فروش بدون واسطه چوب ترموود 09122035194

تولید کننده و فروشند چوب ترموود.چوب روس,مشاوره رایگان تلفنی. خریدی مطمئن و ارسال فوری انواع چوب به سراسر ایران, فقط با یک تماس

بیوگرافی

https://m/our-services/termoowood/


ترموود
چوب خام ترموود توسط خود اطلس وود وارد شد و در خود شرکت اطلس وود تبدیل به بالاترین درجه کیفی کالا ترموود تبدیل میشود
فروش چوب ترمو, در ابعاد و اشکال بسیار متنوع, با قابلیت نصب و اجرا برای استفاده در فضای داخلی و خارجی ساختمان توسط گروه اطلس وود به صورت گسترده ارائه میشود.
از آنجایی که چوب انواع مختلفی داشته و حرارت دادن هرکدام مدت زمان و مقدار حرارت خاص خود را دارد, دقت و کنترل جزء مؤلفههای بسیار مهم این فرآیند هستند. طی سالها تجربه و پیشرفت تکنولوژی, زمان و حرارت مورد نیاز برای بهبود استحکام تمامی انواع چوب را به دست آورده و تمامی پروسه به دقت کنترل میشود ت...ا محصول نهایی, در بهترین حالت و کیفیت خود باشد.
ترمووودها به دو دسته کلی ترمو-S (مستحکم) و ترمو-D (با دوام) تقسیم میشوند. خصوصیات اصلی چوبهای ترمو-S ظاهر زیبا و استحکام خوب آنها است. مطابق استانداردهای EN 350-1 عدد 1 به معنی بهترین دوام و عدد 5 به معنی ضعیفترین نوع چوب است, که چوبهای ترمو-S در درجه 3 جای میگیرند. محصولات ترمو-D به نسبت با دوامتر بوده و در مقابل قارچها و موریانهها مقاومتر هستند, که باعث میشود این چوبها در استانداردهای EN 350-1 در درجه 1 الی 2 قرار داشته باشند. ترمووود درجه 1 با توجه به میزان رطوبت محیط و شرایط نگهداری میتواند تا 25 سال دوام داشته باشد.
با بهترین قیمت چوب ترموود, محصولات ترمو را با کیفیت و دوام بسیار بالا, همراه با نصب سریع و آسان برای کلیه نیازهای داخلی و خارجی ساختمانهای مدرن را پوشش میدهد.
خرید ترمووود با کاربری بالا, از چوب نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی تا مبلمان شهری و تابلوهای مغازهها و هر گونه مشاوره و راهنمایی برای استفاده از محصولات ترمو چوب را از گروه تخصصی اطلس وود بخواهید.
فروش بدون واسطه چوب روس
فروش چوب روس از یک پالت
چوب روسی چیست؟
امروزه می توان چوب را از جمله فرآوردههای پرمصرف در صنعت تلقی کرد.
در هر کشوری با توجه به اقلیم متفاوت و نوع درختان آن منطقه, نوع خاصی از چوب بیشتر موجود است که در کشور ما در مناطق شمالی کشور چوب راش بیشتر وجود دارد.
اگر تاکنون برای خرید مبلمان, سرویس خواب, آینه کنسول, میز تلویزیون,ویترین, جاکفشی و اقلامی از این قبیل به مراکز خرید رفته باشید, نام چوب روس و راش به گوش شما خورده است. انواع چوبی که از کشور روسیه به ایران وارد میشود در بازار ایران با نام چوب روسی شناخته شده که تنوغ وسیعی دارد.
چوبهای وارداتی روسی انواع مختلفی از جمله نراد, کاج, بلوط, نوئل و … داشته و اغلب به رنگ سفید یا کرم مایل به قهوهای یا قرمز هستند. این چوبها که از گونههای مختلف درختان نرم یا سخت گرفته میشود در فواصلی از سال که در روسیه هوا مناسب است برش می خورد و به صورت روکش نیز توزیع می شود.
انواع چوب روس که وارد ایران می شود را می توان به انواع کاج (مانند نراد, ساسنا و یولکا), بلوط و انواع لمبههای روسی اشاره کرد.
تولید ترموود
تولید چوب ترموود

بیشتر

مهارت ها

تولید چوب ترموود
100%
تولید ترموود
100%

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
Loading ...