نحوه درخواست وجه از کیف پول سامانه آی نوتی

نحوه درخواست وجه از کیف پول سامانه آی نوتی

فهرست مطالب

برای مطالعه مطالب هر سر فصل، کافیست از لیست زیر، بر روی تیتر مورد نظر کلیک نمایید.

فیلم آموزشی درخواست وجه کیف پول

مقدمه

تمامی کاربرانی که در سامانه آی نوتی حساب کاربری دارند و کد USSD خریداری کرده‌اند، می‌توانند بر روی کد USSD خود، منویی از نوع "پرداخت وجه مستقیم" استفاده کنند.
شما می‌توانید به منظور امنیت بیشتر به جای اعلام شماره کارت بانکی خود به افرادی که می‌خواهند برای شما پول واریز کنند؛ کد USSD و شماره منوی پرداخت وجه که بر روی کد USSD تنظیم کرده‌اید را اعلام نمایید.
مخاطبین شما می‌توانند با شماره گیری این منو از کد USSD، لینک اتصال به درگاه بانکی را دریافت کنند و در صورتی که شما، شماره ثابت خود را در سیستم آی نوتی احراز کرده باشید؛ تا سقف 50 میلیون تومان از این طریق برایتان پول واریز نمایند.
وجوه واریزی در کیف پول آی نوتی شما قرار خواهد گرفت که هر زمان که بخواهید می‌توانید درخواست وجه خود را در سیستم آی نوتی درج کنید و پول را به حساب بانکی خود انتقال دهید.
برای این کار می‌بایست وارد بخش "درخواست وجه کیف پول" شوید.

نمایش موجودی کیف پول آی نوتی
نمایش موجودی کیف پول آی نوتی

دسترسی به بخش درخواست وجه کیف پول

برای دسترسی به این بخش از 2 طریق می‌توانید اقدام نمایید.
 • نوار ابزار بالای سامانه آی نوتی

برای این کار کافیست از نوار ابزار بالای سامانه‌ی آی نوتی بر ردیو آیکون دلار ($) کلیک کنید و از بین گزینه‌های موجود بر روی گزینه‌ی "درخواست وجه کیف پول" کلیک نمایید.

 دسترسی به درخواست وجه کیف پول آی نوتی
 دسترسی به درخواست وجه کیف پول آی نوتی
 • منوی سمت راست سامانه آی نوتی

برای دسترسی از این بخش کافیست از موی اصلی سامانه آی نوتی، به منوی "امور مالی و قرارداد" و زیر منوی "درخواست وجه کیف پول" کلیک نمایید.
 
 دسترسی به درخواست وجه کیف پول آی نوتی
 دسترسی به درخواست وجه کیف پول آی نوتی

ثبت درخواست وجه کیف پول

شما در صورتی می‌توانید درخواست وجه از کیف پول آی نوتی را درج نمایید که حداقل به اندازه‌ی مبلغ 300.000 ریال موجودی در کیف پول خود داشته باشید.
چنانچه حساب کاربری شما در آی نوتی به صورت حقوقی ثبت شده است؛ حتما اطلاعات حساب بانکی حقوقی شرکت و سازمان خود را وارد نمایید و اطلاعات حساب بانکی برای فرد خاصی نباشد.
پس از ورود به این صفحه شما می‌بایست اطلاعات حسابی که می‌خواهید پول به آن واریز گردد را وارد نمایید.
این اطلاعات شامل :
 1. شماره کارت ( 16رقم بدون خط فاصله)
 2. نام بانک مقصد (سامان، ملی، ملت و ...)
 3. شماره حساب (شماره حساب خود را حتما از بانک دریافت نمایید)
 4. شماره شبا حساب (24 رقم بدون خط فاصله و IR)
 5. مبلغ درخواستی
برای اینکه بتوانید اطلاعات حساب بانکی خود را درج نمایید و یا اطلاعات حسابی که از قبل وارد کرده‌اید را ویرایش نمایید؛ نیاز است که بر روی دکمه‌ی "ویرایش اطلاعات درخواست" کلیک نمایید تا اجازه داشته باشید داخل فیلدهای این قسمت، اطلاعات حساب خود را درج کنید.

فرم درخواست وجه کیف پول آی نوتی
فرم درخواست وجه کیف پول آی نوتی

نکات مهم برای ورود اطلاعات حساب کاربری

 1. اطلاعات حسابی که در این بخش وارد می‌نمایید می‌بایست به نام فردی باشد که صاحب پنل آی نوتی است. بنابراین به هیچ وجه اطلاعات حساب فرد دیگری را در این بخش وارد نکنید.
 2. اطلاعات شماره حساب و شماره کارت و شماره‌ی شبا می‌بایست برای یک حساب باشد. برای مثال اگر 2 حساب از یک بانک دارید؛ شماره‌ی کارت برای یک حساب و شماره‌ی شبا برای حساب دیگر نباشد.
 3. در فیلد شماره‌ی شبا هیچ کاراکتری به جز اعداد مورد قبول نبوده و اگر شماره شبای حساب خود را کمتر از 24 رقم وارد کنید و یا از خط فاصله میان ارقام و یا IR در ابتدای شماره شبای خود، استفاده کنید؛ سیستم به شما خطا خواهد داد.
 4. پس از ثبت درخواست خود، وجه درخواستی تا 24الی 48 ساعات اداری به حساب شما واریز خواهید شد. به دلیل اینکه این وجوه از طریق بانک واریز می‌گردد؛ در صورتی که شما پنجشنبه درخواست وجه خود را ثبت نمایید؛ واریزی به حساب شما شنبه انجام خواهد شد. بنابراین قبل از گذشت 24 الی 48 ساعت اداری برای پیگیری این مورد با واحد پشتیبانی آی نوتی تماس گیرید.


 
دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید

آمار مشتریان

آی نوتی از نگاه آمار

خلاصه آمار لحظه ای آی نوتی در یک نگاه


425823
مجموع کاربران