لابیا پلاستی و درمان بواسیر در خرم اباد 09924117914

درمان بواسیر در خرم اباد

بیوگرافی

دارای 20 سال سابقه کار مطب خصوصی
.درمان زخمها و عفونتهای رحمی ,هایفو صورت و ....
زیبایی یک میل غریزی و تمایل طبیعی در هر انسانی است که می بایست به آن دست یافت تا حس رضایت در فرد به وجود آید. این حس می تواند همانند هر حس دیگر همچون تشنگی با نوشیدن رفع شود. اما صحبت کردن در مورد مشکلات و بیماری ها برای بسیاری از زنان سخت است. جالب است بدانید, شما می توانید با درمیان گذاشتن مشکلات ظاهری و زیبایی ناحیه تناسلی خود و تاثیر آن بر روی مسائل محرمانه جنسی خود با متخصص زنان و زایمان به رفع آن بپردازید. مثلا می توانید از جراحی لابیاپلاستی استفاده کنید.
ناحیه تناسلی از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است که جراحی لابیاپلاستی بر ر...وی ناحیه تناسلی خارجی انجام می گردد. ناحیه تناسلی خارجی, از دو قسمت لابیا ماژور و لابیا مینور تشکیل شده است. لابیا ماژور محل رویش مو و لابیا مینور قسمت گوشتی داخلی می باشد.

زیبایی ناحیه تناسلی نسبی است و غالبا لابیاها فرم خاصی ندارند, جالب است بدانید که فرم لابیاها در ناحیه تناسلی هر فرد فرق دارد که زیبایی خودش را دارد, ولی بعضی از اوقات لابیاها به طور غیرطبیعی از حد معمول بزرگتر و همراه با چین و چروک, نامتقارن و تیره رنگ می باشد و این گونه مسائل موجب می شود تا از نظر زیبایی و ظاهری, بهداشت و حتی مسائل جنسی برای فرد مشکلاتی را ایجاد نمایید. همچنین این عوامل می تواند منجر به بروز عفونت های متعدد قارچی, روابط جنسی دردناک شود. به طور معمول افرادی که با این گونه مشکلات مواجه هستند با پوشیدن لباس های تنگ اذیت می شوند. تمامی این موارد موجب می شود تا فرد جهت ترمیم و جراحی لابیاپلاستی به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید
لابیا پلاستی و درمان بواسیر در خرم اباد
لابیا پلاستی در خرم اباد
درمان بواسیر در خرم اباد
مرکز درمان بواسیر در خرم اباد
بهترین متخصص لابیا پلاستی در خرم اباد
بهترین متخصص درمان بواسیر در خرم اباد

بیشتر

مهارت ها

لابیا پلاستی و درمان بواسیر
100%
برداشت خال
100%
تنگ کردن واژن
100%
لیفت صورت
100%
هایفو واژن
100%

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09924117914
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...