مجتبی محسنی
سلام

من مجتبی محسنی هستم

  • تولد 1357/09/07
  • وضعیت تاهل مجرد
  • جنسیت مرد

بیوگرافی

M Mohseni:
دکتر مجتبی محسنی (جراح-دندانپزشک) متولد شهرستان زرند استان کرمان
در حال حاضر فعالیت تخصصی پزشکی وی در شهر کرمان دایر است
وی تحصیلات آکادمیک را در رشته های مکانیک و مهندسی هواوفضا گذراند و پس از فارغالتحصیلی از دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با رتبهی ممتاز, سالها در کسوت پروازی اشتغال به خدمت در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی داشته است و از روی اشتیاق به تحصیل علوم مختلف و علاقمندی به رسالت ارزشمند پزشکی در کنار انجام ماموریتهای پروازی و حراست از آسمان ایران, پس از رقابت در کنکور در رشته دندانپزشکی دانشکده دندانپزشکی کرمان پذیرفته شد و در این مقطع آکادمیک را نیز با نمرات درخشان پشت سر نهاد.
دکتر... محسنی در سالهای آغازین فعالیت سالها بعنوان دندانپزشک به خدمت شبانه روزی در مناطق محروم و مرزی استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان اشتغال یافت و پس از طی دورههای تکمیلی مختلف از قبیل زیبایی و ایمپلنت نخستین کلینیک و مطب دندانپزشکی خود را در منطقه یک تهران افتتاح نمود.
علاقمندی به خدمت در شهر و استان زادبوم موجب بازگشت وی به شهر کرمان و ارائه خدمات دندانپزشکی به همشهریان گردید.
وی در تمام سالهای تحصیل و اشتغال خود بصورت حرفهای ورزشهای رزمی کونگفو و ووشو را دنبال میکرد و ضمن دریافت دانشنامه استادی در رشتههای رزمی حائز چندین دوره قهرمانی کشور در مسابقات آزاد نیز بوده است.
شعر و ادبیات کهن فارسی از علایق مطالعاتی ایشان بوده و متاثر از آثار شاعرانی چون سعدی , حافظ و نظامی, طبع روانی در سرایش اشعار کلاسیک با تخلص پریشان دارد
نمونه آثار:
شب است و ماه من در آسمان نیست
میان دست من جایش چه خالیست
خدا داند کجا مست و پریشان
سرش امشب به روی شانه ی کیست

بیشتر

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
  • موبایل: 09120783156
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...