تعمیر مایکروفر در فردیس کرج 09122575452

تیم تعمیرات تخصصی مایکروفر در فردیس کرج 20٪تخفیف ویژه در هزینه های تعمیر مایکروفر را دارد.با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت

بیوگرافی

با ما در تماس باشید

📞09035162693
📞09122575452
📞09307336535

مایکروفر به عنوان یکی از پر کاربرد ترین ابزار هر خانه ای با خرابی های زیادی مواجه می شود. از آنجا که هزینه تعویض مایکروفر زیاد است و از نظر اقتصادی به صرفه نیست به همین علت تعمیرات ماکروفر بهترین انتخابی است که پیش روی شماست.

هر سیستم برقی , راه استفاده ی خود را داردو در صورتی که از لوازم برقی خود به درستی استفاده کنید کمتر به تعمیرات ماکروفر و سایر لوازم برقی نیاز خواهید داشت. مایکروویو نیز به عنوان یکی از مهم ترین لوازم برقی شرایط استفاده ی مربوط به خود را دارد که در صورت رعایت کردن آن , عمر دستگاه شما تا چندین سال افزایش پیدا ...میکند :

1-در زمان نوسانات برقی از استفاده ی مایکروویو جدا خودداری کنید : در صورتی که در هنگام استفاده از لوازم برقی , نوسانات برقی صورت بگیرد آسیب جدی به دستگاه شما وارد می شود.

2-از دستگاه محافظ لوازم برقی استفاده کنید : شما با استفاده از محافظ لوازم برقی میتوانید از تمامی لوازم الکترونیکی خود محافطت کنید. دستگاه محافظ , نمی گذارد تا نوسانات برق اسیبی به لوازم شما بزند و در صورتی قطعی برق نیز , از اسیب و نیاز به تعمیرات ماکروفر جلوگیری می کند. گاهی به علت مشکلات در سیم کشی برق , مقدار ولتاژ بسیار بالاتر از میزان استفاده ی مایکروویو وارد می شود. دستگاه محافظ لوازم برقی , این افزایش ولتاژ را کنترل کرده و مانع از اسیب دیدگی مایکروویو شما می شود.

3-هرگز مایکروویو خالی را روشن نکنید : روشن کردن مایکروویو در زمانی که روشن است می تواند اسیب های بسیار جدی به دستگاه شما بزند و به تمامی قطعات داخلی لوازم برقی شما اسیب جدی بزند.

4-از ظروف شفاف استفاده کنید : مایکروویو به گونه ای طراحی شده است که باید اشعه از ظرف درون آن عبور کند. در صورتی که ظروف غیر شفاف باشند اشعه ها را منعکس کرده و در نهایت کار شما را به تعمیرات ماکروفر می کشاند. برای حفاظت از مایکروویو از ظروف شفاف استفاده کنید.

5-از ظروف فلزی استفاده نکنید : ظروف فلزی باعث افزایش گرما بیش از حد درمحیط مایکروفر می شود در نهایت قطعات داخلی را با اسیب جدی رو به رو می کند. البته برخی از ظروف فلزی برای استفاده در مایکروویو یا مایکروفر طراحی شدند که استفاده از آن ها برای دستگاه شما امن است و به تعمیرات ماکروفر منجر نمی شود.

6-از بسته شدن درب مایکروفر مطمن شوید : اگر با وجود متصل بودن مایکروویو به برق , باز دستگاه روشن نمی شود , از بسته بودن درب اطمینان حاصل کنید.

بیشتر

مهارت ها

تیمی متبحر و فنی در زمینه تعمیرات
100%
تعمیر انوع مایکروویو در تمامی برند ها
100%
تعمیر انواع لوازم جانبی با بهترین قیمت و هزینه
100%
ارائه ی سریع خدمات و صرفه جویی در وقت
100%
ارائه ی خدمات تعمیر در محل
100%
ارائه ضمانت نامه معتبر برای تعمیر
100%
سرعت و دقت در روند تعمیر و رسیدگی به درخواست ارباب رجوع
100%
تیمی حرفه با سابقه ی درخشان
100%

علاقه مندی

این نمایندگی تعمیرات چه برند هایی را تعمیر می نماید؟
تمامی برند های موجود در بازار توسط متخصصان با سابقه 10 ساله ما تعمیر می گردد

  • تعمیرات مایکروفر در فردیس کرج
  • کیفیت و تضمین را از ما بخواهید

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09122575452
  • تلفن: 09035162693
  • آدرس: - - - کرج,فردیس,سر کانال بازارچه قائم
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...