وام طلا

وام طلا

 • تاریخ تاسیس 1390/01/01

بیوگرافی

دریافت وام طلا در گروه وامهای بدون ضامن قرار میگیرد, چرا که برای دریافت این نوع وام میتوانید از سرمایه طلایی خود بهعنوان نوعی ضمانت استفاده کنید. بسیاری از ما مقداری طلای زینتی داریم که تنها در زمان جشنها مور استفاده قرار میدهیم, درحالیکه میتوان از این اندوخته ارزشمند برای دریافت وام نیز استفاده نمود تا بدون معرفی ضامن, مبلغی را که نیاز دارید را دریافت کنید. از این رو در این مطلب سعی داریم به روش دریافت وام با استفاده از ضمانت طلا اشاره کنیم, پس اگر در صدد فروش طلای خود هستید, دست نگه دارید و تا پایان این نوشته همراه ما بمانید.

وام طلا چیست ؟
وام طلا سریع ترین و ساده ترین روش دریافت وام و تامین نقدینگی است به همین دل...یل به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نیست که طلای خود را بفروشید و متضرر شوید. همچنین نیاز به ضامن , چک یا سفته ندارید و در اصل طلای شما ضامن شما می شود.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید سرمایه خود را نگهدارید و معادل ارزشش وام دریافت کنید؟
شرکت وام کار فرصتی فوق العاده برای شما متقاضیان در نظر گرفته است که بتوانید با سرمایه هایی مثل طلا , سیم کارت و خودرو وام فوری و بدون ضامن دریافت کنند.
به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خود , می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را از ما وام بگیرید و مسئله مالی خود را حل کنید. یعنی علاوه بر اینکه سرمایه خود را حفظ کرده اید , مبلغ مورد نیازتان را هم تامین کرده اید.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1401

چگونه با طلا وام بگیریم؟
در بانکها و یا سایر موسسات امکان دارد شرایط دریافت وام طلا سخت باشند. اما گرفتن وام طلا شرکت وام کار , با سادهترین راه و در کوتاهترین زمان امکان پذیر است. به عبارتی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همانطور که در بالا ذکر کردیم, کافیست طلای مورد نیاز را داشته باشید و مراحل زیر را طی کنید.

مقدا طلای خود را که قصد دارید به عنوان وام طلا, نزد شرکت وام کار بسپارید را آماده کنید.
با موسسه ما از طریق شماره و یا چت آنلاین درون سایت ارتباط برقرار کنید.
بعد از ارزشگذاری طلای خود, در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت نمایید.
وام طلا برای چه افرادی مناسب است؟
افرادی که ضامن کارمند ندارند.
افرادی که که فرصت یا حوصله بروکراسی بانکی و طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
افرادی که طلا دارند, اما مایل نیستند آن را به فروش برسانند.
افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
کسانی که چک کارمندی ندارند.
آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.
شرایط دریافت وام طلا
انواع متنوع وامها در موارد متفاوتی مانند میزان سود, مدارک مورد نیاز, تعداد اقساط و … با یکدیگر فرق دارند. شما برای گرفتن هر نوع وامی نیاز به یک ضامن نیاز دارید که گاهی اوقات ضامن شما سپرده و سرمایه است, گاهی اوقات هم یک شخص واجد شرایط ضمانت را قبول میکند. این در صورتی میباشد که در وام طلا ضامن شما طلای یا همان سرمایه شما است و نوعی وام بدون ضامن محسوب میشود. طلایی که ممکن است در صندوق و کشوهای خانه بدون استفاده قرار بگیرد و مدت زیادی هم از آن استفاده نکنید می تواند در کمترین زمان ممکن بدون فروش شما را به مبلغ مورد نیازتان برساند.

وام طلا سریع ترین و مطمئن ترین راه دریافت وام است . گرفتن این وام هیچ شرایط خاصی ندارد . شما می توانید معادل طلایی که به ضمانت می گذارید , وام فوری طلا دریافت کنید. یکی از دلایل پر درخواست بودن این وام این است که نیازی به ضامن , چک و سفته ندارید و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شود. وام طلا فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که طلای خود را نفروشید.

دریافت وام در موسسهی وام کار شرایط خاص و پیچیدهای ندارد و شما میتوانید معادل طلایی که به ضمانت میگذارید وام و تسهیالت مالی دریافت نمایید. این پرداخت به هیچگونه ضامن, چک یا سفته ای نیاز نداشته و در واقع طلای شما ضامن شما محسوب می شود.

با مراجعه حضوری به شرکت وام کار و بعد از عقد قرارداد زیر نظر وکیل یا در دفتر اسناد رسمی , در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید.


مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟
مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟
توجه کنید که این وام نیاز به ضامن, چک و سفته نداشته و طلا تنها ضامن وام میباشد. قابل توجه همه متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در موسسه وام کار برای امنیت هر چه بیشتر در صندوقچه امانات بانک نگهداری خواهند شد.

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد دریافت وام با فاکتور طلا منعقد شده و اقساط آن نیز و بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم خواهد شد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت دریافت این وام به شرح زیر میباشد.

فاکتور خرید طلایی که قصد ضمانت آن را دارید
کارت ملی شخصی که درخواست دریافت وام طلا دارد
بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

زمان باز پرداخت وام طلا
پس از از سپردن طلای خود نزد شرکت وام کار و عقد قرارداد, تعداد اقساط را خودتان طبق شرایط موجود از 4 تا 24 ماه تعیین خواهید کرد و در این مدت که طلای شما نزد شرکت به امانت نگه داشته میشود, در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک از آن محافظت میکنیم.

بعد از پرداخت هر قسط , می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید , طلای خود را دریافت کنید. برای امنیت بیشتر و آسودگی خاطر شما , همه طلا ها در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

مبلغ وام را نیز میزان طلای شما مشخص خواهد کرد, به عبارتی دقیقا میزان مبلغی که برای فروش طلای خود دریافت میکردید را وام میگیرد و پس از باپرداخت دوباره به سرمایه خود دسترسی خواهید داشت. در این صورت هم در مواقع حساس وام گرفتهاید و هم سرمایه خود را حفظ نمودهاید.

راه های ارتباط با ما

برای دریافت وام فوری و بدون ضامن همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایای دریافت وام طلا
مزایای دریافت وام طلا
همان طور که گفته شد وام طلا پردرخواست ترین و آسان ترین روش دریافت وام است. مزیت مهم این وام این است که شما بعد تحویل طلا و عقد قرارداد , همان لحظه وجه وام را دریافت می کنید . کل این فرایند در کمتر از یک ساعت انجام می شود.
مزیت دوم این است که با پرداخت هر قسط , می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید , طلای خود را پس بگیرید. این اتفاق خیلی خوبی است که طلای خود را نفروخته اید و بعد از بازپرداخت وام , دوباره مالک آن شده اید.
سومین مزیت ساده و بدون دردسر بودن این وام است. شما به هیچ گونه ضامن , چک یا سفته ایی نیاز ندارید. طلای شما ,بهترین ضامن شما است تا بتوانید معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید.
از دیگر مزایای این وام این است که شرکت وام کار به شما حق انتخاب میدهد که خودتان اقساط وام را مشخص کنید . در این زمینه کاملا با متقاضی همکاری میشود و هیچ اجباری برای تعیین زمان بازپرداخت از طرف ما نخواهد بود.


چرا وام طلا ؟
چرا وام طلا ؟
متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور, مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند که در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانکها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانکها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم در روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام خود باشند.

آیا راه حلی آسان تر و سریع تر از این وجود دارد که فقط با ضمانت گذاشتن طلای خود , معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید؟ وام طلا فرصتی فوق العاده است که شما طلای خود را نفروشید و حفظ سرمایه کنید.
حتما برای شما هم پیش امده که وقتی به مشکل مالی برمیخورید یا نیاز به سرمایه برای کسب و کارتان دارید , به فکر دریافت وام بیافتید.اما همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری کار آسانی نیست. علاوه براینکه فرایند خیلی زمان بری دارد , داشتن چندین ضامن , چک و سفته نیز الزامیست .

در چنین شرایطی معمولا به فکر فروش دارایی های خود مانند طلا , خودرو و سیم کارت می افتیم . اما با توجه به تورم روز افزون و نوسانات قیمتی , فروش سرمایه راه حل هوشمندانه ایی نیست و باعث می شود که در آینده متضرر شوید.
پیشنهاد ما به شما گرفتن وام طلا است . شرکت وام کاربیش از 15 سال است که در زمینه وام طلا , وام سیم کارت و وام با خودرو فعالیت می کند و برای شما متقاضیان شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید در کمتر از یک ساعت و بدون دردسر های اداری وام دریافت کنید.

در این اوضاع با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کار, موسسه وام زرین به ارائه وام طلا در مقابل سپرده طلا روی آورده که هم کسب و کار خود را رونق دهد و هم مشکل مردمی که به نقدینگی نیاز دارند, حل شود. اگر چه سود وام آنها مقداری از سود بانکها بیشتر است ولی در شرایطی که بانک نیاز فوری مردم را با وام بانکی تأمین نمیکند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد جلوی راهشان قرار می دهد, سود بالاتر وام های خصوصی, طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانک میباشد و پرداخت فوری این موسسه مشکلات آنی مردم را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : وام فوری آزاد

دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟
دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟
طلای شما سرمایه شما است . با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمتی طلا , فروش طلا اصلا راه حل خوبی نیست و شما بعد ها باید همان طلا را خیلی گران تر بخرید. راه حل هوشمندانه این است که شما سرمایه تان را از دست ندهید و از آن به عنوان ضمانت استفاده کنید تا مبلغ مورد نیازتون را وام بگیرید.
علاوه بر این , ایده آل ترین شرایط این است که خودتان اقساط وام تان را مشخص کنید و طی 4 الی 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
پس نتیجه می گیریم که وام طلا یک مزیت است و کمکتان می کند که طلای خود را نفروشید و سرمایه ارزشمندتان را به خاطر مسائل مالی از دست ندهید. از طرفی گرفتن وام طلا هیچ کدام از دردسر های وام های بانکی را ندارد و در کمتر از یک ساعت مبلغ مورد نیاز شما را تامین می کند.
اگر این مقاله را می خوانید , احتمالا به دنبال راه حلی برای مسئله مالی خود هستید و می خواهید بهترین روش دریافت وام را انتخاب کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

بیشتر

علاقه مندی

دریافت وام طلا در گروه وامهای بدون ضامن قرار میگیرد, چرا که برای دریافت این نوع وام میتوانید از سرمایه طلایی خود بهعنوان نوعی ضمانت استفاده کنید. بسیاری از ما مقداری طلای زینتی داریم که تنها در زمان جشنها مور استفاده قرار میدهیم, درحالیکه میتوان از این اندوخته ارزشمند برای دریافت وام نیز استفاده نمود تا بدون معرفی ضامن, مبلغی را که نیاز دارید را دریافت کنید. از این رو در این مطلب سعی داریم به روش دریافت وام با استفاده از ضمانت طلا اشاره کنیم, پس اگر در صدد فروش طلای خود هستید, دست نگه دارید و تا پایان این نوشته همراه ما بمانید.

وام طلا چیست ؟
وام طلا سریع ترین و ساده ترین روش دریافت وام و تامین نقدینگی است به همین دلیل به نام وام فوری شناخته می شود. با دریافت این وام دیگر نیازی نیست که طلای خود را بفروشید و متضرر شوید. همچنین نیاز به ضامن , چک یا سفته ندارید و در اصل طلای شما ضامن شما می شود.
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید سرمایه خود را نگهدارید و معادل ارزشش وام دریافت کنید؟
شرکت وام کار فرصتی فوق العاده برای شما متقاضیان در نظر گرفته است که بتوانید با سرمایه هایی مثل طلا , سیم کارت و خودرو وام فوری و بدون ضامن دریافت کنند.
به راحتی با ضمانت گذاشتن طلای خود , می توانید معادل 100 درصد ارزش آن را از ما وام بگیرید و مسئله مالی خود را حل کنید. یعنی علاوه بر اینکه سرمایه خود را حفظ کرده اید , مبلغ مورد نیازتان را هم تامین کرده اید.

بیشتر بخوانید : وام طلا 1401

چگونه با طلا وام بگیریم؟
در بانکها و یا سایر موسسات امکان دارد شرایط دریافت وام طلا سخت باشند. اما گرفتن وام طلا شرکت وام کار , با سادهترین راه و در کوتاهترین زمان امکان پذیر است. به عبارتی هیچ شرایط خاصی وجود ندارد و همانطور که در بالا ذکر کردیم, کافیست طلای مورد نیاز را داشته باشید و مراحل زیر را طی کنید.

مقدا طلای خود را که قصد دارید به عنوان وام طلا, نزد شرکت وام کار بسپارید را آماده کنید.
با موسسه ما از طریق شماره و یا چت آنلاین درون سایت ارتباط برقرار کنید.
بعد از ارزشگذاری طلای خود, در کمترین زمان ممکن وام مورد نیاز خود را دریافت نمایید.
وام طلا برای چه افرادی مناسب است؟
افرادی که ضامن کارمند ندارند.
افرادی که که فرصت یا حوصله بروکراسی بانکی و طی کردن روند ادارای دریافت وام را ندارند.
افرادی که طلا دارند, اما مایل نیستند آن را به فروش برسانند.
افرادی که برای مدت زمان کوتاهی به وجه نقد نیاز دارند.
کسانی که چک کارمندی ندارند.
آن دسته از اشخاصی که فرصت زیادی برای تأمین مبلغ مورد نیاز خود ندارند.
افرادی که شرایط خاص جهت دریافت وام بانکی را ندارند.
شرایط دریافت وام طلا
انواع متنوع وامها در موارد متفاوتی مانند میزان سود, مدارک مورد نیاز, تعداد اقساط و … با یکدیگر فرق دارند. شما برای گرفتن هر نوع وامی نیاز به یک ضامن نیاز دارید که گاهی اوقات ضامن شما سپرده و سرمایه است, گاهی اوقات هم یک شخص واجد شرایط ضمانت را قبول میکند. این در صورتی میباشد که در وام طلا ضامن شما طلای یا همان سرمایه شما است و نوعی وام بدون ضامن محسوب میشود. طلایی که ممکن است در صندوق و کشوهای خانه بدون استفاده قرار بگیرد و مدت زیادی هم از آن استفاده نکنید می تواند در کمترین زمان ممکن بدون فروش شما را به مبلغ مورد نیازتان برساند.

وام طلا سریع ترین و مطمئن ترین راه دریافت وام است . گرفتن این وام هیچ شرایط خاصی ندارد . شما می توانید معادل طلایی که به ضمانت می گذارید , وام فوری طلا دریافت کنید. یکی از دلایل پر درخواست بودن این وام این است که نیازی به ضامن , چک و سفته ندارید و در کمتر از یک ساعت پرداخت می شود. وام طلا فرصتی فوق العاده است که به شما کمک می کند که طلای خود را نفروشید.

دریافت وام در موسسهی وام کار شرایط خاص و پیچیدهای ندارد و شما میتوانید معادل طلایی که به ضمانت میگذارید وام و تسهیالت مالی دریافت نمایید. این پرداخت به هیچگونه ضامن, چک یا سفته ای نیاز نداشته و در واقع طلای شما ضامن شما محسوب می شود.

با مراجعه حضوری به شرکت وام کار و بعد از عقد قرارداد زیر نظر وکیل یا در دفتر اسناد رسمی , در کمتر از یک ساعت وجه وام خود را دریافت می کنید.


مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟
مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟
توجه کنید که این وام نیاز به ضامن, چک و سفته نداشته و طلا تنها ضامن وام میباشد. قابل توجه همه متقاضیان گرامی تمامی طلاهای ضمانتی در موسسه وام کار برای امنیت هر چه بیشتر در صندوقچه امانات بانک نگهداری خواهند شد.

در زمان اخذ وام با متقاضی قرارداد دریافت وام با فاکتور طلا منعقد شده و اقساط آن نیز و بر حسب توانایی پرداخت متقاضی تنظیم خواهد شد.

به طور کلی مدارک مورد نیاز جهت دریافت این وام به شرح زیر میباشد.

فاکتور خرید طلایی که قصد ضمانت آن را دارید
کارت ملی شخصی که درخواست دریافت وام طلا دارد
بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای دریافت وام طلا چیست؟

زمان باز پرداخت وام طلا
پس از از سپردن طلای خود نزد شرکت وام کار و عقد قرارداد, تعداد اقساط را خودتان طبق شرایط موجود از 4 تا 24 ماه تعیین خواهید کرد و در این مدت که طلای شما نزد شرکت به امانت نگه داشته میشود, در گاو صندوق و یا صندوق امانات بانک از آن محافظت میکنیم.

بعد از پرداخت هر قسط , می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید , طلای خود را دریافت کنید. برای امنیت بیشتر و آسودگی خاطر شما , همه طلا ها در صندوق امانات بانک نگه داری میشود.

مبلغ وام را نیز میزان طلای شما مشخص خواهد کرد, به عبارتی دقیقا میزان مبلغی که برای فروش طلای خود دریافت میکردید را وام میگیرد و پس از باپرداخت دوباره به سرمایه خود دسترسی خواهید داشت. در این صورت هم در مواقع حساس وام گرفتهاید و هم سرمایه خود را حفظ نمودهاید.

راه های ارتباط با ما

برای دریافت وام فوری و بدون ضامن همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایای دریافت وام طلا
مزایای دریافت وام طلا
همان طور که گفته شد وام طلا پردرخواست ترین و آسان ترین روش دریافت وام است. مزیت مهم این وام این است که شما بعد تحویل طلا و عقد قرارداد , همان لحظه وجه وام را دریافت می کنید . کل این فرایند در کمتر از یک ساعت انجام می شود.
مزیت دوم این است که با پرداخت هر قسط , می توانید به همان میزان که پرداخت کرده اید , طلای خود را پس بگیرید. این اتفاق خیلی خوبی است که طلای خود را نفروخته اید و بعد از بازپرداخت وام , دوباره مالک آن شده اید.
سومین مزیت ساده و بدون دردسر بودن این وام است. شما به هیچ گونه ضامن , چک یا سفته ایی نیاز ندارید. طلای شما ,بهترین ضامن شما است تا بتوانید معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید.
از دیگر مزایای این وام این است که شرکت وام کار به شما حق انتخاب میدهد که خودتان اقساط وام را مشخص کنید . در این زمینه کاملا با متقاضی همکاری میشود و هیچ اجباری برای تعیین زمان بازپرداخت از طرف ما نخواهد بود.


چرا وام طلا ؟
چرا وام طلا ؟
متاسفانه با کم شدن سطح درآمد و نقدینگی در کشور, مردم و بازاریان با مشکلات بسیاری از قبیل رکود و عدم نقدینگی و رونق کسب و کار مواجه هستند که در این شرایط کسانی که به وام فوری از بانکها نیاز دارند با طولانی شدن و سخت گیری بیش از اندازه بانکها باید مشکلی به مشکل خود اضافه کنند تا پس از هزار و یک پیچ و خم در روال اداری بانک منتظر تایید یا عدم تایید وام خود باشند.

آیا راه حلی آسان تر و سریع تر از این وجود دارد که فقط با ضمانت گذاشتن طلای خود , معادل 100 درصد ارزشش را وام دریافت کنید؟ وام طلا فرصتی فوق العاده است که شما طلای خود را نفروشید و حفظ سرمایه کنید.
حتما برای شما هم پیش امده که وقتی به مشکل مالی برمیخورید یا نیاز به سرمایه برای کسب و کارتان دارید , به فکر دریافت وام بیافتید.اما همان طور که میدانید گرفتن وام از بانک ها و موسسات اعتباری کار آسانی نیست. علاوه براینکه فرایند خیلی زمان بری دارد , داشتن چندین ضامن , چک و سفته نیز الزامیست .

در چنین شرایطی معمولا به فکر فروش دارایی های خود مانند طلا , خودرو و سیم کارت می افتیم . اما با توجه به تورم روز افزون و نوسانات قیمتی , فروش سرمایه راه حل هوشمندانه ایی نیست و باعث می شود که در آینده متضرر شوید.
پیشنهاد ما به شما گرفتن وام طلا است . شرکت وام کاربیش از 15 سال است که در زمینه وام طلا , وام سیم کارت و وام با خودرو فعالیت می کند و برای شما متقاضیان شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید در کمتر از یک ساعت و بدون دردسر های اداری وام دریافت کنید.

در این اوضاع با توجه به کمبود نقدینگی و عدم توانایی مردم برای خرید و رونق کسب و کار, موسسه وام زرین به ارائه وام طلا در مقابل سپرده طلا روی آورده که هم کسب و کار خود را رونق دهد و هم مشکل مردمی که به نقدینگی نیاز دارند, حل شود. اگر چه سود وام آنها مقداری از سود بانکها بیشتر است ولی در شرایطی که بانک نیاز فوری مردم را با وام بانکی تأمین نمیکند و هزار و یک ضامن و وثیقه و شروط ایجاد جلوی راهشان قرار می دهد, سود بالاتر وام های خصوصی, طلافروشی ها و دفاتر خصوصی به مراتب بهتر از شرایط دست و پا گیر بانک میباشد و پرداخت فوری این موسسه مشکلات آنی مردم را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : وام فوری آزاد

دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟
دریافت وام طلا یا فروش طلا ؟
طلای شما سرمایه شما است . با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمتی طلا , فروش طلا اصلا راه حل خوبی نیست و شما بعد ها باید همان طلا را خیلی گران تر بخرید. راه حل هوشمندانه این است که شما سرمایه تان را از دست ندهید و از آن به عنوان ضمانت استفاده کنید تا مبلغ مورد نیازتون را وام بگیرید.
علاوه بر این , ایده آل ترین شرایط این است که خودتان اقساط وام تان را مشخص کنید و طی 4 الی 24 ماه اقساط خود را پرداخت کنید.
پس نتیجه می گیریم که وام طلا یک مزیت است و کمکتان می کند که طلای خود را نفروشید و سرمایه ارزشمندتان را به خاطر مسائل مالی از دست ندهید. از طرفی گرفتن وام طلا هیچ کدام از دردسر های وام های بانکی را ندارد و در کمتر از یک ساعت مبلغ مورد نیاز شما را تامین می کند.
اگر این مقاله را می خوانید , احتمالا به دنبال راه حلی برای مسئله مالی خود هستید و می خواهید بهترین روش دریافت وام را انتخاب کنید. همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • وام طلا
 • وام
 • وام طلا تهران

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
 • موبایل: 09121008742
 • تلفن: 09125090694
 • کد EBC: ندارد
 • کد USSD: جهت ارتباط بهتر با ما از طریق شماره گیری
  *6655*1008#
  به صورت کاملا رایگان اقدام فرمائید

Loading ...