موسسه حمایت از زنان

  • شماره ثبت 2168
  • تاریخ تاسیس 1390/03/04

بیوگرافی

موسسه حمایت از زنان نیازمند طوریکه از نامش پیداست قبلا به اساس تصویب کمیسیون عالی ارزیابی موسسات غیر دولتی تحت فیصله شماره ( 2168 ) مورخ 1390/3/4 اجازه فعالیت در ولایت فاریاب را دریافت نموده و بعداز تاییدی از طریق وزیر صاحب اقتصاد و ریس کمیسیون عالی ارزیابی با مراعات تمامی پرنسیب ها , طرزالعمل ها و مکانیزم موجوده با روحیه وطن دوستی و انسان محوری در بخش های گوناگون از آن زمان تا اکنون فعالیت می نماید.

از جمله فعالیت های انجام شده که موثر و استندرد مطابق معیار های تعیین شده از طرف دونر ها بوده قرار ذیل می باشد :
1_ : فعالیت این موسسه از طرف دفتر کریتیف که مبنای آن حمایت از زنان خانه نشین و نیاز مند بود, پروژه... گاو داری بود. این پروسه در موجودیت روشنایی قانون و طرزالعمل شناسی مستحقین بعد از ارزیابی دقیق به افراد مستحق اهدا گردید.
2_ موسسه حمایت از زنان نیاز مند در بخش حرفه : گل دوزی , ادرم دوزی , خیاطی , گیلم بافی ,بافنده گی برای زنان خانه نشین و محروم از کار و بار همیشه در سطح های مختلف زمینه آموزش و دیزاین را آماده ساخته و خوشبختانه از هر بخش ده ها زن و دختر بعداز تکمیل معیاد منحیث ترینر و استاد در هر بخش آموزش دیدند.
از جمله به تعداد 120 خانم بی بضاعت می باشد.
3_ : این موسسه به مدت شش سال در بخش های مختلف فعالیت داشته در عرصه : آرایشگاه , گل دوزی , خیاطی ده ها دختر جوان از بخش های آموزش آرایش و گل دوزی اسناد فراغت حاصل نموده اند که امروز هریک شان نان و آور و عاید کننده به فامیل های محترم شان هستند.
4_ : در سال 1400 این موسسه به مدت شش ماه پروژه بسیار مفید و ارزنده را را تحت عنوان توانمند سازی زنان روستایی در محلات دور دست که از همه امکانات محروم بوده و روزگار شان با چالش جدی مواجه بود فراهم ساخته و برای شان طریقه های گوناگون را آموزش داده است .

بیشتر

سوابق شغلی

موسسه حمایت از زنان
موسسه حمایت از زنان
از 1390 - تا کنون
طوریکه برایتان هویداست در پهلوی زمینه سازی یک موسسه در بخش مختلف حرفه منحیث استاد در مکاتب مختلف شهر مصدر خدمت در جامعه فقیر و نیازمند بوده ام و از هیچ نوع خدمت دریغ نورزیده ام تا توان کار باشد همیشه آماده خدمت گذاری برای مردمم و خصوصا زنان نیازمند که امروز ها محروم ترین قشر جامعه هستند خواهم بود.

مهارت ها

تدریس و آموزش برای زنان
100%
خدمت به جامعه
100%
آرایشگاه
100%
گل دوزی
100%
خیاطی
100%
ادرم دوزی
100%
گلیم بافی
100%
دست دوزی
100%

افتخارات

جواز فعالیت 1390/03/04 فایل ضمیمه

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 0797095760
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...