تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران

تعمیر یخچال بکو در تهران

بیوگرافی

گروه افق سرویس
آماده خدمات نصب مجدد , سرویس و تعمیرات تخصصی سریع یخچال فریزر در تهران میباشد. تعمیرکاران حرفهای و باسابقه, ضمانت 6 ماهه پشتیبانی و خدمات پس از فروش تعمیرات یخچال ✅ بکو و ✅بلومبرگ از مزایای گروه ما میباشد.
کافی است با تعمیرگاه ما تماس بگیرید و مشکل یخچال را مطرح کنید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز یکی از تعمیرکاران را با تعیین وقت قبلی برای بررسی, عیبیابی و تعمیر به محل شما اعزام کنند.

09191154883

تعمیر یخچال بلومبرگ در تهران
تعمیر یخچال بکو در تهران

🟣اگر در یخچال خود صدای عجیبی شنیدید, اگر کمپرسور اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند... باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است.
🟣اگر داخل کابین یخچال تان گرم است و مواد غذایی را سرد نمی کند دچار مشکل افت سرما شده که باید برای تعمیرات با مجموعه افق سرویس در تهران تماس بگیرید.
🟣چنانچه یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرگاه افق سرویس تماس حاصل فرمایید.
🟣اگر در طبقات یا زیر جا میوه ای آب مشاهده کردید یا زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده یا اینکه اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز برق یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید باید فورا رفع ایراد شود و با مجموعه افق سرویس در تهران تماس حاصل فرمایید.

بیشتر

علاقه مندی

در حفظ یخچال خود کوشا باشید و جهت تعمیرات به تعمیرگاه های غیرمجاز اعتماد ننمایید. با انتخاب تعمیرگاه افق سرویس برای تعمیر یخچال خود از قطعات فابریک و تعمیرکاران دوره دیده بهره مند شوید.

  • تعمیر یخچال بلومبرگ و بکو
  • شارژ گاز یخچال
  • تعویض موتور,شیر برقی,سنسور,تایمر یخچال,فن فریزر,لاستیک درب,برد الکترونیکی و....

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09191154883
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...