فراورده های گوشتی ارگانیک در یزد

فراورده گوشتی وردسکو

بیوگرافی

شیرین ماوندادی هستم مدیریت مجموعه فراورده های غذایی و گوشتی وردسکو

تولید کننده سوسیس خانگی یزد,کالباس ارگانیک یزد

تولید انواع سوسیس,کالباس,ژامبون و برگر در حضور مشتری

جواز کسب کارگاه تولیدی و جواز کسب انواع فست فود

ارائه دهنده عمده و خرده کالباس ارگانیک,سوسیس ارگانیک,کالباس خانگی,سوسیس خانگی
کالباس به معنای (Sausage) یعنی به طور کلی فرآوردهای مانند سوسیس و کالباس از نظر تکنولوژی تهیه, اختلاف شایانی ندارند و مهمترین اختلاف, قطر پوشش آنها و میزان آب افزودنی است.
کالباس از گوشت, چربی و آب که (Base یا پایه آن میباشد) تشکیل شده است و مهمترین مسأله در تولید این گونه فرآوردهها این است ف...راورده های گوشتی ارگانیک در یزد که ترکیبات فوق و مواد افزودنی به آن به صورتی آمیخته گردند تا هنگام حرارت دادن از یکدیگر جدا نشده و فرآورده تهیه شده دارای دوام و قابلیت برش مطلوب باشد.
نگهداری و جذب آب, پایداری چربی, ایجاد ساختار مناسب, سه اصل مهم در تولید فرآورده های گوشتی ارگانیک در یزد میباشد.
خمیر کالباس (فارش) در این نوع فرآورده های گوشتی ارگانیک در یزد در اصطلاح محققین آمریکایی (امولسیون) نامیده میشود زیرا آمیختگی ذرات چربی با پروتئینهای گوشت که به صورت امولسیون انجام میپذیرد یکی از مهمترین عوامل در تهیه کالباس است. در حالی که خمیر حاصله از کوتریزاسیون دارای سیستمی پیچیده تر میباشد. این سیستم کلوئیدی از محلول حقیقی, محلول به صورت ژل, سوسپانسیون, امولسیون و کف تشکیل شده است.
باتوجه به این که این فرآورده های گوشتی به خصوص سوسیس و کالباس ارگانیک دارای ترکیبات خاص و طرز تهیه برجستهای است, باید با نظارت مستقیم سیستمهای نظارتی و کنترل صحیح تولید شود, به بیان دیگر همه ی نکات تعیین شده از طرف موسسه ی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی رعایت شود تا بتوان گفت ترکیبات استفاده شده در سوسیس و کالباس ارگانیک و فراورده های گوشتی ارگانیک در یزد کاملا حاوی پروتئین های حیوانی و گوشتی مناسب و به اندازه و چربی ویتامین میباشد. اینگونه میتوان این محصولات را غذای آماده در سفره های خانواده ها به شمار آورد. علاوه برآن , اگر از ترکیبات ارگانیک وردسکو در تهیه فراورده های گوشتی ارگانیک در یزد استفاده شود و مواد افزودنی و نگهدارنده نداشته باشد و همچنین برای مدت طولانی بتوان از آن استفاده کرد میتوان از محصولات ارگانیک وردسکو بهره غذایی آن را صددرصد بهره برد.
فراورده های گوشتی ارگانیک در یزد را از وردسکو بخواهید.

بیشتر

گالری عکس

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09122275613
  • آدرس: يزد - یزد - یزد.قاسم آباد.بلوار فردوسی.500متر بالاتر از رستوران گل سرخ نبش کوچه زند
  • کد EBC: جهت دریافت اطلاعات کلمه [وردسکو] [شیرین ماوندادی] را به شماره سامانه 10008590 ارسال نمایید
    برای دریافت کارت ویزیت کلیک کنید
  • کد USSD: ندارد

مسیریابی از طریق:

Loading ...