عروسکهای کاموایی

عروسک کاموایی

برای عضویت در کانال ایتامون وارد لینک زیر شوید لینک کانال عروسک های دستباف گوگولی

مزایای عروسک بافتنی 

 عروسک‌های دست‌ساز سرشار از انرژی مثبت، عشق و لطافت هستند. خیلی از ما ترجیح می‌دهیم برای مناسبت‌ها و ابراز محبت به عزیزانمان یک عروسک زیبا به آن‌ها هدیه بدهیم.

عروسک‌های دست‌ساز مثل عروسک کاموایی انتخاب بهتری برای هدیه دادن هستند. وقتی یک عروسک کاموایی اختصاصی برای دوستمان می‌خریم، این به دوستمان نشان می‌دهد که برایمان اهمیت زیادی دارد.


عروسک‌ها از لحاظ رنگ و مدل محدودیتی ندارند. عروسک‌های دست‌ساز همراه با احساسات و عشق سازنده آن‌ها بافته می‌شوند بنابراین وقتی عروسک کاموایی را به کسی که دوستش داریم هدیه می‌دهیم، عشق و محبت خود را در قالب یک عروسک دست ساز به هدیه داده‌‌ایم. 

عروسک های کاموایی برای هر سن و سالی مناسب و دوست داشتنی هستند. حتی گاهی بزرگسالان علاقه بیشتری به این عروسک ها پیدا می کنند. 


فواید عروسک کاموایی برای کودکان

یکی از مزیت‌های عروسک کاموایی نرم بودن آن‌هاست. این ویژگی باعث می‌شود که برای بچه‌ها در حین بازی کردن ایمن و بی خطر باشد و آسیبی به کودک نرساند. تنوع بالا و رنگ‌های شاد این عروسک‌ها برای بچه‌ها جذابیت زیادی دارند.

عروسک‌های کاموایی که به‌طور اختصاصی ساخته می‌شوند، از لحاظ بهداشت هم مطمئن‌تر از عروسک‌های بازاری هستند. کاموا هایی که برای ساخت این عروسک‌ها استفاده می‌شود برای سلامت بچه‌ها خطری ندارند و ضد حساسیت هستند.

در مجموع عروسک کاموایی، یک عروسک کاملا بی خطر و ایمن برای بازی بچه‌ها است و به دلیل لطافت و ظرافت، جذابیت بیشتری دارد.

مراحل ثبت سفارش تا ارسال 

عزیزان بعد از ثبت سفارش، بسته به نوع عروسک،اگر عروسک آماده نداشتیم، طی چند روز بافته و برایتان ارسال می شود. 

امکان سفارش به صورت عمده وجود دارد. 

 شماره تماس جهت سفارش 09210135267

تماس با من