مربی تی آر ایکس در تهران

مربی trx در منزل09120474371

بیوگرافی

این روش از محبوبیت چشمگیری برخوردار است و از آن برای چربی سوزی, رسیدن به اندام مناسب و آماده سازی نیروهای نظامی استفاده میشود.

تیاریکس یا به عبارت صحیحتر تمرینات تعلیقی, شیوهی جدیدی از دسته تمرینات اسلینگ هستند.

در این روش تمرینی با تغییر زاویه بدن و یا با اضافه کردن تجهیزات دیگر میتوان سطح و شدت تمرینات را از آسان به سخت تغییر داد. همانطور که گفتم تمرینات معلق TRX شیوهی جدیدی از تمرینات اسلینگ و نمونهای از تمرینات مقاومتی بر روی سطوح ناپایدار است.

در تمرینات تیاریکس با استفاده از مقاومت وزن بدن در مقابل نیروی جاذبه با تنوعی از حرکات ترکیبی, چند صفحهای Multi planar و چند مفصلی Multi joint مواجه هستیم....

در طی این تمرینات, بدن ورزشکار به وسیله دسته یا رکابهایی که در انتهای بند تعلیق قرار دارند و به نقطهای در بالای سر, روی دیوار یا سقف محکم شدهاند, حمایت میشوند.

وقتی ورزشکار پاها یا دستها را در دسته یا رکاب قرار دهد, با استفاده از وزن بدن و تغییر زاویه طناب و حرکت دادن بدن, عضلات درگیر حرکتهای کششی, تعادلی و قدرتی میشوند.

سیستم ورزشی تی ار یکس با استفاده از تجربیات نظامی, تحقیقات علمی و آکادمیک ایجاد شده و همچنان با تجربه هزاران نفر از مربیان و کارشناسان ورزشی در حال ارتقا و به روز رسانی است.

این روش خارق العاده و ساده میتواند به هر کسی اجازه دهد تا به هدف مورد نظر خود برسد: اعم از کاهش وزن, افزایش قدرت عضلانی یا انعطاف پذیری بیشتر و…

تی ار ایکس در غرب تهران -مربی تی ار ایکس در منزل

بیشتر

مهارت ها

بهترین مربی تی آر ایکس در تهران
100%
آموزش خصوصی trx در منزل
100%
دوره ها و کارگاه های مربی گری تی ار ایکس ویژه آقایان و بانوان
100%
تی ار ایکس حرفه ای در منزل
100%

علاقه مندی

تمرکز تمرینات بدنسازی بر هایپرتروفی و حجیم کردن عضلات است.

در این روش, عضلات بزرگ و حرکت دهنده اصلی بکار گرفته و تقویت میشوند. به همین دلیل افرادی که خواهان اندامی درشت و عضلانی هستند, از بدنسازی نتیجهی بهتری خواهند گرفت.

اما هدف تمرینات تی آر ایکس, افزایش استقامت, قدرت, چابکی, تعادل و سایر آیتمهای آمادگی جسمانی به صورت همزمان است. به همین خاطردر این شیوهی تمرینی تمام عضلات اندامهای مختلف بکار گرفته می شوند.

در نهایت به نظر میرسد استفاده ترکیبی از این دو روش می تواند بهترین گزینه برای پرورش اندام کارها باشد. زیرا در عین افزایش حجم عضلانی میتوانند با انجام تمرینات تی ار ایکس انعطاف, تعادل و چابکی را هم تقویت کنند.

  • ورزش تی ار ایکس برای چه افرادی مناسب است
  • ورزش تی آر ایکس برای چی خوبه؟
  • تی آر ایکس بهتره یا بدنسازی

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09120474371
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...