آموزشگاه زبانهای خارجی شهاب

آموزشگاه زبان خارجی در اندیشه

بیوگرافی

آکادمی زبان های خارجی شهاب
تدریس طبق متد های روز دنیا
آموزش به صورت غیر مستقیم
و با استفاده از فیلم, موسیقی, بازی و ...
تدریس برای همه گروه های سنی
انگلیسی - آلمانی - ترکی استانبولی
مهد زبان انگلیسی ویژه گروه سنی 4 تا 7 سال
برگزاری کلاس های مشاغل متفاوت به زبان انگلیسی ویژه سنین 6 تا 12 سال
کلاس های بحث آزاد به زبان انگلیسی

با بهره گیری از اساتید جوان و مجرب دارای مدارک تحصیلی Genaral و Academic

در آکادمی زبان های خارجی شهاب هر ماه جلسه ای تحت عنوان workshop مختص اساتید آموزشگاه برگزار می شود. در این جلسات وضعیت درسی همه زبان آموزان به صورت فرد به فرد, شیوه تدریس... اساتید, راه کارهایی برای بهتر شدن شیوه تدریس, روش های نوین تدریس و ... بررسی میگردد.

راه های ارتباطی با آکادمی :

021 65 55 53 77
0935 487 3789
0992 401 3697
0910 92 72 910
Instagram : @shahab.language
آکادمی زبان های خارجی شهاب در سال 1399 آغاز به فعالیت کرد. سیستم آموزشی آکادمی زبان شهاب از همان ابتدا با محوریت تقویت مهارت speaking ( صحبت کردن ) در کلاس های زبان انگلیسی و با بهره گیری از اساتید جوان و مجرب برنامه کاری خود را آغاز کرد و رفته رفته با اضافه شدن اساتید دیگری به این مجموعه آموزش زبان های ترکی استانبولی و آلمانی را به برنامه کاری خود اضافه کرد.
دپارتمان زبان انگلیسی شهاب علاوه بر کلاس های منظم ترمیک با برگزاری کلاس ها و دوره های مختلف به همراه ایده های جدید آموزشی فعالیت دارد. از جمله این برنامه ها و ایده ها می توان به شبیه سازی مشاغل متفاوت به زبان انگلیسی, مهد زبان, جلسات بحث آزاد به زبان انگلیسی و ... اشاره کرد.
همچنین آکادمی زبان شهاب در زمینه های تخصصی زبان انگلیسی
از قبیل تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC
دوره های FCE , دوره های آمادگی آزمون IELTS
و همچنین برگزاری آزمون های آزمایشی IELTS فعالیت دارد.
لازم به ذکر است از ابتدای شروع فعالیت تا به امروز آکادمی زبان شهاب مفتخر به ارائه مدرک متعبر مورد تایید آموزش و پرورش برای 7 نفر از فارغ التحصیلان خود می باشد. همچنین با توجه به 3 دوره برگزاری کلاس های تربیت مدرس زبان انگلیسی TTC تا به حال به 17 نفر از شرکت کنندگان در این دوره مدرک اعطا شده است که اکثریت این افراد به شایستگی در آموزشگاه های دیگر از جمله در خود آکادمی زبان شهاب مشغول به کار می باشند.
با توجه به پتانسیل آکادمی زبان شهاب و همچنین کادر آموزشی مجرب, برنامه های آموزشی متعددی جهت پیشرفت آکادمی و همچنین جذب بیش از پیش زبان آموزان در دوره ها و رده های سنی متفاوت در برنامه های آتی آکادمی زبان شهاب می باشد.
اموزشگاه زبان خارجی در اندیشه

بیشتر

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید

مسیریابی از طریق:

Loading ...