کابینت سازی در بابل

کابینت سازی بابل مجری طراحی و ساخت و تعمیرات انواع کابینت با استفاده از بهترین و مدرن ترین متریال باکیفیت در اجرا وساخت کابینت است.مراحل اجرای کار کابینت توسط گروه کابینت سازی بابل شامل: سه مرحله طراحی،ساخت،واجرای انواع کابینت می باشد.تولیدکننده کابینت آشپزخانه و دکور آشپزخانه با بروزترین طراحی های روز جهان.

دکوراسیون هر منزل از جمله موارد مؤثر در زیبایی هر منزل به شمار می رود.در این میان دکوراسیون آشپزخانه نقش بسزایی درجذابیت فضای خانه دارد.انتخاب کابینت های مناسب هر آشپزخانه از نظر طرح،رنگ و نوع آن ودر کنار هماهنگی با وسایل مدرن تکمیل کننده زیبایی هر آشپزخانه خواهد بود. 

خانم های خانه دار درطول روز بیشتر اوقات خود را در آشپزخانه سپری می کنند به همین دلیل طراحی مناسب کابینت در آشپزخانه خود موجب احساس راحتی و دسترسی آسان به وسایل و مواد غذایی باعث آزادی عمل در آشپزی خواهد بود.

کابینت سازی بابل با بهره گیری از کارشناسان باتجربه و خلاق درامر طراحی وساخت کابینت شما را دراین امر یاری می کند.

طراحی مناسب با اصول صحیح و اجرای اسکلت مقاوم و همراه با ابتکار لمس زیبایی را به آشپزخانه و انواع مدل های دیگر باشد.

ما با مشاوره مناسب شما را در انتخاب بهترین و لوکس ترین مدل ونوع کابینت همراهی میکنیم.


برای اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید: 


گالری

کابینت سازی در بابل

چوب طبیعی یا MDF ؟ ؟

به هنگام خرید و یا ساخت کابینت ام دی اف همواره این سوال به ذهن خطور می‌کند که برای کابینت استفاده از چوب خام و طبیعی مناسب‌تر است و یا MDF؟ عموما چنین تصور می‌شود که چوب طبیعی محکم‌تر بوده و دارای دوام به مراتب بیشتری است و در مقابل بعضی دیگر نیز بر این باور هستند که MDF سبک‌تر و به مراتب ارزان‌تر است.

چرا کابینت‌ها، مهم‌ترین اجزاء درون آشپزخانه هستند؟


اهمیت کابینت‌های آشپزخانه، نه تنها در پوشش‌دهی و ایجاد فضای کاربردی در محیط آشپزخانه خلاصه می‌شود، بلکه نقش ویژه‌‌ی آن‌ها، در نمای خانه و بالطبع زیبایی کل فضای خانه قابل مشاهده است. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت، که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل‌تان باشد، می‌توانید ظروف، لوازم برقی، بسته‌های خوراکی، ادویه‌جات و بسیاری وسایل ریز و درشت دیگر را، که در هر آشپزخانه‌ای مورد نیاز است، ساماندهی کنید و در یک کلام، هم نظم و هم زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

ام دی اف یکی از بهترین چوب برای ساخت کابینت می باشد . آشپزخانه به قلب خانه شناخته شده است و طرح و جنس کابیت برای خانم ها بسیار اهمیت دارد که بهترین چوب برای ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف می باشد. 

کابینت ام دی اف

ام‌دی‌اف، از محبوب‌ترین نوع متریال در ساخت کابینت آشپزخانه می‌باشد. دلیل این محبوبیت را می‌توان در قیمت مناسب و اقتصادی، انعطاف‌پذیری بالا در ساخت طرح‌های متنوع کابینت و تنوع بالای رنگ و مدل آن دانست. ام‌دی‌اف، انعطاف‌پذیر است و به راحتی برش می‌خورد ازین رو، می‌توان طرح‌ها و مدل‌های دلخواه کابینت را با آن ایجاد نمود.

کابینت ام‌دی‌اف در گروه کابینت‌های اقتصادی دسته‌بندی می‌شود و با توجه به قیمت مناسب آن، چنانچه از آن به خوبی مراقبت کنید، دوام و ماندگاری نسبتا بالایی دارد. آنچه باعث تخریب و خرابی کابینت ام‌دی‌اف می‌شود، نفوذ آب و رطوبت به درون بافت آن است، بنابراین باید درزهای آن به درستی آب‌بندی شود و در صورت نفوذ آب، به سرعت تعمیر شود. کابینت آشپزخانه mdf در سبک مدرن طراحی می‌شود.

گالری

مزایا کابینتMDF

کابینت های آشپزخانه ساخته شده از چوب MDF که با استفاده از پرس تحت خلا یا وکیوم تشکیل شده اند، به همین دلیل از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده و نسبت به دیگر کابینت های ام دی اف قیمت بالا تری دارند. از جمله شاخص ها و ویژگی های ممتاز کابینت های آشپزخانه انزو را می توان موارد زیر عنوان نمود:


 ✔️ قطر استفاده شده در کابینت انزو ۲۵ میلی متر می.       باشد.

 ✔️ اطراف درب ها توسط دستگاه CNC تراش خورده.         ودارای شیب می باشند.

 ✔️استفاده از پرس وکیوم روکش های محافظتی را به.       خوبی به آن وصل می کند.

 ✔️ استفاده از رنگ پولیشی دوام، زیبایی و قیمت آن.         را می افزاید.

 ✔️در برابر رطوبت و حرارت مقاومت بالایی دارد

 ✔️ به خوبی با شرایط آب و هوایی سازگار می باشد

 ✔️زیبا و انعطاف پذیر بوده و می توان طرح های.             دلخواه را بر آن پیاده سازی کرد

 ✔️یک عایق مناسب در برابر سر و صدا می باشد

 ✔️ تنوع رنگ بالایی دارد و رنگ های آن گرم و جذاب.       هستند

 ✔️به راحتی تمیز می شوند

 ✔️قیمت مناسبی دارند

گالری

مهارت ها

ساخت انواع کابینت باکیفیت و مدرن

.

کابینت سازی با مناسب ترین قیمت

.

ساخت کابینت مدرن و جدید

.

گالری

نقشه

تماس با من