریت کمپانی بزرگ رز زرد در امارات متحده عربی هستند. که یکی از شاخه های فعالیت کمپانی ایشان واردات برندهای تخصصی محصولات مراقبت مو از کشورهای صاحب نام در این امر از جمله برزیل, اسپانیا, ایتالیا, ترکیه و شیلی به کشور امارات متحده عربی می باشد.

خانم کریمیان همچنین نمایندگان فعالی در جمهوری اسلامی ایران , عراق, عربستان و پاکستان دارند.

خانم مهندس فاطمه کریمیان نمایندگی رسمی کمپانی های مطرح دنیا را در خاورمیانه از جمله کمپانی سکرت پر فشنال برزیل, کمپانی لنوکس ایتالیا ,دتوکس ژاپن و همچنین چندین کمپانی مطرح در زمینه محصولات بهداشتی و مراقبتی مو در اختیار دارند .

لازم به ذکر است ایشان ...صاحب برندهای با کیفیت و صاحب نام از جمله بامبو برزیل ,لنوکس, تیامو, اوچیو, پرفکت لایف, بورکالنو و هیزچیر می باشند.

هر کدام از برندهای فوق دارای محصولاتی نظیر کراتین, بوتاکس, روغن آرگان, پودر های دکلره, ماسک و شامپوهای فری سولفات, رنگ موهای گیاهی و شیمیایی انواع شامپوهای ضد زردی می باشد و به صورت فراگیر بازار خاورمیانه را تحت تاثیر خود قرار داده است.

با تکیه بر توانایی های بالای خانم مهندس فاطمه کریمیان هلدینگ رز زرد امارات در حوزه دستگاه های حرفه ای تاتو صورت و بدن و انواع رنگ های تاتو فعالیت خود را اغاز کرده و در اینده ای نه چندان دور در این زمینه هم محصولات کمپانی خود را ارایه می دهد .

خانم فاطمه کریمیان برندهای معتبر را از این جهت انتخاب کرده اند که محصولات کاملا ارگانیک را روانه بازار ایران کرده و سلامت مشتریان را در الویت خود قرار داده اند.

محصولات سه گانه مراقبت از مو بورکالنو با داشتن فرمول ممتاز بدون سولفات و بدون پارابن, یک مکمل فوق العاده برای موی سر بوده و با مراقبت روزانه از مو باعث جوانسازی موی سر می شود.

یکی از مواد موجود در شوینده های موی سر, سولفات ها هستند. بیرونی ترین لایه ی پوست برای جلو گیری از ورود مواد مضر ایجاد شده و سولفات ها سلامت همین بخش از مو را تحت تاثیر قرار می دهند.

ظریف شدن سطح بیرونی لایه ی پوست,آن را در مقابل سایر مواد شیمایی هم آسیب پذیرتر می کند.

محصولات بورکالنو
محصولات بهداشتی بورکالنو یکی از معروف ترین و بهترین محصولات ایتالیایی می باشد که شرکت رز زرد امارات واردات رسمی آن را در ایران و امارات به عهده دارد.

بیشتر

سوابق شغلی

نمایندگی رسمی بامبو برزیل
خاورمیانه
از 1394 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند لنوکس برزیل
خاورمیانه
از 1391 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند تیامو ایتالیا
خاورمیانه
از 1389 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند اوچیو ایتالیا
خاورمیانه
از 1396 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند پرفکت لایف اسپانیا
خاورمیانه
از 1397 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند بورکالنو ژاپن
خاورمیانه
از 1398 - تا کنون
نمایندگی رسمی برند هیزچیر برزیل تحت لیسانس ایتالیا
خاورمیانه
از 1398 - تا کنون

مهارت ها

بامبو برزیل
100%
لنوکس
100%
تیامو
100%
اوچیو
100%
پرفکت لایف
100%
بورکالنو
100%
هیز چیر
100%

علاقه مندی

فاطمه کریمیان

  • نمایندگی از کمپانی های مطرح دنیا
  • واردات برندهای تخصصی محصولات مراقبت مو

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
  • تلفن: 00971555173301
  • ایمیل: info@yellowrosse.com
  • وب سایت: https://yellowrosse.com
  • آدرس: Dubai - Dubai - خیابان شیخ زاید روبروی ایستگاه مترو بانک خلیج اول مجتمع GOLD&DIAMOND PARK ساختمان شماره2 واحد 2413
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...