سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش

آرمش

  • تاریخ تاسیس 1398/12/12

بیوگرافی

سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش
تاکسی اینترنتی از سال 94 در تهران معرفی شد و به این معنا بود که افراد بدون آن که به تاکسی تلفنی زنگ بزنند و آژانس بگیرند, به وسیله یک گوشی هوشمند و اپلیکیشن درخواست خودرو مخصوص بتوانند از خودرو هایی که در نزدیک مبدا آن ها قرار دارند برای رسیدن به مقصد استفاده کنند. استفاده از این خودروها که صاحبان آن در تاکسی اینترنتی ثبت نام کرده اند برای کاربران بسیار کم هزینه تر از آژانس های تلفنی هستند و همچنین با سرعت بیشتری در محل حاضر می شوند. رفته رفته استارتاپ تاکسی اینترنتی به قدری رشد کرد و معروف شد و توسط تمام اقشار به کار گرفته شد که بعد از گذشت چند سال به سرعت توانست تا حد زیادی جای فضای سنتی تاکسی... تهران و آژانس های تلفنی را پر کند و با قیمت کم و سرعت خوب به خدمات حمل و نقل بپردازد.
مزایا و معایب تاکسی اینترنتی
تاکسی اینترنتی یا آژانس اینترنتی مزایا و معایب مختص خود را دارد اما مزایای آن به قدری زیاد است که به جز در موارد خاص می توان گفت به انواع دیگر تاکسی دربست سنتی و... برتری دارد. با این هم حال به بررسی مزایا و هم معایب آن می پردازیم.
کاربران برای تاکسی اینترنتی هزینه کمتری می پردازند و به علت آن که از نزدیک ترین تاکسی ها به مبدا کاربر استفاده می شود. در تاکسی اینترنتی تنها افراد و راننده هایی استخدام می شوند که مطمئن و مجرب باشند. تمامی آن ها احراز هویت می شوند و باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهند. و با حفظ کامل امنیت مسافر آن ها را به مقصد می رساند.
تاکسی های اینترنتی تا حد زیادی توانسته اند برای هر کس که گوشی هوشمند و خودرویی داشته باشد در صورت تمایل اشتغال زایی کنند یا به عنوان یک شغل جانبی به آن بپردازند.
به علاوه شما می توانید سفر خود را با نزدیکان خود یا دیگران به اشتراک بگذارید.
از معایبی که درباره تاکسی اینترنتی می توان نام برد این است که گاهی ممکن است افراد کم تجربه و کسانی که آشنایی چندان زیادی با مسیرها ندارند برای داشتن یک شغل دوم به عنوان راننده استخدام شوند و یا در مواردی اگر در مسیری پر ترافیک باشید و تاکسی اینترنتی نزدیک به مبدا شما نباشد باید زمان زیادی را برای آن منتظر بمانید در این شرایط شاید بهتر باشد از تاکسی های شهری یا آژانس هایی که نزدیک تر هستند استفاده کنید.

تاکسی اینترنتی
طریقه استفاده از تاکسی های اینترنتی
برای استفاده از هر تاکسی اینترنتی باید پس از دانلود اپلیکیشن مخصوص, آن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید, و پس از وارد کردن شماره تلفن آن را راه اندازی نمایید.
برای این که اپلیکیشن درخواست خودرو به درستی کار کند باید مکان یاب تلفن همراه خود را روشن کنید تا مبدا را بر روی نقشه به طور خودکار نشان دهد. البته مبدا را می توان به صورت دستی نیز وارد کرد این امکان باعث می شود بتوانید از راه دور برای دوستان و نزدیکان خود که در موقعیت جغرافیایی دیگری قرار دارند با وارد نمودن آدرس دقیق آن, تاکسی اینترنتی بفرستید. اما روشن نمودن لوکیشن گوشی و مکان یابی از این طریق برای مبدایی که در آن قرار دارید با سرعت بیشتری و به سهولت انجام می گیرد.
پس از آن باید آدرس مقصد را اضافه کنید. حال بعد از مشخص نمودن مبدا و مقصد سفر باید سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید که با توجه به اینکه از کدام تاکسی اینترنتی استفاده می کنید متغیر است. برای مثال سرویس های تاکسی تلفنی آرمش عبارتند از تاکسی دربست, وانت بار و نیسان. با توجه به نیازی که دارید می توانید هر کدام از این ها را انتخاب نمایید تا در اسرع وقت آن ها را در اختیار بگیرید.
پس از آن که سرویس مورد نظر را انتخاب کردید باید منتظر تایید یک راننده باشید. راننده ای که درخواست شما را پذیرفته است خود را به مبدا مورد نظر شما می رساند و حتی می توانید با او از طریق تماس تلفنی هماهنگ باشید.
پرداخت هزینه سفر نیز می تواند به صورت آنلاین و کارت به کارت باشد یا به صورت دستی به راننده تاکسی اینترنتی پرداخت شود.
نحوه استفاده از اپلیکشن های تاکسی اینترنتی معمولا به این صورت است و گاهی در منو و مراحل آن و آپشن و گزینه های آن ها تفاوت هایی جزیی ممکن است دیده شود.


تاکسی اینترنتی
چرا تاکسی تلفنی آرمش؟
تاکسی تلفنی آرمش وانت بار,نیسان و تاکسی ارزان را با بالاترین سرعت برای شما فراهم می کند. همانطور که می دانید سرویس هایی ماند وانت بار یا نیسان نسبت به تاکسی به راحتی و به سرعت پیدا نمی شوند, ممکن است بسیار برای شما پیش آمده باشد که نیاز داشته اید وسیله ای را حمل کنید که برای مثال به تعمیرگاه یا مکان دیگری ببرید, در این شرایط کرایه وانت به علت آن که کمی دور از دسترس به نظر می رسد ممکن است باعث شود قید کارتان را بزنید یا به سختی وانتی را پیدا کنید, آرمش این نیاز شما را کاملا رفع می کند.
به طور کلی در دسترس بودن تاکسی سریع و ارزان و همچنین باربری آنلاین توسط نیسان یا وانت بار یکی از خدمات مهمی ست که می تواند دغدغه های شما را تاحد زیادی کاهش دهد.
امروزه در شهرهای بزرگ بخش زیادی از زمان و وقت افراد در طول روز به خاطر پیدا کردن وسیله حمل و نقل و منتظر بودن برای آن هدر می رود همچنین با توجه به نرخ تاکسی به صورت سنتی ممکن است هزینه زیادی هم برای حمل و نقل صرف شود, تاکسی اینترنتی آرمش تمامی نیازهای شما را برای ارسال بسته و پست یا باربری یا سفر های درون شهری با رانندگان مجرب و بالاترین کیفیت خدمات و قیمت ارزان و تاکسی سریع برطرف می نماید.
سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش به عنوان یک سامانه حمل و نقل برای آرامش, سهولت, ایمنی, امنیت, و صرفه جویی در وقت و هزینه های شما طراحی گردیده است. هدف تاکسی اینترنتی آرمش که به عنوان یکی از با کیفیت ترین سرویس های حمل و نقل راه اندازی شده است تنها جلب رضایت کاربران و کارکنان است.
ثبت نام رانندگان از طریق www.armashdrv.com

جهت مشاهده اخبار از طریق اینستاگرام www.instagram.com/drivers.armash

بیشتر

سوابق شغلی

تاکسی اینترنتی
وب سایت سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش
از 1399 - تا کنون
معرفی تاکسی اینترنتی آرمش:
رواج استفاده از تاکسی اینترنتی توسط مردم در طی این سالها باعث شده, لزوم ارائه خدمات بهتر و بیشتر ایجاد شود. تاکسی اینترنتی آرمش به عنوان یکی از پیشتازان این عرصه نیز بر خود لازم دانسته تا افزایش کیفیت خدمات رضایت مشتریان را بدست آورد.
اینکه تاکسی اینترنتی چیست؟ باید گفت سامانه هوشمند درخواست خودرو, که از طریق اتصال به شبکه اینترنت, به وسیله یک نرم افزار در گوشی هوشمند, انجام می پذیرد. تاکسی اینترنتی آرمش نیز با ایجاد بستر مناسب اینترنتی, این امکان را برای شما ایجاد می کند تا از خدمات آرمش استفاده نمایید.
تاکسی اینترنتی آرمش از سال 99 در حال ارائه خدمات تاکسی اینترنتی است, و در طی این سالها, تلاش کرده تا با ارائه بهترین خدمات, مشتریان دائمی داشته و با کسب رضایت آنها به کار خود ادامه دهد.
تاکسی اینترنتی آرمش, تلاش میکند تا آرامش خیال شما در زمان استفاده از خدمات آرمش را ایجاد نماید.
چگونه از تاکسی اینترنتی آرمش استفاده کنیم؟
استفاده از تاکسی اینترنتی آرمش بسیار ساده می باشد. کافی است تا با اتصال به سامانه هوشمند درخواست خودرو و ثبت نام در آن, مشخص کردن مبدا و مقصد, درخواست ارسال خودرو نمایید, خواهید دید که نزدیکترین خودرو آرمش, به مبدأ شما مراجعه کرده و شما را به مقصد میرساند.
خدمات پشتیبانی تاکسی اینترنتی آرمش:
کلیه خدمات پرداخت, پیگیری نظرات و ثبت شکایات از طریق این سامانه قابل انجام است.
همچنین ما در تاکسی اینترنتی آرمش تلاش کرده ایم تا نسبت به انتخاب رانندگان, حساسیت بیشتری به خرج دهیم تا شما در زمان استفاده شما از خدمات تاکسی اینترنتی آرمش, آرامش خیال و امنیت کامل داشته باشید.
از طرفی این امکان همواره وجود دارد که نظرات و پیشنهادات خود را به ما اعلام نمایید, تا ما نیز آنها را در بهبود ارائه خدمات خود, استفاده نماییم. همچنین در صورت داشتن هرگونه شکایت, این اطمینان وجود دارد که ما در تاکسی اینترنتی آرمش تا رفع کامل مشکل و کسب رضایت شما, در کنارتان باقی خواهیم ماند.
تاکسی اینترنتی
سایت خدمات سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش
از 1399 - تا کنون
بی شک با گستردگی اینترنت و رواج استفاده از سامانه هوشمند درخواست خودرو در میان افراد, این امکان را فراهم میکند, تا با ایجاد فضای رقابتی سالم در میان ارائه دهندگان خدمات سامانه هوشمند درخواست خودرو, حق انتخاب بر عهده مخاطبان بوده و تاکسی اینترنتی آرمش نیز با ارائه خدمات در این عرصه, جزء پیشتازان سامانه هوشمند درخواست خودرو است.
سامانه هوشمند درخواست خودرو چیست؟
این سامانه در بستر شبکه جهانی اینترنت قرار داد و به کمک نرم افزار های گوشی هوشمند, این امکان را فراهم میکند تا افرادی که نیاز به تاکسی دارند, در کوتاه ترین زمان و مقرون به صرفه, درخواست تاکسی کنند, در طول سفر خود احساس آرامش و امنیت داشته باشند و در نهایت در کمال رضایت به مقصد برسند.
تاکسی اینترنتی آرمش با ایجاد بستری مطمئن و پرسرعت, با در اختیار داشتن رانندگان قابل اعتماد و در دسترس, این امکان را برای شما ایجاد میکند تا از سامانه هوشمند درخواست خودرو, با آرامش خیال استفاده نمایید.
ما برآن هستیم تا با ارائه خدمات منحصر به فرد, دسترسی آسان, پشتیبانی 24 ساعته, استفاده از رانندگان متعهد و مطمئن, خودروهای مناسب و تمیز, با رعایت حقوق شهروندی, به عنوان یکی از برترین سامانه هوشمند درخواست خودرو در خدمت شما باشیم.
نحوه استفاده از خدمات سامانه هوشمند درخواست خودرو:
تاکسی اینترنتی آرمش با داشتن بستر اینترنتی پرسرعت و دسترسی های ارتباطی آسان, انجام تمام عملیات درخواست, پیگیری و پرداخت, تمام نیاز های شما, در استفاده از یک سامانه هوشمند درخواست خودرو را برآورده نموده است.
بی شک استفاده از سامانه هوشمند درخواست خودرو, باعث کاهش هزینه برای درخواست کننده, ایجاد شغل برای افراد دارای ماشین, کاهش ترافیک, کاهش مصرف سوخت و غیره می شود, که به خودی خود انگیزه استفاده از این سامانه را افزایش میدهد.
همچنین نباید فراموش کرد, با استخدام افراد متعهد و مطمئن و امکان پیگیری, ثبت شکایات و دریافت نظرات مخاطبین, این سیستم به صورت پویا به بهتر شدن عملکرد و جذب اعتماد همشهریان عزیز می پردازد, که خود امتیاز ویژه ای برای تاکسی اینترنتی آرمش است.

مهارت ها

خدمات آنلاین درخواست خودرو سواری
100%
خدمات آنلاین درخواست نیسان
100%
خدمات آنلاین درخواست وانت بار
100%
خدمات آنلاین درخواست وسیله نقلیه بدون نیاز به اپلیکیشن و از طریق شماره تلفن ثابت
100%
تیم پشتیبانی مسافر و راننده بصورت شبانه روزی
100%
رهگیری مسافر و مرسوله از طریق تیم پشتیبانی
100%

علاقه مندی

چرا استفاده از تاکسی اینترنتی آرمش برای عبور مرور اشخاص مفید است؟

امروزه با پیشرفت جوامع و افزایش استفاده از فنّاوری اینترنت در صنعت موجب شده تا بسیاری از کشور‌ها در صنایع و مشاغل مختلف خود از این فنّاوری استفاده کنند. امروزه این فنّاوری وارد صنعت تاکسی‌رانی نیز شده است و می‌توان سیر گسترده‌ای از تاکسی‌های اینترنتی را در سطح شهر مشاهده کرد. یکی از بهترین انواع شرکت‌های تاکسی اینترنتی, شرکت آرمش است.

تاکسی آرمش این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بدون نیاز به تماس با تاکسی‌تلفنی یا صبر کردن به مدت طولانی در کنار خیابان برای عبور یک تاکسی مطمئن, به مقصد موردنظر خود برسید. این امر با استفاده از سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش میسر می‌شود.

سرعت‌بالا و صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل‌ونقل از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از تاکسی آرمش است.

نکاتی مهم در ارتباط با سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش

گروه آرمش با استفاده از یک اپلیکیشن, امکان ارتباط مشتریان خود را با تاکسی فراهم نموده است. این ایده, خدمات اطلاعاتی تقریباً نامحدودی را با ترکیب داده‌های ارسالی از ماشین, گره‌های محیطی یا شبکه اجتماعی کاربر به منظور بهبود کنترل و کارایی حمل‌ونقل امکان‌پذیر ساخته است.

اتصال اتومبیل به اینترنت از طریق دستگاه‌های تلفن همراه و اپلیکیشن‌ها, مزایای بسیاری را ارائه می‌دهد. این مزایا ممکن است علاوه بر نظارت بر داده‌های عملیاتی خودرو, شامل برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق, بهبود ایمنی و راندمان سوخت و به‌روز‌رسانی اطلاعات عمومی خاص محلی باشد. این کنسرسیوم با هدف ارائه خدمات اطلاعاتی پیشرفته به خودرو متصل شده و با استفاده از برنامه‌های تلفن‌های هوشمند که با رابط‌های خودرو و سیستم‌های کنترل ادغام شده است, خدمات لازم را به مشتریان ارائه می‌دهد.
کلیات تاکسی اینترنتی آرمش
اپلیکیشن شرکت آرمش یکپارچه‌سازی اتومبیل را با تلفن‌های هوشمند تضمین کرده و این امکان را فراهم می‌کند تا طیف وسیعی از خدمات اطلاعاتی در ارتباط با تاکسی موردنظر خود به دست آورید. علاوه بر این, این شرکت امکان اشتغال مناسب را برای بسیاری از رانندگان مجرب و کارآزموده فراهم نموده است.

خدمات اجتماعی

وب سایت سامانه هوشمند درخواست خودرو آرمش
تاکسی و باربری اینترنتی
از 1399 - تا کنون
اخبار ما را در اینستاگرام مشاهده فرمایید.
اینستاگرام آرمش
از 1399 - تا کنون
خدمات نرم افزاری آنلاین در زمینه حمل و نقل مسافر و بار
ثبت نام غیر حضوری رانندگان
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن رانندگان آرمش
دانلود از google play
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن مسافران آرمش
دانلود از google play
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن مسافران آرمش
دانلود از کافه بازار
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن رانندگان آرمش(نسخه ios)
دانلود از سیبچه
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن مسافران آرمش (نسخه ios)
دانلود از سیبچه
از 1399 - تا کنون
درخواست وانت و نیسان آرمش
درخواست وانت و نیسان آرمش
از 1399 - تا 1399
اپلیکیشن مسافران آرمش
دانلود از مایکت
از 1399 - تا کنون
اپلیکیشن رانندگان آرمش
دانلود از مایکت
از 1399 - تا کنون

تماس با ما

در صورت تمایل میتوانید از طریق فرم یا اطلاعات زیر با ما در تماس باشید
  • موبایل: 09197436028
  • تلفن: 021-34153
  • وب سایت: http://armash.ir/
  • آدرس: تهران - ورامین - تهران-پیشوا-بلوار شهید قمی-قطعه 7
  • کد EBC: ندارد
  • کد USSD: ندارد

مسیریابی از طریق:

Loading ...