بهترین مطب زیبایی قیمت مناسب در مشهد

تزریق ژل و بوتاکس در مشهد 09150586614

بیوگرافی

لیفت بینی
احتمالا عبارت لیفت بینی را در تبلیغات کلینیکهای زیبایی یا از زبان دوستانتان شدهاید. لیفت بینی یکی از دهها روش زیبایی بوده, که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. تقاضا برای انجام آن در کلینیکهای زیبایی سراسر جهان از جمله ایران, رو به رشد است.

این روش یک عمل سرپایی محسوب شده و متخصص دارای مهارت میتواند در کمتر از 15 دقیقه آن را انجام دهد. در انواع روشهای لیفت و در اکثر افراد, دوره نقاهت بسیار کوتاه بوده و در همان روز میتوان به کارهای روزمره مشغول شد.

برای انجام عمل های زیبایی بینی مانند تزریق ژل یا لیفت بینی با نخ, باید به متخصص پوست و مو و زیبایی یا جراح پلاستیک زیبایی یا ترمیمی که به اسم جراح ب...ینی نیز شناخته می شوند, مراجعه کنید.
سابسیژن خط اخم
برای بسیاری از مردم, اولین علامت فیزیکی افزایش سن, ایجاد چین و چروک در پیشانی یا خطوط بین چشم است. در این نواحی تغییرات بافت پوست بسیار سریعتر نمایان میشود. حتماً تا کنون شنیدهاید که اخم کردن ماهیچههای بیشتری را نسبت به خندیدن درگیر کرده و موجب ایجاد چین و چروک در پوست میشود. چین و چروکهای پیشانی و اطراف چشم معمولاً اولین چیزی است که خانمها در صورتشان به آن توجه میکنند
سابسیژن چیست؟
سابسیژن مشتق از دو کلمه ی ساب ( زیر) و سیژن ( به معنای برش) می باشد. از سابسیژن به منظورهای متفاوتی بهره گرفته می شود. بطور مثال به جهت از بین بردن اسکارهای آتروفیک و عمیق می توان از سابسیژن استفاده کرد.

سوزن های کاربردی در سابسیژن دارای قطر و طول متفاوتی می باشند که بنا به تشخیص پزشک برای نواحی مختلف صورت از سوزن های متناسب با آن استفاده می شود.
یهترین مطب زیبایی قیمت مناسب در مشهد

بیشتر

مهارت ها

خدمات زیبایی
100%
ارائه دهنده خدمات زیبایی
100%
کلیه خدمات زیبایی
100%
بهترین مطب زیبایی
100%

علاقه مندی

بوتاکس

خدمات درمان و پیشگیری از پیری در کلینیک های زیبایی با تزریق بوتاکس انجام میشود. تزریق بوتاکس باید توسط پزشک متخصص و با مواد اصل انجام شود.

تزریق ژل

در چین و چروک های عمیق تزریق ژل صورت میگیرد. این نوع از خدمات زیبایی باید در کلینیک های معتبر و با دقت زیاد انجام گیرد تا عوارضی همچون عفونت و یا جابجایی ژل صورت نگیرد.
زاویه سازی فک
زاویه سازی فک با استفاده از روشهایی مثل تزریق ژل و چربی از بهترین راهکارها برای بهبود انحنای سطحی یا کانتور صورت هستند. این روشهای کمتهاجمی هم تاثیرات جوان کننده بر صورت میگذارند و هم میتوانند تاثیر شگفتانگیزی بر زیبایی چهرهی شما داشته باشند. روشهای کمدردسر تزریقی جایگزینی مناسب برای روشهای پردردسر و پرهزینهی جراحی هستند. با استفاده از تزریق ژل یا چربی میتوانیم اثرات بلند مدت یا حتی دائمی, مشابه با جراحی فک یا ایمپلنت چانه ایجاد کنیم.


در این روشها, چربی یا ژل به درون بافت نرم صورت تزریق میشود تا برخی اجزای صورت مثل چانه یا گونهها برجسته شوند, انحنای اجزای صورت به تعادل برسند, حجم از دست رفته به دلیل پیری جبران شود, چین و چروکهای ظریف برطرف و شکافهای پوستی پر شوند. به کمک زاویه سازی فک میتوانیم مرز بین صورت و گردن را بهبود ببخشیم تا غبغب یا افتادگی چانه به چشم نیاید. حتی میتوانیم کاری کنیم که چانه شما ظریفتر و باریکتر به نظر برسد.

زاویه سازی فک چیست ؟
زاویه سازی فک (Orthognathic) از واژه یونانی (orthos) به معانی “مستقیم” و “فک” می باشد. اورتوژناتیک یا سازویه سازی فک, مجموعه اقداماتی است که در نهایت به بهبود ناهنجاری های موجود در فک و یا زیباسازی آن منجر می شود.

این ناهنجاری ها می تواند به علت کمبود اسکلت, گردی صورت, کوتاه بودن اندازه هندسی فک و … باشد. بازگردانی حجم از دست رفته صورت یا اختلالات مادرزادی به منظور زیبایی هدف زاویه سازی فک و صورت می باشد.

همچنین با استفاده از فیلر ها, حتی می توان انتظار از بین رفتن چین و چروک های موجود در نواحی گونه و صورت را داشت
لیفت گونه چیست ؟
در دنیای امروز روشهای مختلفی برای از بین بردن آثار پیری از چهره یا جذابتر و زیباتر کردن چهره جوانان وجود دارد. این روشها معمولا خیلی زود و برای مدتی طولانی افراد را به نتیجه دلخواهشان میرساند. به همین دلیل محبوبیت آنها در میان زنان و مردان روزبهروز در حال افزایش است. لیفت گونه یکی از این روشها است که میتواند با از بین بردن افتادگی و شل شدگی گونهها ظاهری زیباتر و جذابتر را به شما هدیه دهد. با استفاده از این روش میتوانید چین و چروکهای ناشی از افزایش سن را نیز برطرف کرده و چهره خود را جوانتر کنید.

استفاده از این روش برای جوانان نیز مناسب است. جوانترها میتوانند با انجام این عمل فرم چهره خود را تغییر داده و آن را زیباتر کنند. به علاوه درصورتیکه افتادگی های ارثی در چهره این افراد وجود داشته باشد, با لیفت گونه میتوانند آن را برطرف کنند. لیفت گونه راهحلی مناسب برای هر فردی در هر سنی است که دوست دارد گونههایی کشیده تر و لبخندی زیباتر داشته باشد.
لیفت گونه چیست ؟
در دنیای امروز روشهای مختلفی برای از بین بردن آثار پیری از چهره یا جذابتر و زیباتر کردن چهره جوانان وجود دارد. این روشها معمولا خیلی زود و برای مدتی طولانی افراد را به نتیجه دلخواهشان میرساند. به همین دلیل محبوبیت آنها در میان زنان و مردان روزبهروز در حال افزایش است. لیفت گونه یکی از این روشها است که میتواند با از بین بردن افتادگی و شل شدگی گونهها ظاهری زیباتر و جذابتر را به شما هدیه دهد. با استفاده از این روش میتوانید چین و چروکهای ناشی از افزایش سن را نیز برطرف کرده و چهره خود را جوانتر کنید.

استفاده از این روش برای جوانان نیز مناسب است. جوانترها میتوانند با انجام این عمل فرم چهره خود را تغییر داده و آن را زیباتر کنند. بهعلاوه درصورتیکه افتادگیهای ارثی در چهره این افراد وجود داشته باشد, با لیفت گونه میتوانند آن را برطرف کنند. لیفت گونه راهحلی مناسب برای هر فردی در هر سنی است که دوست دارد گونههایی کشیدهتر و لبخندی زیباتر داشته باشد.
چه کسانی کاندید مناسبی برای لیفت گونه هستند ؟
لیفت گونه محدودیت سنی ندارد. اما پزشکان توصیه میکنند که این کار را پس از به تعادل رسیدن هورمونها انجام دهید. درواقع پزشکان انجام این کار در زمان نوجوانی را توصیه نمیکنند. زیرا احتمال برگشت آن بسیار زیاد است. معمولا بهترین سن برای انجام لیفت گونه از حدود 20 سالگی به بالا است. علاوه بر شرایط سنی, باید از سلامت عمومی برخوردار بوده و بیماریهای پوستی, صرع, خود ایمنی و… نداشته باشید.

معمولا بهترین گزینه برای انجام لیفت گونه کسانی هستند که پوست آنها دارای حالتی ارتجاعی بوده و خاصیت کشسانی بیشتری دارد. اما این به این معنا نیست که کسانی که پوستشان حالت ارتجاعی خود را از دست داده, نمیتوانند لیفت گونه را انجام دهند. در سنین بالا معمولا پوست حالت انعطافپذیر ندارد. اما لیفت گونه میتواند گزینهای مناسب برای برطرف کردن چین و چروک و افتادگی گونهها باشد. چراکه پزشک در این عمل پوست را کشیده و حالتی محکم و زیبا به آن خواهد بخشید. علاوه بر اینها صورت شما باید ساختار استخوانی محکمی داشته باشد تا حالت گونهها پس از لیفت بهطور کامل مشخص شود. درهرحال پزشک در جلسات مشاوره همه این موارد را بررسی کرده و مناسبترین روش برای داشتن گونههای کشیده و جذاب را به شما پیشنهاد خواهد داد.

در کنار این موارد افرادی که در اثر افزایش سن استخوانهای گونهشان تحلیل رفته و بخش میانی صورت آنها دچار افتادگی شده است یا به هر دلیلی گونههای نامتقارنی دارند, میتوانند از این روش برای رفع عیب ایجادشده استفاده کنند. معمولا نتایج لیفت گونه در افراد با چهرههای مربعی و فک زیرین بزرگتر جذابتر خواهد بود. در افراد با صورتهای گرد و صاف که زوایای چهره حالتی نامتقارن دارد یا نواحی میانی آنها به دلیل تحلیل بافتها کمی فرورفته است نیز میتوان با لیفت گونه اشکال را برطرف کرد.
روشهای مختلف لیفت گونه
قبل از توضیح روش های مختلف گونه این نکته را در نظر داشته باشید که انتخاب بهترین و مناسبترین روش کاملا به پزشک شما بستگی دارد. پزشک پس از معاینه کامل شما تعیین میکند که آیا روشهای بدون جراحی میتواند برای شما موثر باشد یا حتما نیاز به جراحی دارید. در مواردی که افتادگیها عمیق باشد, چین و چروکهای زیادی وجود داشته باشد و گونهها در اثر شکستگی یا ناهنجاری استخوان نامتقارن شده باشند, جراحی موثرترین روش است. اما برای افراد جوان که صرفا قصد تغییر حالت گونهها را دارند یا افتادگی جزئی در گونههای آنها مشاهده میشود, بهتر است از روشهای غیر جراحی استفاده شود.
لیفت ابرو چیست ؟
تغییر حالت ابروها جهت ایجاد تعادل در صورت, تغییر حالت چهره و ایجاد نمای متفاوت در چشم ها مانند بازتر نشان دادن آن ها یا درشت تر جلوه دادن آن می شود. در اکثر موارد برای تغییر حالت ابروهای زنان و شکل دادن به آن ها, آرایشگران اقدام به انجام برخی کارها مانند تتو و میکرونیدلینگ ابرو می کنند.

در سال های اخیر, مطابق با روند تغییرات زیبایی, مردان نیز در ابروهای خود تغییراتی ایجاد می کنند. البته هر کس که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد, می تواند در صورت خود تغییراتی اعمال کند, هرچند توصیه می شود که این تغییرات توسط پزشک متخصص و با روش های مناسب انجام شود.

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند. این وضعیت, چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر,سایه ابروها روی چشم, باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود. بنابراین, برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن از لیفت ابرو استفاده می شود.
لیفت ابرو با توجه به سن, برای از بین بردن خطوط پیشانی و خطوط عمیق بین دو ابرو انجام می شود. چون این تغییرات باعث شل شدن بافت پیشانی و افتادگی ابروها می شود, با لیفت ابرو هم ابروها فرم یکسان و جدید می گیرند و هم چروک پیشانی حذف شده و باعث جوان تر شدن صورت می شود.

چه افرادی نیاز به لیفت ابرو دارند ؟

افرادی که ابروهای افتاده دارند,
کسانی که خطوط عمیق در پیشانی دارند,
کسانی که خطوط عمیق بین دو ابرو دارند,
افراد جوان و میانسال نیز می توانند لیفت ابرو انجام دهند.
لیفت ابرو با تزریق بوتاکس
انجام لیفت ابرو با تزریق بوتاکس یک روش برای بالا بردن ابرو بدون استفاده از جراحی است. در این روش برای تزریق بوتاکس بخش هایی مشخص می شوند. سپس با استفاده از کرم های بی حس کننده موضعی, محل های مشخص شده بی حس می شوند. سپس بوتاکس از قسمت های بی حس شده تزریق می شود. تزریق پرکننده در عضلات, سبب فلج شدن آن ها و برطرف شدن چین و چروک ها در این محل می شود.

زمان لازم برای لیفت ابرو با تزریق بوتاکس, چند دقیقه است و به مدت 3 الی 5 ماه ماندگاری دارد. فرد بعد تزریق بوتاکس نیاز به استراحت ندارد و این امکان را دارد که به فعالیت های روزانه خود بپردازد.
در برخی مواقع, این روش با دیگر روش های لیفت ابرو ترکیب می شوند و نتیجه بهتری حاصل می شود. لازم به ذکر است که در لیفت ابرو با استفاده از تزریق بوتاکس, کبودی و زخم در چهره مشاهده می شود که این عوارض نیز موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی از بین می روند.

بنابراین لیفت ابرو با تزریق بوتاکس, یک روش بی دردسر و کم هزینه است که نقش قابل توجهی در افزایش شادابی و جوان سازی پوست و چهره دارد. تزریق بوتاکس به منظور لیفت ابرو در کلینیک های مختلف با هزینه های متفاوت انجام می شود. بهتر است که فرد قبل از اقدام به انجام بوتاکس در رابطه با هزینه آن سؤال کند و سپس عمل را انجام دهد؛ اما در در کل روش گران قیمتی نیست و نیازی نیست بیماران نگران هزینه انجام این عمل باشند.

لیفت ابرو با نخ
یکی دیگر از انواع روش های لیفت ابرو, لیفت ابرو با استفاده از نخ است. در این روش, برش هایی به قطر 3 الی 4 میلی متر در داخل ابرو ایجاد می شود. استفاده از روش لیفت با نخ برای افزایش زیبایی حدودا از دهه 1990 شروع شده است؛ اما به مرور روش انجام و تجهیزات مورد استفاده در آن تغییراتی داشته اند. افرادی که در سنین 30 الی 50 سالگی هستند و عوارض پیری در آن ها چندان زیاد نیست, بهترین کاندیدای لیفت ابرو با استفاده از نخ هستند.

در این روش با استفاده از سوزن های ظریف, برش های نازکی در داخل ابرو ایجاد می شود و نخ هایی از طریق این شکاف ها وارد می شود. این نخ ها, سبب محو شدن افتادگی پوست می شوند.
روش لیفت با نخ در سایر قسمت های صورت از قبیل دور لب, گردن, غبغب و لپ ها نیز استفاده می شود.

ایجاد بخیه و وارد شدن نخ ها به زیر پوست باعث ایجاد عکس العمل در بدن شما می شود. عکس العمل بدن شما تولید بیشتر کلاژن است. در واقع با تحریک پوست, کلاژن سازی در آن شروع می شود. کلاژن تولید شده, چروک ها و فضاهای خالی پوست در پوست شل و افتاده را پر می کند و باعث کشیدگی پوست و برطرف شدن چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

در لیفت ابرو با نخ چهره مصنوعی به نظر نمی رسد و حالت طبیعی چهره حفظ می شود. اثرات این روش نیز موقت است و بعد از حدود یک سال از بین می رود.

لیفت ابرو با استفاده از نخ از جمله روش های لیفت ابرو است که عوارض زیادی ندارد. کمی قرمزی و تورم بعد از انجام عمل مشاهده می شود. این عوارض دائمی نیستند و به زودی از بین می روند. از لحاظ هزینه نیز از روش های کم هزینه محسوب می شود. هزینه لیفت ابرو با استفاد از نخ بر اساس تعداد نخ های استفاده شده تعیین می شود.
تزریق ژل لب مدل روسی چیست؟
بزرگ کردن لب در حال حاضر یکی از محبوب ترین عمل های جراحی پلاستیک صورت است. با این حال, واکنش های منفی نیز علیه نتایج این گونه عمل ها وجود دارد. اکثر بیماران و پزشکان امروزه بزرگ کردن لب و حجم دهی به لب را با نتایج طبیعی ترجیح می دهند و اینجاست که تزریق ژل لب مدل روسی وارد عمل می شود.

تزریق ژل لب با مدل روسی از سوپرمدل ها و زنان روسی الهام گرفته شده است که به طور طبیعی لب های پر و حجیم دارند. این تکنیک با هدف ایجاد حجم اضافی در لب های بالایی, بلند کردن انحنای لب برای ایجاد یک برجستگی و یک فرورفتگی واضح V شکل در مرکز لب بالایی است.

مدل روسی تزریق ژل لب یک روش ظریف است و بهتر است کار توسط یک متخصص زیبایی و انژکتور متخصص و با تجربه انجام شود تا نتایج بهتری گرفته شود. اما این مدل تزریق لب چگونه انجام می شود و روند آن به چه صورت است؟
روند انجام تزریق ژل لب مدل روسی و ماندگاری آن
چندین تکنیک مختلف وجود دارد که میتوان برای استفاده از فیلر و انواع ژل لب استفاده کرد که متخصصان از هر کدام بسته به صورت بیمار و درخواست او استفاده می کنند اما در همه این تکنیک ها حجم دهی با استفاده از ژل یا فیلر انجام می شود و ساختاری را ایجاد می کند که لب ها به روشی خاص افزایش پیدا کنند.

تکنیک ژل لب روسی, شامل تزریق عمودی یک پرکننده اسید هیالورونیک به پایه لب وکشیدن پرکننده به صورت رتروگراد به سمت مرز لبه خارجی لب است. این روش شکل لب ها را رو به بالا می کند و باعث می شود که لب شما یک پف کامل داشته باشد و توجه را به سمت مرکز جلب می کند و نه حجم لب.

تزریق ژل لب مدل روسی معمولاً بدون درد است زیرا تنها یکی از تزریق ها در لبه, یعنی ناحیه حساس تر لب, انجام می شود و سایر محل های تزریق هیچ احساس درد یا ناراحتی ندارند.
تزریق ژل لب مدل عروسکی برای چه فرم صورتی مناسب است؟
تزریق ژل لب مدل عروسکی بیشتر برای افرادی مناسب است که از فرم لب خود رضایت ندارند و دوست دارند آن را خوش فرم تر کنند و یا به آن کمی حجم دهند. این موضوع برای بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها, تبدیل به یک دغدغه شده است اما خوشبختانه این روز ها راه های فراوانی برای تغییر فرم لب و حجم دادن به آن وجود دارد که یکی از این راه ها, تزریق ژل لب است.

در این مدل از تزریق ژل لب, لب ها مانند عروسک های باربی فرم داده می شوند اما باید توجه داشت که این فرم لب برای هر حالت صورتی مناسب نیست, پس پیش از اقدام به انجام تزریق ژل لب مدل عروسکی, حتما با پزشک خود مشورت کنید و با توجه به تجربه و پیشنهاد پزشک, تزریق ژل لب انجام دهید زیرا هر صورتی, مناسب برای فرم لب عروسکی نیست و ممکن است پس از تزریق آن چنان که باید, از کار راضی نباشید و با خود افسوس بخورید که چرا مدل دیگری را انتخاب نکردم.

بیشترین میزان درخواست ها برای تزریق ژل لب مدل عروسکی, توسط جوان تر ها است که معمولا صورتی ظریف تر دارند. در این روش ژل را بیشتر به بخش V شکل لب, تزریق می کنند و این قسمت از لب بسیار حجیم تر از سایر قسمت های لب خواهد بود.

تزریق ژل لب مدل عروسکی با سایر مدل ها چه تفاوتی دارد؟
روش تزریق ژل لب مدل عروسکی, مانند سایر روش های تزریق فیلر است با این حال می توان گفت بزرگ ترین تفاوت آن با دیگر مدل ها همچون مدل لب روسی, چاک دار, قلوه ای و … فقط در مقدار ژل تعیین شده برای تزریق, و روش حجم دادن به لب خواهد بود.

  • لیفت ابرو
  • تزریق بوتاکس
  • تزریق ژل لب
  • بهترین مطب زیبایی قیمت مناسب در مسهد
  • زاویه سازی فک
  • تزریق ژل و بوتاکس

گالری عکس

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09150586614
  • آدرس: خراسان رضوي - مشهد - مشهد .بلوار ابوطالب .بین هدایت 12 و 14 ساختمان پزشکان امید .
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...