کلاس آموزش زبان آلمانی به کودکان در تهران

کلاس آموزش زبان آلمانی به کودکان در تهران

بیوگرافی

تماس:
02188109642
09926278115

مهمترین عامل موفقیت یک زبان اموز در آموزش یکزبان خارجی و مخصوصا آلمانی داشتن یکبرنامه ی مداوم و متد یادگیری حرفه ای هست .

تمامی مدرسین موسسه تندیس پارس با توجه به دوره های فوق حرفه ای اموزشی ای که گذرانده اند قادر به ایجاد نظم در روند یادگیری و کنترل هر 4 مهارت زبانی شما هستند .این یک اصل مهم است :نظم و توازن بین مهارت های مختلف زبانی:نوشتن,صحبت کردن,خواندن و درک مطلب و شنیدن

فقط یک دلیل کافیه تا همین الان در کلاس های زبان آلمانی موسسه تندیس پارس ثبت نام کنید: بالا ترین آمار قبولی در آزمون های بین المللی گوته و ösd.

تمامی زبان آموزانی که دوره های خو...د را میگذرانند باید طبق برنامه ی مهاجرتی یا غیر مهاجرتی ای که دارند در یکی از سطوح a1,a2,b1,b2,c1,c2 در مراکز آزمونن های بین المللی گوته و ösd ثبت نام کنند و پس از موفقیت در آزمون ها مدرک بین المللی دریافت کنند پس# قبولی در آزمون ها مهمترین هدف یک زبان آموز آلمانیست .

موسسه تندیس پارس با بهره مندی از دکتر جوانمردی به عنوان یک اگزمینر آزمون و استاد مهدی آشتیانی (کارشناس ارشد آلمانی) که با تمام مراحل آزمون های بین المللی ,کتب تدریس آلمانی و روش های بسیار حرفه ای آموزش زبان آشنا هستند توانسته بهترین و حرفه ای ترین کلاس های زبان آلمانی را در بین موسسات مختلف برگزار کند و از حیث قبولی زبان آموزان در آزمون ها رکورد دار باشد.

تضمین قبولی شما در آزمون ها!!!!!!!

اگر زبان آموز طبق تعهدات کلاس ها که شامل حضور مستمر در کلاس ها و عدم غیبت در کلاس ها و همچنین انجام جلسه به جلسه ی تکالیف اساتید میباشد عمل کند و یک درصد اگر در امتحانات بین المللی حد نصاب قبولی نیاورد موسسه موظف است تا زمان اخذ مدرک شما برای شما کلاس رایگان اضافی بزارد!!

در اینجا به معرفی سطوح مختلف زبان آلمانی میپردازیم

سطح A1:این سطح که برای زبان آموزان مبتدی هست با اموزش حروف الفبا شروع میشود و با موارد معرفی یک شخص مثل اسم ,سن ,شغل ,سرگرمی ها و ... ادامه پیدا میکند و یک شخص میتواند در پایان دوره علاوه بر معرفی کامل خود و خانواده ی خود جملات ابتدایی و نیاز های ابتدایی اش را در شرایط مواجه با افراد المانی زبان حل و فصل کند .


سطح A2:
زبان آموز پس از گذراندن دوره ی موفق در سطح a1 باید در سطح a2 با دنیایی از گرامر های جدید و مهارت های جدید آشنا شود.
از نطر کارشناسان حرفه ای زبان آلمانی موسسه ی تندیس پارس سطح a2 مهمترین سطح آموزشی یک زبان آموز هست و زبان آموز باید تایمبیشتری جهت مطالعه و تمرین های مختلف کند .


سطح b1:اکثر افرادی که آموزش زبان آلمانی را شروع میکنند حدلقل هدف رسیدن به سطح b1 را دارند.
سطح علمی b1 میتواند مساوی با حضور یک فرد در آلمان ,با پیدا کردن کارفرمای آلمانی یا تحصیل در کشور های آلمانی زبان باشد.
در این سطح تقریبا اصلی ترین گرامر های المانی آموزش داده میشود و باید فرد با تایم مطالعه ی نسبتا بیشتر از قبل بتواند خود را آماده ی آزمون های بین المللی ,مصاحبه کاری یا مصاحبه ی تحصیلی کند.

سطح b2: در این سطح تقریبا گرامر زیادی به زبان آموز اضافی نمیشود اما دنیایی از لغات و اصطلاحات و کتاب های مختلف آموزشی در انتظار یک زبان اموز این سطح هست.
ازمون سطح b2 و آمادگی آزمون آن از مهمترین چالش های زبان آموزان این سطح هست.

سطح c1:این سطح تقریبا از حرفه ای ترین سطوح این زبان هست که هر شخص باید بتواند در حوزه ی تخصصی خود حتما دارنده دایره ی لغات خوب شود و انتظار میرود شخص بتواند تقریبا شبیه به یک آلمانی زبان بدون مشکل معاشرت کند .توصیه ی ما این هست که شخص تا قبل از حضور در یک کشور آلمانی زبان دوره های سطح c1 را بگذراند تا با مهارتی بسیار بالا وارد یک کشور آلمانی زبان شود و چالش های کمتری را تجربه کند

سطح c2:تعداد افرادی که میتوانند به این سطح و مدرک این سطح برسند بسیار کم هستند اما شاید یکی از این افراد شما باشید!اگر کسی به این سطح برسد قادر خواهد بود در حوزه ی متون تخصصی و همچنین ادبیات المانی قدرتمند شود و حتی قدرت زبانی خود را به رخ خود المانی زبانان بکشد !!

شما میتوانید با یک تماس یا پیام به مشاورین موسسه ی تندیس پارس خود را آماده ی شروع کلاس های زبان آلمانی کنید
سوپروایزر ها :
دکتر امیر جوانمردی :اگزمینر آزمون های بین المللی زبان آلمانی -سابقه ی 8 سال تدریس حرفه ای تمامی سطوح زبان آلمانی


استاد مهدی آشتیانی: کارشناس ارشد زبان آلمانی -سابقه ی 4 سال تدریس حرفه ای تمامی سطوح و از پیشگامان آموزش آنلاین.

تمامی مدرسین آموزشگاه تندیس پارس پس از گذراندن تمامی مراحل آزمون های تعیین سطح ,کاملا زیر نظر سوپروایزر ها و مدیران مجموعه تدریس میکنند.
اکثر اساتید این موسسه یا افراد نیتیو هستند که سال ها در کشور های المانی زبان زندگی کرده اند یا تحصیلات دانشگاهی زبان آلمانی دارند یا دارای مدارک سطوح بالا هستند.
کلاس آموزش زبان آلمانی به کودکان در تهران

بیشتر

گالری عکس

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
Loading ...