محمدجواد توانا
سلام

من محمدجواد توانا هستم

  • تولد 1382/01/18
  • وضعیت تاهل مجرد
  • جنسیت مرد

بیوگرافی

محمد جواد توانا هستم, متولد سال 1382/1/18 در افغانستان ولآیت عزنی ولسوالی ناهور. فارغ تحصیل از لیسه عالی برجگی بدرجه اعلی در سال 1399.

علاقمندی زیاد که به مدیریت, رهبری و تجارت داشتم با سپری نمودن امتهان کانکور در سال 1400 و با کسب 293 نمره در دانشگاه کابل پوهنزی اداره و پالیسی عامه دیپارتمنت اداره عامه کامیاب شودم.
داشتن روحیه و توانایی مدریت و رهبری, مسئولیت پذیری, تفکر, صبر و تحمل در امورات از خصوصیات من است. از آنجای که علاقه زیادی به کارهای آنلاین داشتم, بعد از جستجو و تلاش های فراوان توانستم شرکت گسترش طراحان نقش الماس را پیدا کنم و بخاطر همین در حال حاضر مشغول آموزش و فعالیت در تجارت الکترونیکی و مخابراتی ...هستم که در بستر گوگل و شبکه های مخابراتی ایرانسل و همرای اول هستم که در کنار تحصیلاتم مشغول کسب و کار آنلاین میباشم و در زمینه های متفاوت فعالیت مینمایم خصوصا بخش فروش و بخش آموزش آن که هم درآمد روزانه داریم و هم درآمد ماهوار.......شما هم میتوانید از طریق تلگرام, واتساپ یا نمبر های تماس بنده با من در ارتباط شده و درین زمینه فعالیت داشته باشید, هم برای خود و هم به دیگران شغل آنلاین و پاره وقت ایجاد کنید که ضرورت به تجربه کاری, مدرک تحصیلی, زمان معین, مکان معین و شرایطی خاصی نداشته باشد..
هدف من کار نمودن با سازمانهای هدفمند, دولتی, خصوصی و الکترونیکی میباشد. تا این که از دانش, فهم و مهارتم دیگران را نیز بهرهمند سازم و مصدر خدمت به هم وطنانم باشم.

بیشتر

مهارت ها

مدیریت و رهبری
100%
زبان انگلیسی
100%
برنامه های کمپیوتر
100%
زبان پشتو
100%
مارکتینگ
100%
شطرنج
97%
فوتبال
96%

علاقه مندی

  • خدمت رسانی عمومی
  • سخنرانی
  • انرژی مثبت

افتخارات

تکمیل پروژه سازمان WHO بصورت آنلاین 1402/09/12 فایل ضمیمه
تکمیل پروژه سازمان WHO بصورت آنلاین 1402/09/12 فایل ضمیمه

گالری عکس

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
Loading ...