رویا خدائی
سلام

من رویا خدائی هستم

رویا خدائی کارشناس حقوق ,مدیر مؤسسه دادمهر بهدیس باتاب

  • مدرک تحصیلی لیسانس
  • رشته تحصیلی حقوق
  • دانشگاه زنجان
  • تولد 1371/03/29
  • جنسیت زن

بیوگرافی

رویا خدائی کارشناس حقوق,مدیر مؤسسه خدمات حقوقی دادمهر بهدیس باتاب و دارای مقاله ISI و چند مقاله ی علمی دیگر

زندگینامه:
رویاخدائی در شهر زنجان متولد شده وتحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی حقوق ادامه داده ودرحال حاضر مدیر مؤسسه خدمات حقوقی دادمهر بهدیس میباشد.از سال 1394مشغول فعالیت در امور حقوقی بوده و حدود 2 سال است که مشغول تحقیق و تحریر مقالات علمی برای دانشگاه های کشور میباشد.
در رابطه با مقالات علمی لازم به ذکر است که ایشان با استفاده از روش غربالگری در کتب ادیان به چند اثر فاخر ومقاله سطح 4 دست یافته که به زودی دراین صفحه قابل انتشار خواهد بود.واما درباره اهداف حرفه ای در انجام مقالات علمی و تبیین وتشریح آنها... میتوان به این موضوع اشاره کرد که هرچند درمورد ادیان و مذاهب مقالات زیادی به انتشار رسیده اما هدف اصلی ایشان, رسیدن دانشگاه های ادیان کشورمان به رتبه های زیر 10 در دنیا می باشد .اما درباره مؤسسه دادمهر که مدیر و مؤسس این موسسه سرکارخانم رویا خدائی میباشد؛باید گفت که این مؤسسه به زودی در شهر زنجان افتتاح شده وبه امور حقوقی شهروندان رسیدگی خواهد کرد.چنانچه از نام مؤسسه برمی آید هدف در این مؤسسه بهبود روابط حقوقی بین شهروندان وقوه قضائیه میباشد.
دراین مؤسسه حقوقی خدماتی که به شهروندان ارائه میشود مشاوره رایگان حقوقی و انجام کلیه خدمات حقوقی میباشد.این مؤسسه تلاش می کند که بتواند با بررسی دقیق مشکلات حقوقی مردم این معضلات اجتماعی را در قالب لایحه و از طریق نمایندگان مجلس محترم یا دکترین حقوق ارائه داده تا شاید تصویب لوایج باعث شود امور حقوقی مردم عزیزمان به سهولت انجام شود.
سرکار خانم خدائی در کنار تمام مسائل به موضوع کارافرینی نیز توجه ویژه ای دارند چرا که ان شاء الله با افتتاح مؤسسه چندین نفر از کاردانان حقوق در این مؤسسه مشغول به کار خواهند شد

بیشتر

افتخارات

مؤسسه حقوقی دادمهر بهدیس 1402/07/10
مدرک کامپیوتر ITIL Foundation 1397/07/09
مربیگری آمادگی جسمانی و مربی بدنسازی 1393/12/05
مقام اول آمادگی جسمانی 1398/07/23
مدیر و مربی باشگاه های سطح استان به مدت 8 سال 1386/01/10
محقق و پژوهشگر مقالات علمی 1400/08/10
دارای مدرک بین المللی مقاله ISI 1401/10/20
دارای مدرک certificate بین المللی از دانشگاه 1401/10/25

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...