فرامرز حفار
سلام

من فرامرز حفار هستم

بنیانگذار و مدیرعامل هلدینگ کیان

 • تولد 1369/07/18
 • وضعیت تاهل متاهل
 • جنسیت مرد

سوابق شغلی

مواد غذایی
مواد غذایی نسترن
از 1390 - تا 1392
تولیدی پوشاک
تولیدی مارال
از 1392 - تا 1393
تولید جوراب مردانه
پرورش قارچ خوراکی
شرکت کشت وصنعت قارچ کیان
از 1393 - تا کنون
فعالیت این شرکت در زمینه پرورش قارچ خوراکی دکمه ای و فرآوری آن و همچنین مشاوره وراه اندازی سالنهای پرورش قارچ ,مشارکت وتسهیل گری درامر راه اندازی کارخانجات با تیمی قوی و متعهد وجوان میباشد.
کشت قارچ وبسته بندی صنایع غذایی
شرکت کشت وصنعت قارچ کیان
از 1394 - تا کنون
کشت قارچ خوراکی بصورت بسته بندی ,اسلایس شده ,وبلنچینگ جهت صنایع سوسیس کالباس ,رستورانها وصنایع کنسرو وبسته بندی مواد غذایی از جمله حبوبات و ادویه.
بسته بندی موادغذایی
شرکت کشت وصنعت کیان
از 1399 - تا کنون
بسته بندی مواد غذایی شامل ادویه جات ,حبوبات,چای ,برنج و... بصورت صنعتی با ماشین آلات روز دنیا ودر محیطی کاملا بهداشتی.
پرورش دام طیور وآبزیان
شرکت کیان گستران پاژ شرق
از 1400 - تا کنون
گوشه ی از فعالیتهای این شرکت که میتوان به آن اشاره نمود, درزمینه دامداری, پرورش بز سانن وشتر وهمچنین صادرات محصولات مرغداری ازجمله تخم مرغ به کشورهای همسایه و واردات نهاده های دامی مشغول میباشد,و درکنار واردات نهاده های دامی وبنابر نیاز کشور وهمچنین ایجاد فضای کار وتولید ودرخواست مدیران هلدینگ ,این شرکت با شروع تحقیقات و مطالعات خود در زمینه کشت علوفه در یکسال گذشته توانستند درآبان ماه سال 1401 کشت علوفه به روش هیدروپونیک را آغاز نموده تا بتواند در زمینه کار افرینی و همچنین براورده کردن نیاز روز کشور در زمینه نهاده های دامی قدمی مثبت برداشته باشد.
شرکت بازرگانی
هلدینگ کیـان
از 1400 - تا کنون
این مجموعه با دارا بودن 3شرکت در زمینه های مختلف دامداری ,کشاورزی ,و صنعتی و همچنین کارخانجات مرتبط به این حوزه ها وسهام خرد وکلان دیگر شرکتها توانسته در زمینه کار آفرینی حرفی برای گفتن داشته باشد و تمامی شعارها و منویات رهبری معظم را در زمینه کار و اقتصاد مقاومتی را به مرحله اجرا و عمل برساند.
فروشگاه اینترنتی اُکیان
اُکیان _ okian
از 1400 - تا کنون
فروشگاه اینترنتی اُکیان ,سبدخریدی کامل را در اختیار عموم مردم با تنوع کالایی بالا را قرار خواهد داد, فروشگاه اُکیان با سپری کردن ماه ها تلاش مدیران و برنامه نویسان مجموعه از جمله جناب آقای مهندس بهروز حفار توانستند در اردیبهشت ماه سال 1401 در قدم اول با عرضه پوشاک مردانه و زنانه باکیفیت فعالیت خود را آغاز کند , و به امید خدا در قدمهای بعدی شاهد عرضه کالاهای دیگر خواهیم بود .
مجله اینترنتی اکسیژن
اکسیژن
از 1400 - تا کنون
در مجله آنلاین اکسیژن روزانه مطالب جدیدی پیرامون موضوعاتی همچون, سلامتی, آشپزی, دانستنیها, دکوراسیون, سبک زندگی, ورزش, اقتصاد, تکنولوژی و ده ها موضوع دیگر منتشر می شود,این مجله شامل معرفی هلدینگ کیان و زیر مجموعه های آن نیز میشود تمامی حقوق مادی ومعنوی این مجله متعلق به هلدینگ کیان میباشد.
کشت علوفه به روش هیدروپونیک
مرکز تخصصی کشت علوفه هیدروپونیک کیان
از 1401 - تا کنون
مرکز تخصصی کشت علوفه هیدروپونیک یکی از چندین مجموعه شرکت کیان گستران پاژ شرق میباشدکه باتکیه به تخصص خود ونیاز روز کشور به نهاده های دامی تاسیس گردید تا بتواند نهاده ی تازه و مقرون بصرفه را به مجموعه های پرورش دام های سنگین وسبک ,طیور و اسب عرضه نماید .
علوفه ی که دراین مجموعه درحال کشت میباشد به روش هیدروپونیک واز بذر جو میباشد که تمامی خواص ان حفظ میشود و دارای پروتئین بالا میباشد که 100% سبد غذایی اسب و بیش از 75% سبد غذایی دامهای سبک وسنگین از قبیل گاو گوسفند وبز را شامل میشود .

مهارت ها

مشاور پرورش قارچ دکمه ای
100%
سخت افزار کامپیوتر
100%
مدیریت
100%

افتخارات

کسب لوح کارآفرین نمونه 1397/07/25
کسب مقام کار آفرین برتر سازندگی سپاه مقداد مشهد 1396/12/27 فایل ضمیمه

تماس با من

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با من در تماس باشید
 • تلفن: 05137122883_05137122884_05138495375
 • ایمیل: faramarzhafar69@gmail.com
 • کد پستی: 9172348288
 • آدرس: خراسان رضوي - مشهد - دفتر مرکزی هلدینگ ؛ خیابان سنایی بین سنایی 11 و 13 ساختمان خورشید طبقه دوم واحد 8
 • کد EBC: جهت دریافت اطلاعات کلمه [هلدینگ کیان] [kianmco] را به شماره سامانه 10008590 ارسال نمایید
  دریافت اطلاعات مجموعه ومحصولات
 • کد USSD: ندارد
Loading ...