بهترین پرستار در منزل کرج 09387601429

خدمات پرستار در منزل کرج 09387601429

بیوگرافی

امروزه بسیاری از بیماران, سالمندان یا افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند به دریافت خدمات پرستاری در منزل تمایل دارند. انجام اموری از قبیل تزریقات, گرفتن فشار خون و انجام آزمایشات در منزل بسیار راحت تر از مراکز درمانی صورت می گیرد و بیمار بدون نیاز به رفت و آمد و در کمال آرامش خدمات لازم را دریافت می کند. به همین جهت برخی از مراکز درمانی به ارائه خدمات پرستاری در منزل نیز می پردازند. به این ترتیب فرد می تواند خدمات بهترین پرستار در منزل کرج و سایر شهرهای کشور را به آسانی دریافت کند.

بررسی خدمات پرستار در منزل:

آشنایی با وظایف بهترین پرستار بیمار در منزل
بهترین پرستار در منزل کرج و سایر شهرهای کشور جهت ...بیماران و افراد ناتوان خدمات گوناگونی ارائه می دهد. این پرستاران ماهر و زبده وظایف متعددی دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.

آگاهی از بیماری فرد یکی از مهمترین وظایف بهترین پرستار در منزل کرج:

یک پرستار در منزل باید پرونده پزشکی بیمار را به خوبی مطالعه کند. آگاهی از وضعیت بیمار و بیماری او و همچنین داروهای مورد نیاز او جزو مهمترین وظایف پرستاران است. پرستار خوب در منزل در صورتی می تواند خدمات لازم را به خوبی ارائه دهد که کاملا از احوال و وضعیت بیمار آگاه باشد.
دریافت اطلاعات توسط پرستار در مورد بیماران مبتلا به اختلالات و مشکلات روانی باید به صورت ویژه صورت گیرد تا از مشکلات احتمالی آینده جلوگیری شود.

آگاهی کامل پرستار از وضعیت بیمار:

در اختیار قرار دادن داروهای لازم در دسترس بیمار
بهترین پرستار بیمار در منزل باید در ساعات مقرر داروهای بیمار را در اختیار او قرار دهد. برخی از بیماران برای مصرف داروهای خود به کمک فرد دیگری نیازمند هستند مانند: در دسترس قرار گرفتن آب یا مصرف پماد یا کرم. یک پرستار خوب و متعهد باید کمک های لازم را در جهت مصرف داروها ارائه دهد. تزریق آمپول و سرم نیز جزو وظایف پرستار بیمار در منزل است.

برخورد خوب و مناسب با توجه به شرایط بیمار یکی دیگر از وظایف پرستار در منزل :

یکی دیگر از وظایف بهترین پرستار در منزل کرج و غیره برخورد مناسب پرستار با بیمار است. پرستاران باید به خوبی شرایط بیمار را درک کرده و بر اساس آن رفتار مناسبی داشته باشند. یک پرستار در منزل کرج خوب باید به صورت دلسوزانه ای با بیمار برخورد داشته باشد تا فرد را به اطاعت از دستورات پزشک و پرستار وادار کند. پرستاران با رفتار نامناسب موجب آزردگی و مشکلات روحی بیمار شده و نه تنها بیماری او درمان نمی شود؛ بلکه در برخی موارد به صورت حاد در می آید.

کمک در غذاخوردن بیمار توسط پرستار در منزل
ارائه خدمات ویژه مراقبتی برای بیماران معلول یا ناتوان جسمی:

یکی دیگر از خدماتی که بهترین پرستار در منزل کرج ارائه می دهد؛ مربوط به خدمات ویژه بیماران معلول یا ناتوان جسمی است. سونداژ برای تخلیه ادرار, کمک کردن در تعویض لباس, حمام کردن, خوردن و آشامیدن نیز جزو خدمات پرستاران در منزل است. به طور کلی تمام امور پزشکی و شخصی بیماران معلول در منزل برعهده پرستار بیمار در خانه است.

انجام آزمایشات و گرفتن فشار خون توسط بهترین پرستار در منزل کرج:

یکی دیگر از خدمات مهمی که بهترین پرستار در منزل کرج ارائه می دهد, انجام آزمایشات و گرفتن فشار خون و به طور کلی چکآپ بیمار است. اغلب بیماران در طول دوران بیماری یا نقاهت خود نیاز به انجام آزمایشات مختلفی دارند. آزمایشاتی از قبیل: آزمایش خون, قند, ادرار و غیره توسط پرستاران در منزل صورت می گیرد. نمونه گیری برای آزمایش در منزل برای اغلب بیماران راحت تر و با دقت بیشتری انجام می شود.

گرفتن فشار خون نیز در بسیاری از موارد برای تنظیم داروها و آگاهی از وضعیت بیمار لازم است که توسط پرستار در منزل صورت می گیرد. پرستار در منزل می تواند نقش رابط بین بیمار و پزشک را نیز ایفا کند.

گرفتن فشار خون توسط پرستار در منزل
فیزیوتراپی در منزل توسط پرستار ماهر
انجام فیزیوتراپی یکی دیگر از خدمات بهترین پرستار در منزل کرج است. برخی از بیماران به دلایل مختلف به خدمات فیزیوتراپی نیاز دارند. فیزیوتراپی توسط پزشک معالج تجویز می شود ولی انجام آن برعهده فیزیوتراپیست یا پرستار در منزل است. یک پرستار ماهر در منزل با سپری کردن دوره های آموزشی در زمینه انجام فیزیوتراپی, می تواند خدمات لازم در این زمینه را ارائه دهد.
ارائه سایر خدمات پرستاری توسط بهترین پرستار در منزل
بهترین پرستار در منزل کرج خدمات دیگری نظیر: تعویض پانسمان و ضدعفونی زخم را نیز ارائه می دهد. بسیاری از بیماران و افرادی که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته اند باید زخم آنها ضد عفونی شده و پانسمان آن تعویض شود. این خدمات می تواند در کمال آرامش و رعایت موازین بهداشتی توسط پرستار در خانه صورت گیرد.

ارائه سایر خدمات پرستاری توسط پرستار در منزل
مهارت های لازم جهت بهترین پرستار بیمار در منزل کرج:

بهترین پرستار در منزل کرج باید توانایی ها و مهارت های لازم را داشته باشد. در این بخش به برخی از این مهارت ها می پردازیم.
توانایی و مهارت اقدام سریع در مواقع اضطراری و بحرانی یکی از مهمترین مهارت های پرستار در منزل است. یک پرستار موفق و ماهر به دلیل احتمال بروز شرایط بحرانی برای بیمار, باید آمادگی های لازم برای ارائه بهترین خدمات در اولین فرصت را داشته باشد.

داشتن صبر و تحمل یکی دیگر از مهمترین خصوصیات پرستاران به خصوص پرستار در منزل است.
یک پرستار خوب در خانه باید در برابر بدخلقی های احتمالی بیمار منعطف باشد و با خوشرویی به امور پرستاری خود بپردازد.
بهترین پرستار در منزل باید در مورد روابط بین فردی و اجتماعی مهارت های لازم را کسب کرده باشد. روابط درست بین پرستار و بیمار و اطرافیان او موجب ارائه بهتر خدمات پرستاری و تسریع در بهبود بیماری فرد می شود.
پرستار کودک در منزل باید در مورد روانشناسی کودک و نحوه رفتار با کودکان اطلاعات لازم را کسب کرده باشد. کودکان بیمار به توجه و مراقبت بیشتری نیازمندند. تعویض پوشک کودک, استحمام, آموزش های مختلف و بازی با کودک نیز جزو مهارت های یک پرستار کودک در منزل با مهارت است.

پرستار کودک در منزل

پرستار سالمند در منزل نیز باید در مورد روانشناسی افراد مسن اطلاعات مناسبی داشته باشد. افراد سالمند به احترام و حمایت بیشتری نسبت به افراد دیگر نیاز دارند.
کسب مهارت هایی نظیر: تغذیه بیمار با لوله, احیای قلبی- ریوی و همچنین تزریق وریدی نیز برای بهترین پرستار در منزل کرج لازم است.

بیشتر

سوابق شغلی

نیروی رسمی پرستاری
بیمارستان
از 1397 - تا کنون

مهارت ها

پانسمان
100%
سونداژ معده
100%
تزریق وریدی و عضلانی
100%
کشیدن بخیه
100%

علاقه مندی

پرستار در منزل کرج

  • پرستاری

افتخارات

پرستار رسمی بیمارستان 1397/09/20

گالری عکس

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09387601429
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد
Loading ...