واردات چوب راش 09122035194

تولید کننده و فروشند چوب ترموود.چوب روس,مشاوره رایگان تلفنی. خریدی مطمئن و ارسال فوری انواع چوب به سراسر ایران, فقط با یک تماس

بیوگرافی

https://www.termoowood.com/projects/

ترموود
چوب خام ترموود توسط خود اطلس وود وارد شد و در خود شرکت اطلس وود تبدیل به بالاترین درجه کیفی کالا ترموود تبدیل میشود
فروش چوب ترمو, در ابعاد و اشکال بسیار متنوع, با قابلیت نصب و اجرا برای استفاده در فضای داخلی و خارجی ساختمان توسط گروه اطلس وود به صورت گسترده ارائه میشود.
از آنجایی که چوب انواع مختلفی داشته و حرارت دادن هرکدام مدت زمان و مقدار حرارت خاص خود را دارد, دقت و کنترل جزء مؤلفههای بسیار مهم این فرآیند هستند. طی سالها تجربه و پیشرفت تکنولوژی, زمان و حرارت مورد نیاز برای بهبود استحکام تمامی انواع چوب را به دست آورده و تمامی پروسه به دقت کنترل میشود تا مح...صول نهایی, در بهترین حالت و کیفیت خود باشد.
ترمووودها به دو دسته کلی ترمو-S (مستحکم) و ترمو-D (با دوام) تقسیم میشوند. خصوصیات اصلی چوبهای ترمو-S ظاهر زیبا و استحکام خوب آنها است. مطابق استانداردهای EN 350-1 عدد 1 به معنی بهترین دوام و عدد 5 به معنی ضعیفترین نوع چوب است, که چوبهای ترمو-S در درجه 3 جای میگیرند. محصولات ترمو-D به نسبت با دوامتر بوده و در مقابل قارچها و موریانهها مقاومتر هستند, که باعث میشود این چوبها در استانداردهای EN 350-1 در درجه 1 الی 2 قرار داشته باشند. ترمووود درجه 1 با توجه به میزان رطوبت محیط و شرایط نگهداری میتواند تا 25 سال دوام داشته باشد.
با بهترین قیمت چوب ترموود, محصولات ترمو را با کیفیت و دوام بسیار بالا, همراه با نصب سریع و آسان برای کلیه نیازهای داخلی و خارجی ساختمانهای مدرن را پوشش میدهد.
خرید ترمووود با کاربری بالا, از چوب نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی تا مبلمان شهری و تابلوهای مغازهها و هر گونه مشاوره و راهنمایی برای استفاده از محصولات ترمو چوب را از گروه تخصصی اطلس وود بخواهید.
اطللس وود وارد کننده چوب راش

چوب راش
حاصل زندگی درختان راش چندساله است. درختان راش در اروپای مرکزی و غربی پراکنش خوبی دارند؛ هرچند, به صورت درختچه یا درخت بین عرض های جغرافیایی 40 و 60 درجه مشاهده می شوند.
این گونه از میان تمام درختان برگریز در آلمان, غالب ترین درخت است.
چوب راش بسیار پرکاربرد و مفید است.
می توان درخت راش را در جنگلهای مخلوط با درختان گونه های دیگر و نیز در جنگل های خالص راش و به ویژه در مناطق کم ارتفاع و در مناطق کمی کوهستانی مشاهده نمود.
چوب راش در ساخت انواع در و پنجره, صندلی, میز, مبل و … به کار می رود.
از خاصیت های چوب راش این است که نرم است. برای همین در برش دادن بسیار انعطاف پذیر است. این چوب سنگینی متوسطی دارد.
این خصوصیات باعث شده تا در صنعت مبلمان از این چوب بسیار استفاده شود.
چون چوب راش خوش تراش است برای همین در کنده کاری های مبلمان به راحتی می توان نقوش را اجرا کرد.
تولید چوب راش
واردات چوب راش

بیشتر

مهارت ها

تولید چوب راش
100%
واردات چوب راش
100%

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
Loading ...