فروش سولفیت سدیم شرکت زرین مهد شیمی

شرکت ماد تجارت آسگون نماینده فروش محصولات زرین مهد شیمی

بیوگرافی

فروش مستقیم و بدون واسطه کلیه محصولات شرکت زرین مهد شیمی


محصولات تولیدی شرکت :
سولفیت سدیم مایع 20 درصد و پودری 100 درصد
اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی
الئوم
سولفات منیزیم 5 آبه و 7 آبه
کلسیم کلراید
دی کلسیم فسفات مکمل غذای دام و طیور

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.
شماره تلفن تماس :
09122174886
02122317662
02122317661
مدیریت فروش علی بازیاری

کاربردهای سولفیت سدیم شرکت زرین مهد شیمی در صنایع
سولفیت سدیم در صنعت از ترکیب دو ماده شیمیایی دی اکسید گوگرد و کربنات سدیم تهیه می شود. ترکیب شیمیایی سدیم بی س...ولفیت, یک حد واسط شیمیایی است که در اثر واکنش با سود می تواند به سولفیت سدیم تبدیل شود. این ماده به عنوان یک ترکیب نگهدارنده در تولید محصولات صنعتی و یک ماده افزودنی در صنایع غذایی کاربرد دارد.

در صنایع کاغذسازی ترکیب سولفیت سدیم به مخلوط خمیر کاغذ اضافه می شود تا بتواند مراحل انجام واکنش های شیمیای را تسهیل کند. همچنین این ماده به عنوان حذف کلر و اکسیژن اضافی از آب در صنایع تصفیه آب کاربرد دارد؛ سولفیت سدیم قادر است از خوردگی دیگ بخار و سیستم های تصفیه آب, به ویژه سیستم های تصفیه آب دریا مفید واقع شود.

یکی دیگر از کاربردهای سولفیت سدیم, استفاده از آن در چاه های استخراج نفت است. جلوگیری از خوردگی تجهیزات و ماشین آلات استخراج نفت و دکل های حفاری بر عهده ترکیب معدنی فوق می باشد. این ماده به گل حفاری در محل چاه نفت اضافه می گردد.

افزودن ترکیب معدنی سولفیت سدیم به سنگ های استخراج شده از معدن, موجب فلوتاسیون کانی ها و استخراج بهتر آن ها می شود. تولید برخی از ترکیبات شیمیایی حاوی سولفیت, با استفاده از این ماده در صنایع شیمیایی امکان پذیر است. سولفیت سدیم در صنایعی نظیر نساجی, تولید لاستیک, تولید مواد شوینده, نگهدارنده های مواد غذایی بسته بندی شده و واکنش های شیمیایی سنتزی به کار می رود.

یکی از کاربردهای بسیار مهم ترکیب سولفیت سدیم, افزودن آن به پودرها و مایعات شوینده و تمیزکننده لباس است. این ترکیب نقش مهمی در سالم ماندن لباسشویی ایفا می نماید. همان طور که می دانید آهن در حضور رطوبت و اکسیژن, زنگ می زند یا به عبارتی دیگر, دچار خوردگی می شود. اکسیژن موجود در آب, علی رغم اینکه برای موجودات آبزی, مایه حیات است اما با انجام یک واکنش شیمیایی در لباسشویی می تواند مضر باشد.
حضور سولفیت سدیم در پودر شوینده, اکسیژن موجود در آب داخل لباسشویی را کاهش می دهد و درحالیکه خود به ترکیب سولفات سدیم تبدیل می گردد, از خوردگی دیگ دستگاه جلوگیری می کند. این فرآیند به دمای آب داخل ماشین لباسشویی نیز بستگی دارد.

سولفیت سدیم به عنوان یک عامل نگهدارنده به مواد غذایی بسته بندی شده, آبمیوه ها, میوه های خشک, میگو و ماهی منجمد, کنسرو, سبزیجات و سیب زمینی خشک شده, ژلاتین, ادویه جات, انواع سوپ های آماده, سرکه, محصولات غلات بسته بندی, مواد غذایی پخته و بسته بندی شده و ... اضافه می شود.


اطلاعات ایمنی ترکیب سولفیت سدیم
سولفیت سدیم جزو ترکیبات شیمیایی خطرناک دسته بندی نمی شود اما توصیه می شود هنگام کار با این ماده حتماً از دستکش و لباس کار استفاده کنید. تماس این ماده با چشم ها و پوست دست می تواند منجر به حساسیت و یا التهاب آن ها گردد. در این موارد باید محل تماس را فوراً با آب شستشو داده و از کرم نرم کننده در محل استفاده کنید. اگر بخارات این مایه تنفس شود می تواند سیستم تنفسی را تحریک کند. در صورت بروز علائم حاد در فرد مصدوم, باید او را به سرعت به مرکز درمانی انتقال دهید.
ترکیب سولفیت سدیم خاصیت اشتعال پذیری ندارد اما توصیه می شود بسته بندی های حاوی این ترکیب جامد را در انبار خشک و خنک و به دور از منبع رطوبت, گرما, حرارت یا جرقه نگهداری کنید. این مواد نباید در مجاورت ترکیبات اکسید کننده, حلال های آلی یا سایر ترکیبات شیمیایی اشتعال پذیر انبار شوند. این ترکیب جامد به شدت به رطوبت حساس است بنابراین باید پس از هر بار استفاده, درب ظرف را محکم ببندید. انبار باید از تهویه مناسب برخوردار باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصولات شرکت با شماره های ذیل تماس بگیرید :
شماره تلفن تماس :
09122174886
02122317662
02122317661
علی بازیاری


در ضمن این شرکت آماده همکاری جهت تامین محصولات صادراتی میباشد .

بیشتر

مهارت ها

فروش اسید سولفوریک صنعتی 98 درصد گوگردی
100%
فروش سولفیت منیزیم 20 درصد مایع و 100 درصد پودری
100%
فروش سولفات منیزیم 5 آبه و 7 آبه
100%
فروش الئوم
100%
فروش کلسیم کلراید صنعتی
100%
فروش دی کلسیم فسفات مکمل غذای دام و طیور
100%

علاقه مندی

فروش مستقیم و بدون واسطه کلیه محصولات تولیدی شرکت زرین مهد شیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.
شماره تماس :
09122174886
02122317662
02122317661

  • صادرات کلسیم کلراید
  • واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز
  • صادرات اسید سولفوریک
  • صادرات سولفات منیزیم
  • صادرات سولفیت سدیم
  • فروش دی کلسیم فسفات
  • فروش ویتامین

گالری تعاملی
با کلیک بر روی تصاویر زیر در تلفن های همراه، کد دستوری مورد نظر را می توانید شماره گیری نمایید

فروش سولفیت سدیم زرین مهد شیمی

فروش سولفیت سدیم زرین مهد شیمی

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید

مسیریابی از طریق:

Loading ...