الهه نجار

لیزر ارزان در اصفهان

بیوگرافی

الهه نجار
مدرس فنی حرفه ای رشته مراقبت پوست و دستگاههای پوست و تناسب اندام
مربی کلیه دستگاههای پوست ولاغری
مدرس آموزش صفرتاصد پوست به صورت تئوری و عملی

🙆‍♀️لیزر موهای زائد با دستگاه دایود در ایران؛ 🧚‍♀️

با افزایش تقاضا برای رفع موهای زائد در همه نواحی بدن, لیزرهای دایودی طراحی شدهاند که توانایی حذف موهای زائد ناحیهای وسیعی از بدن را به راحتی و با کارایی بالا فراهم میکند. رفع موهای زائد با لیزر دایود, یکی از راحتترین روشها برای رفع دائمی موهای زائد است. با قرارگیری دسته لیزر روی ناحیه تحت درمان, ناراحتی و درد کمی ممکن است حس شود, ولی بیحسی موضعی برای انجام آن لازم نیست. لیزرهای دایود بهترین نوع... لیزر موهای زائد است که برای رفع موثر موهای زائد از همه انواع پوست با تعداد جلسات درمانی کمتر فراهم میکند. برخلاف لیزرهای قبلی, برای رفع موثر موهای زائد, لازم به چند بار عبور لیزر از یک ناحیه وجود ندارد و در نتیجه زمان درمان را کوتاهتر نیز مینماید.

چند جلسه کوتاه لیزر موهای زائد, معمولا 5 تا 6 جلسه برای رفع دائمی موهای زائد لازم است و بعد از تکمیل دوره رفع موهای زائد, فقط ممکن است بعد از گذشت مدت زمان طولانی, از بین بردن موردی نواحی کوچک موهای زائد باقیمانده مورد نیاز باشد.

اگر همیشه نگران موهای زائد روی بدن خود هستید و از استفاده از وکس و موم خسته شدهاید, لیزر موهای زائد بهترین راه حل برای رفع دائمیتر موهای زائدتان میباشد. میان انواع مختلف دستگاههای لیزر موهای زائد, لیزر دایود, یکی از بهترین گزینهها برای ایجاد پوستی درخشان و نرم با حداقل عوارض جانبی است.
لیزر ارزان در اصفهان-بهترین لیزر در اصفهان-لیزر خوب در اصفهان-لیزر ارزان در اصفهان-بهترین لیزردر اصفهان-انجام لیزر در اصفهان-لیزر ارزان اصفهان-بهترین خدمات لیزر در اصفهان-انجام لیزر بابهترین دستگاه

بیشتر

مهارت ها

لیزر
100%
فروش دستگاه های پوستی
100%
تزریق ژل و بوتاکس
100%
پاکسازی پوست با مولتی برند
100%
کربوکسی تراپی
100%
روشن سازی پوست
100%
ابرسانی عمیق
100%
رفع تیرگی دور چشم
100%
رفع جوش و جای جوش
100%
درمان اسکار
100%
رفع لک وکک مک
100%
مزونیدلینگ
100%
ال ای دی تراپی
100%
اسکوم تراپی
100%
پلاسماجت
100%

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09134622597
  • وب سایت: http://elahenajar.ir
  • آدرس: اصفهان - اصفهان - خ شریعتی روبروی درب اورژانس کوچه شماره 4(کسایی )مجتمع نوید طبقه اول واحد 3 کلینیک لیزر وکاشت مو دکتر ازاده سجادیه منخصص پوست ومو
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...